logo

Фотографии


2016 122016 172016 232016 82016 72016 1520162016 22016 212016 282016 162016 42016 202016 92016 102016 62016 52016 242016 132016 182016 222016 272016 32016 262016 252016 192016 142016 11

Вход на сайт

Вход через

 

Поиск

Українське намисто 2018

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

24-25 листопада 2018 року в місті Краматорськ відбувся Всеукраїнський конкурс-фесиваль "Українське намисто",

в якому взяли участь учні та викладачі Костянтинівської школи мистецтв  та отримали наступні результати:

Художньо-естетичний напрям, номінація "Декоративно-прикладна творчість"

Шак Ніка - кінусайга - викладач Кравчук Олена Костянтинівна -  Лауреат 1 ступеня

Григор’єва Катерина  - вишивка стрічками - викладач   Держановська Юлія Володимирівна - Дипломант 1 ступеня

Художньо-естетичний напрям, номінація "Образотворче мистецтво"

Бложко Анна - образотворче мистецтво - викладач Держановська Юлія Володимирівна - Дипломант 2 ступеня

Образотворче мистецтво змішана (колективна) : 1. Бараннік Аліна Ігорівна «Краса у віночку» , 2. Бобнєва Дар’я Олексіївна «Літній відпочинок», 3. Борисенко Лілія Олександрівна «Ох, як смачненько»,  4. Жеребна Софія Андріївна «Православна моя Україно», 5. Кузьменкова Софія Сергіївна «Хатинка у селі», 6. Кочергін Дмитро Олегович «Милуюся краєвидом», 7. Луговкіна Анастасія Сергіївна «Нотюрморт з соняшниками», 8. Янченко Богдан Вікторович «Смачний урожай», 9. Зубенко Олеся Олександрівна «Барвиста осінь», 10. Вороніна Олександра Олегівна «Я їх знайшла», 11. Апанасенко Ольга Володимирівна «Україночка», 12. Лінд Поліна Олегівна «Біля криниці», 13. Макарова Аліна Дмитріївна «Не торкайтесь України!» -  викладачі Держановська Юлія Володимирівна, Кравчук Олена Костянтинівна - Лауреат 2 ступеня

 Музичний напрям, номінації «Музично – теоретична композиція»

 Ліпкова Аліна -  композитор-виконавець - викладач Утіна Анна Миколаївна - Дипломант 1 ступеня

 Шпіца Олександра - музична література - викладач Утіна Анна Миколаївна - Дипломант 1 ступеня

 Кашуба Вікторія - музична література - викладач Утіна Анна Миколаївна - Дипломант 1 ступеня

 Мушинська Катерина - музична література -викладач Утіна Анна Миколаївна - Дипломант 1 ступеня

 Бойко Захар - музична література - викладач Романец Даря Олександрівна - Лауреат 3 ступеня

 Музичний напрям, номінація "Вокал"

Мілова Анна - академічний вокал - викладач Кирилова Ірина Вікторівна, концертмейстер Бортнік Наталія Вікторівна -  Дипломант 3 ступеня

Кусакіна Олександра - академічний вокалвикладач Кирилова Ірина Вікторівна, викладач Кирилова Ірина Вікторівна-Дипломант 1 ступеня

 Музичний напрям, номінація "Вокальні ансамблі"

 Вокальний ансамбль «Perfomans» у складі Чередниченко Єлизавета, Трубіцина Аліса, Письменна Анастасія, Мелешко Єлизавета, Точона Євгенія,Теслюк Анастасія, Зінова Дар’я, Бєрднік Діана, Кобзар Ія, Марченко Мар’ям, Мирошниченко Анастасія, Корнієнко Даніелла, Журавльова Вероніка - Естрадний вокал - викладач Бережна Алла Анатоліївна, концертмейстер Костоглод Ольга Віталіївна - Дипломант 1 ступеня

Вокальне тріо у складі - Волинко Катерина, Бакало Ліна, Турки Марія -  естрадний вокал -викладач Каминіна Людмила Миколаївна - Лауреат 1 ступеня

 Музичний напрям, номінація "Інструментальні ансамблі"

 Фортепіанний ансамбль у складі Фоменко Софія, Барсегян Нарє, Ярославська Ангеліна - Музичний напрям - ансамблі - викладачі Федотова Анжела Валентинівна, Ліпко Тетяна Федорівна - Лауреат 1 ступеня.

 Фортепіанний ансамбль Бистровська Варвара, Гудименко Єлизавета - викладач   Храмцова Наталія Борисівна - Лауреат 3 ступеня

 Ансамбль скрипалів «Камертон» у складі Білий Олександр, Вайлова Юлія, Лазебнік Олексій, Ускова Ліза, Світко Денис, Тимофеєва Анна, Плешивцев Владислав, Власенко Софія - керівник Костоглод Ольга Віталіївна, концертмейстер Костоглод Ольга Віталіївна - Лауреат 3 ступеня

 Камерний ансамбль «Канцона» у складі Полової Інги Георгіївни, Полякової Ірини Вадимівни, Деменюк Марини Володимирівни, Костоглод Ольги Віталіївни - концертмейстер Костоглод Ольга Віталіївна - Лауреат 3 ступеня

 Фортепіанний ансамбль Савченко Анастасія, Карташев Владислав з Ансамблем народних інструментів у складі Кошкин Олег Андрійович, Болотов Юрій Олександрович,Безногова Олена Валеріївна, Гаджимурадова Інна Євгеніївна, Ларінкова Ганна Геннадіївна ,Сидоренко Наталія Іванівна, Соловйов Олександр Володимирович - викладачі Кошкин Олег Андрійович, Федотова Анжела Валентинівна, Ліпко Тетяна Федорівна -Лауреат 1 ступеня

 Ансамбль народних інструментів «Рідні наспіви» у складі Бакуліна Людмила Василівна, Безногова Олена Валеріївна, Гаджимурадова Інна Євгеніївна, Болотов Юрій Олександрович, Бондаренко Олександра Василівна, Кошкин Олег Андрійович, Ларінкова Ганна Геннадіївна, Стульнєв Віталій Геннадійович, Сидоренко Наталія Іванівна, Соловйов Олександр Володимирович, керівник Бакуліна Людмила Миколаївна - Лауреат 1 ступеня 

 Музичний напрям, номінація "Інструментальний жанр" 

Духові , ударні інструменти 

Сімонов Арсеній -  сопілка - викладач Боровиков Сергій Вікторович, концертмейстер Маслова Ірина Валеріївна - Диплом учасника

Свиридов Мирослав - труба - викладач Стогнушенко Володимир Леонідович, концертмейстер Бондаренко Лариса Миколаївна-Дипломант 2 ступеня

Народні інструменти

Кустов Тарас - баян - викладач    Сидоренко Наталія Іванівна - Дипломант 2 ступеня

Тимошенко Дар’я - гітара - викладач   Ларінкова Ганна Геннадіївна - Дипломант 3 ступеня

Чернігін Іван - акордеон - викладач Бакуліна Людмила Василівна - Дипломант 2 ступеня 

Пермяк Єгор - акордеон - викладач Бакуліна Людмила Василівна - Дипломант 1 ступеня

Струнно-смичкові інструменти

Абраменко Олександра - скрипка - Викладач Полякова Ірина Вадимівна, концертмейстер Глушко Вікторія Олександрівна - Дипломант 2 ступеня

Лазебник Олексій - скрипка - Викладач Полякова Ірина Вадимівна, концертмейстер Глушко Вікторія Олександрівна - Лауреат 2 ступеня

Світко Денис - скрипка - викладач Деменюк Марина Володимирівна, концертмейстер Чмульова Тамара Петрівна - Лауреат 1 ступеня

Тимофєєва Анна - скрипка - викладач Деменюк Марина Володимирівна, концертмейстер Чмульова Тамара Петрівна - Дипломант 1 ступеня

Білий Олександр - скрипка - викладач Полова Інга Георгіївна, концертмейстер Згоннік Тамара Геннадіївна - Лауреат 2 ступеня

Ускова Єлизавета - скрипка -  викладач Деменюк Марина Володимирівна, концертмейстер Чмульова Тамара Петрівна - Дипломант 2 ступеня

Мушинська Катерина - скрипка - викладач - викладач Полова Інга Георгіївна, концертмейстер Згоннік Тамара Геннадіївна - Лауреат 2 ступеня

 Фортепіано

Рожкова Маргарита - викладач Крамчанінова Наталія Миколаївна - Лауреат 2 ступеня

Доценко Єва - викладач Згоннік Тамара Геннадіївна - Дипломант 1 ступеня

Гордієнко Анастасія - викладач Бондар Ольга Іванівна - Дипломант 2 ступеня

Мельникова Єлизавета - викладач Бондаренко Лариса Миколаївна - Дипломант 1 ступеня

Шевченко Марія -викладач Бондаренко Лариса Миколаївна - Лауреат 1 ступеня

Зінова Дар’я - викладач Крамчанінова Наталія Миколаївна - Лауреат 1 ступеня

Стогнушенко Діана - викладач Бондаренко Лариса Миколаївна - Лауреат 1 ступеня

Іванова Анастасія - викладач Крамчанінова Наталія Миколаївна - Лауреат 2 ступеня

Сєда Орина - викладач Бондаренко Лариса Миколаївна - Лауреат 1 ступеня

Іванова Анастасія - Концертмейстер - викладач Крамчанінова Наталія Миколаївна - Лауреат 2 ступеня 

ЩИРО ВІТАЄМО ВСІХ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ ТА БАЖАЄМО ТВОРЧИХ УСПІХІВ!!!




Константиновская школа искусств Copyright © 2015
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.