logo

Меню

Фотографии


2016 22016 122016 72016 142016 52016 252016 82016 222016 172016 272016 162016 282016 1920162016 112016 262016 242016 182016 202016 212016 102016 152016 232016 42016 132016 62016 92016 3

Пошук

Українське намисто (2017р)

18, 19 листопада в місті Краматорськ відбувся Всеукраїнський спеціалізований фестиваль-конкурс «Українське намисто» для  музичних шкіл, шкіл мистецтв, закладів естетичного виховання. Мета проведення Фестивалю: виховання підростаючого покоління за народними звичаями; розвиток усіх жанрів і видів самодіяльної і художньої народної творчості; виявлення найбільш талановитих виконавців та творчих колективів; виявлення обдарованої молоді; сприяння розкриттю творчої індивідуальності, інтелектуального потенціалу підростаючого покоління; розвиток української культури ,традицій і звичаїв..
Наша школа мистецтв другий рік поспіль приймає активну участь в цьому конкурсі і має певні здобутки якими ми сьогодні хочемо з вами поділитись.

 

 

НОМІНАЦІЯ « ХУДОЖНЬО - ЕСТЕТИЧНИЙ НАПРЯМ»:

Лауреат ІІ ступеню - КОЛЕКЦІЯ РОБІТ УЧНІВ  під керівництвом викладача Держановської Юлії Володимирівни

1 Абросімов Максим
2. Комелькова Анастасія
3. Проценко Анастасія
4. Янченко Богдан
5. Долгих Валерія
6. Кузьменкова Софія
7. Баллідава Маріанна
8. Бобнєва Дар’я
9. Сошинкова Єлизавета (клас викладача Андрієнко Олександри Анатоліївни)


1. Григор’єва Катериналауреат ІІ ступеня викладач Держановська Юлія Володимирівна

2. Апанасенко Ольга - лауреат ІІІ ступеня викладач Держановська Юлія Володимирівна

 

НОМІНАЦІЯ МУЗИЧНИЙ НАПРЯМ:

Стогнушенко Діана - Гран-прі !!!
Клас викладача  Бондаренко Лариси  Миколаївни

Мережко Максим - лауреат І ступеню
Клас викладача   Пилипенко Олександра  Володимировича

Іванова Анастасія - лауреат І ступеню
Клас викладача  Крамчанінової  Наталії  Миколаївни

Сєда Арина - лауреат  ІІ  ступеню
Клас викладача  Бондаренко Лариси  Миколаївни

Світко Денис - лауреат  ІІ  ступеню
Клас викладача Деменюк Марини  Володимирівни
концертмейстер Чмульова Тамара Петрівна

Онофрійчук Олена Володимирівна - лауреата ІІ ступеню

Мушинська Катерина - лауреат ІІІ ступеня
клас викладача  Полової Інги Георгіївни
концертмейстер Згоннік Тамара Геннадіївна

Абраменко Олександра - лауреат ІІІ ступеня
клас викладача Полякової Ірини Вадимівни
концертмейстер Глушко Вікторія Олександрівна

Мельникова Єлизавета - лауреат ІІІ ступеня
клас викладача Бондаренко Лариси Миколаївни

Ансамбль скрипалів «Камертон» - лауреат ІІІ ступеня
У складі:
1.      Клименко Марія
2.      Лазебник Олексій
3.      Тарасовський Владислав
4.      Плешивцев Владислав
5.      Світко Денис
6.      Бойко Софія
7.      Тімофєєва Анна
8.      Ускова Єлизавета
9.      Вайлова Юлія
10.    Білий Олександр
11.    Власенко Софія
керівник Деменюк Марини Володимирівни
концертмейстер Чмульова Тамара Петрівна

 

НОМІНАЦІЯ МУЗИЧНИЙ НАПРЯМ -
«МУЗИЧНО-ТЕОРЕТИЧНА КОМПОЗИЦІЯ (МУЗИЧНА ЛІТЕРАТУРА):

Голубєва Аліна - лауреат І ступеня (композиція) клас викладача Утіної  Анни Миколаївни

Поляков Данило - лауреат І ступеня клас викладача Утіної  Анни Миколаївни

Власенко Марія - лауреат ІІ ступеня клас викладача Золотарьової Ольги Василівни

Медведєва Анастасія - лауреат ІІ ступеня клас викладача Утіної  Анни Миколаївни

Тарасовська Версавія  - лауреат ІІІ ступеня клас викладача Романец Дар’ї Олександрівни

 

НОМІНАЦІЯ МУЗИЧНИЙ НАПРЯМ "ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ":

Фортепіанній дует у складі – Карташева  Владислава , Савченко Анастасії - лауреати І ступеню
Клас викладачів Федотової Анжели Валентинівни, Ліпко Тетяни Федорівни

Ансамбль народних інструментів «Рідні наспіви» лауреат ІІ ступеня
керівник Бакуліна Людмила Василівна

Фортепіанний ансамбль у складі - Барсегян Нарє, Ярославської  Ангеліни - лауреати  ІІ ступеню
Клас викладачів Федотової  Анжели  Валентинівни, Ліпко Тетяни Федорівни

Фортепіанний дует Мельникова Єлизавета, Стогнушенко Діана  - лауреати ІІ ступеня
клас викладача Бондаренко Лариси Миколаївни

 

ВОКАЛЬНО - ХОРОВИЙ НАПРЯМ:

Бокало Ліна - лауреат І ступеню
Клас викладача  Каминіної Людмили Миколаївни

Зінова Дар’я - лауреат І ступеню
клас викладача Бережної  Алли Анатоліївни
концертмейстер  Крамчанінова Наталія Миколаївна

Мухіна Вікторія - лауреат І ступеню

Клас викладача Каминіної Людмили Миколаївни

Галстян Марієтта - лауреат І ступеню
Клас викладача Каминіної Людмили Миколаївни
 
Волинко Катерина - лауреат  ІІ ступеню
Клас викладача  Каминіної Людмили Миколаївни

Чередниченко Єлизавета - лауреат  ІІ  ступеню
клас викладача Бережної  Алли Анатоліївни

 

ТЕАТРАЛЬНИЙ НАПРЯМ:

Мушинський Микола - лауреат І ступеню
Клас викладача Блотницького  Романа Андрійовича

Переверзєва Ольга - лауреат І ступеню
Клас викладача Блотницького  Романа Андрійовича

Блотницький Роман - лауреат І ступеню

ДИПЛОМАНТИ:


ДУХОВІ ІНСТ:
Педченко Максим - дипломант І ступеня
клас викладача Стогнушенко Володимира Леонидовича
концертмейстер Бондаренко Лариса Миколаївна
Боленко Дмитро - дипломант ІІ ступеня
Комолов Дмитро - дипломант ІІ ступеня
клас викладача Михальчука Юрія Федотовича
концертмейстер Саутіна Ірина Анатоліївна


НАРОДНІ ІНСТР:
Тимошенко Дар’яІ
клас викладача Пилипенко Олександра Володимировича
Кустов Тарас ІІ
клас викладача Сидоренко Наталія Іванівна


СТРУННО-СМИЧКОВІ ІНСТРУМЕНТИ:
Тимофєєва АннаІІ
клас викладача Деменюк Марини Володимирівни
концертмейстер Чмульова Тамара Петрівна
Лазебник ОлексійІІІ
клас викладача Полякової Ірини Вадимівни
концертмейстер Глушко Вікторія Олександрівна
Петровська ГаннаІІІ
клас викладача Полової Інги Георгіївни
концертмейстер Згоннік Тамара Геннадіївна
Ф-НО:
дуєт Фоменко Софія, Барсегян НарєІ
клас викладача Федотової Анжели Валентинівни
Зінова Дар’я І
клас викладача Крамчанінової Наталії Миколаївни
Молчан НадіяІІ
клас викладача Глушко Вікторії Олександрівни
Рожкова Антоніна І
клас викладача Сизченко Світлани Олександрівни
Харчук АннаІ
клас викладача Сизченко Світлани Олександрівни
Теслюк Анастасія І
клас викладача Сизченко Світлани Олександрівни


ВОКАЛ:
«Perfomans» група хору – І
клас викладача Бережної Алли Анатоліївни
концертмейстер Костоглод Ольга Віталіївна
Кусакіна Олександра - ІІІ
клас викладача Кирилової Ірини Вікторівни
концертмейстер Храмцова Наталія Борисівна
Турка Марія - ІІІ
клас викладача Каминіної Людмили Миколаївни
Точона Євгенія - ІІІ
клас викладача Бережної Алли Анатоліївни
концертмейстер Крамчанінова Наталія Миколаївна
Трубіцина АлісаІІ
клас викладача Бережної Алли Анатоліївни
концертмейстер Крамчанінова Наталія Миколаївна
Манькова Олександра - ІІІ
клас викладача Каминіної Людмили Миколаївни




Константиновская школа искусств Copyright © 2015
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.