logo

Меню

Фотографии


2016 262016 32016 152016 92016 52016 122016 182016 1120162016 82016 232016 42016 202016 222016 62016 102016 132016 212016 142016 242016 22016 192016 162016 282016 252016 272016 172016 7

Вход на сайт

Вход через

 

Поиск

Вітаємо Діану (2018)

Рейтинг:   / 0

 

 

Вітаємо Стогнушенко Діану та Бондаренко Ларису Миколаївну з перемогою в Міжнародному конкурсі!!! 

(м. Брюссель)

 

 

 

 

 

 

 

Карабиць - дебют (2018)

Рейтинг:   / 1

З 29 листопада по 2 грудня в м. Торецьк відбувся відкритий конкурс - фестиваль

"Карабиць - дебют".


Мета конкурсу - вшанування пам`яті видатного українського композитора ХХ століття Івана Карабиця, збагачення культурних здобутків України, патріотичне виховання дітей шляхом вивчення творчості найкращих творів української національної культури, релізація творчого потенціалу молодих талантів, розвиток та популярізація виконавського мистецтва та зміцнення культурних зв`язків між музикантами України та регіону.

 

 

Подробнее: Карабиць - дебют (2018)

"Свято талантів" (2018)

Рейтинг:   / 0

 

 

 

17 листопада у м. Кропивницький відбувся Міжнародний фестиваль - конкурс "Свято талантів".

 

 

 

 

 

 

Учні нашої школи блискуче виступили на сцені обласної філармонії, та здобули такі результати:
Олексій Лазебник (скрипка) - лауреат І місце (викл. Полякова І. В., конц. Глушко В. О.)
Надія Молчан (фортеп'яно) - лауреат І місце (викл. Глушко В. О.)
Ганна Харчук (фортеп'яно) - лауреат І місце (викл. Сизченко С. О.)
Антоніна Рожкова (фортеп'яно) - лауреат ІІ місце (викл. Сизченко С. О.).
Вітаємо переможців!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Хореограф і Я" (2018)

Рейтинг:   / 0

 

 

11 листопада хореографічний ансамбль "Пірует" (кер. Луценко І. Г., конц. Артемова В. В.) прийняв участь у Всеукраїнському Дитячому конкурсі танцю "Хореограф і Я", який відбувся на базі Київській муніціпальній академії танцю імені Сержа Лифаря у м. Київ, та отримали диплом лауреата ІІ ступеня!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Hard Dence Show" (2018)

Рейтинг:   / 0

 

 

10 листопада в м. Слов'янську відбувся Чемпіонат східної України "Hard Dence Show". Дитячий танцювальний колектив нашої школи "Першоцвіт" (Кер. Юсифова К., конц Венцель В. В., Сидоренко Н. І.) прийняв активну участь та отримав почесні два перших та третє місця у різних вікових та танцювальних категоріях. 

 

 

 

 

 

«Art Tavria Fest» (2018)

Рейтинг:   / 0

20 жовтня в місті Херсон, відбувся 

Всеукраїнський дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Art Tavria Fest».


Мета фестивалю-конкурсу:
виявлення та підтримка талановитих і обдарованих дітей;
популяризація та розвиток всіх видів мистецтва;
підвищення виконавської майстерності учасників фестивалю.

Проведення в Україні дистанційних конкурсів дитячої, юнацької і молодіжної творчості відкрила нові можливості для багатьох творчих колективів і окремих виконавців. Виступи можуть побачити мільйони глядачів і професійних агентств не лише з України, але і з інших країн і континентів.

До складу професійного журі увійшли провідні фахівців культури та мистецтв, громадські діячі і педагоги України, Народні та Заслужені артисти, представники шоу-бізнесу.

За рішенням журі, було відзначено:
Тімошіну Ярославу званням Лауреата І ступеня;
Блотницького Романа Андрійовича званням Лауреата І ступеня.
Ансамбль викладачів у складі: Ларінкова А. Г., Гаджимурадова І. Є., Сидоренко Н. І., Безногова О. В., Кирилова К. Р. званням Лауреата І ступеня;
Аматорський колектив ансамбль народних інструментів "Рідні наспіви" кер. Бакуліна Л. В. званням Лауреата І ступеня;


Вітаємо наших переможців, бажаємо наснаги, яскравих творчих виступів та нових гучних перемог!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бравіссімо, Діана! (2018р)

Рейтинг:   / 0

Все починається з мрії! Мрія — це щось особливе, таємниче. Наші мрії — це натхнення, яке дає впевненість в тому, що ми можемо зробити свою мрію реальністю.


П'ять років тому батьки Діани Стогнушенко привели її в школу мистецтв нашого міста. Мудрі батьки дали дитині право на свій власний вибір. Вона звичайно ж як будь-яка талановита дитина душею тягнулася не тільки до музики, а й годинами займалася хореографією, співом, малюванням в нашій унікальній своєю атмосферою школі, де дитині можна розкритися в будь-якому творчому напрямку. Її талант розкрився в повній мірі в любові до класичної музики. Рояль став її мрією, любов'ю, пристрастю, казкою, і непомітно її дитяча мрія стала все більш яскравою, цікавою, сміливою, харизматичною. Вона грає на будь-яких сценах, магнетично притягаючи увагу до своєї гри глядачів, як любителів музики, так і професіоналів. Її вже знають у багатьох містах нашої країни, де вона виступає на конкурсах, отримуючи, вищу оцінку журі.
Тільки зіткнувшись з мистецтвом, в її п'ять років, вона прийшла додому і натхненно вигукнула, що вона обов'язково буде грати в Парижі і Варшаві, там, де народився і писав свої шедеври Фредерік Шопен. Так сказав Діані її педагог з музики.
І це стало потаємної мрією маленької дитини. Тепер прийшов час її мрії перетворюватися в реальність. Вона грає музику свого кумира Фредеріка Шопена і улюблену музику українських композиторів на конкурсі «Piano talents» — конкурсі світових фортепіанних талантів, в Італії, в її північній столиці Мілані, куди з'їжджаються професійні піаністи світу. Конкурс цей проходив в прекрасному концертному залі замку видатного музиканта Італії — Джузеппе Верді з 05 по 10 червня 2018 року.
Серйозна організація, строгий регламент і в той же час надзвичайно доброзичлива атмосфера конкурсу, спілкування, дружба і увагу до нас — яскраве враження і на подальше натхнення на цьому важкому і такому прекрасному шляху, яке називається «Музика».
За підсумками цього конкурсу Діана Стогнушенко стала Лауреатом І ступеню«Абсолютним переможцем», набравши 98 балів з 100 можливих, отримавши визнання і овації публіки і міжнародного журі, вразивши своїм піанізмом і музикальністю.
Ми не можемо знати майбутнього своїх дітей, часом не відчуваємо їх талантів, їх геніальності, їх дару, поки не навчимося разом творити. В нашій школі кожне відділення може розкрили талант будь-якої дитини і допомогти їй реалізуватися в житті, і випробувати радість творчості.

«Бравіссімо», Діана!!!; «Бравіссімо», Педагог!; «Бравіссімо», Школа, яка виховала цей діамант!; «Бравіссімо» нашому Місту!; «Слава нашій Країні!».

Лариса Бондаренко

 

"Майбутнє країни" (2018р)

Рейтинг:   / 0

 

 

 

 

У червні пролунав Міжнародний фестиваль-конкурс "Майбутнє країни". Цей конкурс - традиційне щорічне свято мистецтва, таланту і краси, який проходить на узбережжі Азовського моря в місті Маріуполь.    

                                    

 

 

 
Фестиваль проходив за підтримки Управління культури та туризму  Донецькій обл.адміністраціі, член Всесвітньої Асоціації Фестивалів - "World Association of Festivals" WAF.                    
Нашу школу мистецтв представляли юні музиканти, вихованці класу Лариси Миколаївни Бондаренко. У молодшій категорії - восьмирічна дебютантка Марія Шевченко, в середній і старшій - більш досвідчені  в музичному мистецтві піаністки- Діана Стогнушенко і Орина Сєда. До складу міжнародного журі традиційно входили провідні фахівці в галузі культури і дитячої творчості.   Відзначено високий професіоналізм підготовки конкурсантів, вільне володіння інструментом, артистизм та піанізм, що підтвердилося результатами конкурсу. За підсумками конкурсу - Шевченко Марія - Дипломант 1-го ступеню, Сєда Орина -Лауреат 2-го ступеню, Стогнушенко Діана привезла до рідного міста вище   звання - володарь Гран-прі  конкурсу серед  інструменталістів.                                             
Символом Міжнародного кнкурсу-фестивалю дитячої творчості  є "Божа корівка" або "сонечко". Коли дивишся на Сонечко, що біжить по долоні, на обличчі  з'являється посмішка, в душі - спокій і радість та найтепліші спогади!

«Квітуча Україна» (2018)

Рейтинг:   / 2

28 квітня 2018 року у місті Київ, відбувся XVII Міжнародний фестиваль-конкурс «Квітуча Україна». В цьому конкурсі прийняли участь учасники хореографічного ансамблю «Пірует», керівник Луценко І. Г. концертмейстер Темнікова Н. В.


В конкурсі приймали участь хореографічні колективи з усіх куточків України. Поважне журі конкурсу  у складі:
- Голова журі, Заслужена артистка України Братущик І. М.
- Голова оргкомітету, Директор «Даніс-тур» Добровольська А. М.
- Член НВМУ доцент ХГПА Жилкіна О. І.
- Член журі студентських фестивалів, директор УЦБ Побережна Т. Є.
- Член НСХУ, Заслужена артистка України Вернигор Л. В.
Член спілки ЕДУ, заслужиний діяч естрадного мистецтва України Яковчук С.М.
відзначило хореографічний ансамбль «Пірует»  
дипломом лауреата І ступеня в номінації – естрадна хореографія, ІІ вікова категорія, та дипломом лауреата І ступеня в номінації – сучасна хореографія, ІІ вікова категорія.
Вітаємо переможців. Бажаємо натхнення, наснаги та нових творчих злетів.

 

 

 

"Сузір'я Плюс" (2018)

Рейтинг:   / 0

 

21 квітня 2018р в Торецькому музичному коледжі відбувся VIII Відкритий конкурс інструментальних ансамблів "Сузір'я Плюс"


Для участі у конкурсі були запрошені учні за всіма номінаціями:
 - фортепіанний ансмбль
 - інструментальний ансамбль малих форм
 - вокальні ансамблі
-  хори
Ансамбль - це спільне виконання музичної композиції двома виконавцями, які виступають як єдиний художній колектив.
Формування ансамблю - це тривалий і складний процес, це справжнє мистецтво, яке передбачає вміння чути свого партнера, діяти узгоджено, доповнювати один одного, зберігаючи при цьому власну індивідуальність.
Фортепіанний дует - І місто Доценко Єва, Марунько Микита (кл. викл. Згоннік Т. Г.)
ІІ місце - ансамбль гитаристів у складі М. Мережко, А. Герасимова, Д. Тимошенко, Л. Батицька, І. Бондаренко, К.Смолянов (кл. викл. Пилипенко О. В.)
І місце квінтет у складі В. Плешивцев, К. Мушинська, С. Власенко, І. Полова, І Полякова (кл. викл. Полова І. Г., Полякова І. В.)

"Весняна рапсодія" (2018)

Рейтинг:   / 0

10 квітня 2018 р в Торецькому музичному коледжі відбувся Огляд - конкурс серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів "Весняна рапсодія"


Конкурс проводився за наступними номінаціями:
 - фортепіано,
 - струнно - смичкові інструменти,
 - народні інструменти,
 - духові.
Кожен конкурс по -своєму складний і цікавий. Конкурсанти показують рівень виконавської маййстерності. На всіх їхніх виступах лежить відбиток наполегливості, серйозності та спільної роботи учня і викладача.
Вітаємо наших переможців:
Номінація - фортепіано
І місце - Іванова А. (кл. викл. Крамчанінова Н. М.)
ІІ місце - Зінова Даша (кл. викл. Крамчанінова Н. М.)
ІІ місце - Доценко Єва (кл. викл. Згоннік Т. Г.)
Диплом - Харчук Анна (кл. викл. Сизченко С. О.)
Диплом - Теслюк А. (кл. викл. Сизченко С. О.)

Номінація - народні інструменти:
І місце - Д. Тимошенко
І місце - М. Мережко (кл. викл. Пилипенко О. В.)
ІІ місце - Т. Кустов (кл. викл. Сидоренко Н. І.)

Номінація - струнно - смичкові інструменти:
І місце - Мушинська К.
ІІ міце - Білий О.
ІІІ місце - Власенко С. (кл. викл. Полової І. Г., концерт. Згоннік Т. Г.)

І місце - Світко Д.
ІІ місце - Тимофеєва А. (кл. викл. Деменюк М. В.,  концерт. Чмульова Т. Г.)

ІІ місце - Авраменко О.
ІІІ місце - Лазебник О. (кл. викл. Полякової І. В., концерт. Глушко В. О.)

 

Міжнародний конкурс молодих піаністів пам'яті В. Горовиця (2018)

Рейтинг:   / 0

 

 

Вітаємо Стогнушенко Діану за зайняте ІІІ місце (клас викладача Бондаренко Л. М.) у ХІІ Міжнародному конкурсі молодих піаністів пам'яті В. Горовиця!!!

 

 

 

 

 

 

"Зоряна брама" (2018р)

Рейтинг:   / 1

25 березня 2018 р у місті Києві відбувся ІІ Всеукраїнський дистанційний конкурс мистецтв "Зоряна брама". За підтримки Міністерства культури України та Департамента культури Київської міської державної адміністрації.

 

Практика проведення дистанційних конкурсів у країнах Європи та ближнього зарубіжжя показала, що це зручна, ефективна форма участі, яке надає рівні шанси кожному виявити себе, свій талант.
Учні Костянтинівської школи мистецтв, відділу сольного співу класу Бережної А. А. прийняли участь у цьому конкурсі.  Статусне журі у складі:
Хорузової Тетяни - солістки національної опери України;
Калінніної Тамари - солістки національної опери України;
Листовичної Світлани - викладача-методиста кафедри естрадного співу київської національної академії;
Королюк Лілії - викладача вокалу Київського інституту музики імені Р. Глієра;
Теплих Наталії - солістки - вокалістки Київського муніціпального академічного театру опери і балету. Заслуженої артистки України високо оцінили виступ наших учнів.

 

Подробнее: "Зоряна брама" (2018р)

«Hard dance show» (2018)

Рейтинг:   / 1

31 березня 2018р. в місті Слов’янськ відбувся Четвертий обласний чемпіонат танцю

«Hard dance show». 


Метою і завданням конкурсу:
- популяризація і розвиток сучасних і естрадних танців в Україні і її регіонах;
- ствердження існуючих танцювальних колективів і залучення нових учасників, шкіл сучасних і естрадних танців; виявлення кращих колективів;
- обмін досвідом серед керівників колективів.
В цьому конкурсі прийняли участь учасники хореографічного ансамблю «Пірует» у складі учнів 6го та 8го хореографічних класів, викладач і керівник Луценко І. Г.
Під час конкурсної програми в залі панувала святкова та дружня атмосфера, але все ж таки зберігалась напруга суперництва.  
В запеклій боротьбі учасники хореографічного ансамблю «Пірует» здобули наступні нагороди:
Лауреат ІІІ ступеняАнастасія Капітаненко - учениця 6го класу хореографії,  номінація - естрадний танець, категорія – соло.
Лауреат ІІ ступеняучні 8го класу хореографії, номінація – сучасна хореографія, категорія – юніори.
Лауреат І ступеняучні 6го класу хореографії, номінація - естрадний танець, категорія – ювенали.
Лауреат І ступеняучні 8го класу хореографії, номінація – естрадний танець, категорія – юніори.


Пишаємось нашими талановитими учням і бажаємо їм досягнення нових творчих вершин!

 

ІХ Відкритий конкурс української фортепіанної та вокальної музики імені І. Карабиця.

Рейтинг:   / 0

З 2 по 4 квітня 2018 року в Бахмутському коледжі мистецтв ім. І. Карабиця відбувся IX відкритий конкурс української фортепіанної та вокальної музики імені Івана Карабиця. В ньому взяли участь 45 юних музикантів з 17 закладів мистецької освіти різних рівнів та багатьох міст України. Кожен конкурс привносив щось нове. Цього року це нові фортепіанні категорії – середні і старші класи мистецьких шкіл та спеціалізація «Вокал». Програми, що виконували учасники-піаністи, були дуже різноманітними і включали, в переважній більшості, твори українських авторів.

 

 

 

 

  Нашу школу мистецтв представляли піаністи:

Фоменко Софія - лауреат І премії (кл. викл. Федотової А. В.);
Харчук Анна - дипломант (кл. викл. Сизченко С. О.)

 


Ідея конкурсу української фортепіанної музики імені Івана Карабиця народилася 2002 року на тринадцятому "Київ Музик Фест", що проходив під знаком ушанування пам'яті видатного композитора І. Ф. Карабиця. Ідею активно підтримали колеги-піаністи, родина митця.
Уперше бахмутсикй мистецький турнір було проведено у 2003 року, й відтоді він став регулярним. Його метою є пропагування української музичної спадщини, творів сучасних композиторів і музично-громадського діяча країни, уродженця Донбасу - Івана Карабиця.
Константиновская школа искусств Copyright © 2015
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.