logo

Фотографии


2016 272016 142016 2620162016 52016 232016 102016 202016 222016 32016 132016 162016 252016 22016 72016 182016 112016 152016 282016 242016 62016 122016 172016 42016 82016 212016 192016 9

Пошук

"МАЙБУТНЄ КРАЇНИ-2015"

 

 

З 26 по 28 грудня 2015 в місті Краматорську на базі школи мистецтв №1 і художньої школи проходили конкурсні дні 14 фестивалю - конкурсу "Майбутнє країни". Протягом 3 днів учасники демонстрували свої таланти по номінаціям- вокал, хореографія, інструментальний жанр, образотворче мистецтво та декоративно-прикладна творчість, акторська майстерність-театральний жанр, оригінальний жанр, інструментальний жанр. У фестивалі-конкурсі взяло участь біля 1000 учасників.

 

 

 

 Журі фестивалю:


   Буравльова Тетяна Іванівна - викладач вищої категорії, викладач-методист, голова предметно-циклової комісії "Фортепіано" Артемівського музичного училища імені Івана Карабиця
   Шибаєва Тетяна Михайлівна - Лауреат міжнародних конкурсів, викладач-методист, голова предметно-циклової комісії "Струнні інструменти" Артемівського музичного училища імені Івана Карабиця, керівник камерного оркестру
   Старожилов Олександр Панасович - викладач вищої категорії, викладач-методист, голова предметно-циклової комісії "Духові та ударні інструменти" Артемівського музичного училища імені Івана Карабиця, керівник симфонічного оркестру.
   Воробйова Ольга Григоріївна - Лауреат міжнародних  конкурсів, викладач вищої категорії предметно-циклової комісії "Народні інструменти", заступник директора Артемівського музичного училища ім.І.Карабиця.
   Левандовський Михайло Юрієвич  – володар Гран-прі міжнародних  конкурсів, викладач Харківського музичного училища ім. Лятошинського
   Петух Ольга Юріївна - Лауреат міжнародних конкурсів, викладач вищої категорії, голова предметно-циклових комісій "Хорове диригування" та "Естрадний спів" Артемівського музичного училища імені Івана КарАбиця
   Жилкіна Олена Іванівна - старший викладач кафедри вокально-хорової підготовки Харківської гуманітарно-педагогічної Академії, відмінник освіти України, член Національної музичної спілки України
   Котлярова Вєна Павлівна - старший науковий співробітник Художнього музею Краматорської міської ради
   Геннадій Дибовський- Заслужений діяч мистецтв України
   Черненко Вікторія Анатоліївна-викладач, керівник Зразкового колективу "Декор" ЦВР м. Краматорська
   Кубасова Поліна Станіславівна- керівник образотворчої студія «Коллаж»
   Филяков Денис Сергійович-  начальник відділу мистецтв і навчальних закладів управління культури і туризму Донецької обласної адміністрації
   Колосок Вадим Іванович -Лауреат премії Івана Франка, головний режисер 1каналу національного радіо  (м. Києва) – Голова журі
Учасників та гостей фестивалю привітав член журі в інструментальному жанрі Михайло Левандовський- він подарував всім свій чудовий та неповторний виступ.

    Гран – прі у номінації «Інструментальний жанр»- Кулева Анастасія, м. Краматорськ

    Гран-прі у номінації «Хореографія»- Хореографічний ансамбль «Пірует» (ПСМНЗ«Костянтинівська школа мистецтв»)

    Лауреати 1 ступеня у номінації  «Вокал»( естрадний, народний, академічний- соло, малі форми та колективи) у різних вікових категоріях : Реброва Дар’я, Орлова Марія, Філатова Вероніка, Шаповалов Гліб (ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»), Демченко Катерина, Драніш Анастасія, Силаєва Ксенія, Конопля Дарина, Мишура Людмила, Зразковий вокальний ансамбль «Melody» (ПК ім. Бикова ,м. Краматорськ), Дует Анохіна Аліна-Демченко Катерина, «Барвінок» -хор старших класів (Школа мистецтв м. Дружківка), Народний аматорський колектив вокальний ансамбль викладачів «Криниця» (ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»)

    Лауреати 1 ступеня у номінації «Інструментальний жанр» ( фортепіано, струнні інструменти, ударні, народні, духові - соло, малі форми та колективи)  у різних вікових категоріях- Стогнушенко Діана, Іванова Анастасія, Фортепіанний дует Іванова Анастасія-Стогнушенко Діана, Фортепіанний дует Савченко Анастасія-Карташев Владислав (ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»), Зразковий інструментальний ансамбль «Бебі-блюз»(школа мистецтв м.Дружківка), Камерний оркестр (м.Краматорськ, школа мистецтв№1), Ансамбль народних інструментів «Рідні наспіви» (ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»), Народний аматорський колектив "Ансамбль народних інструментів викладачів"Самоцвіти" (Слов'янська районна школа мистецтв), Оркестр народних інструментів (школа мистецтв №1, м. Краматорськ), Крамська Єлизавета,  Пилипенко Володимир, Дьоміна Софія, Федорчук Максим, Абрамович Давид, Шевченко Владислав, Хащенкова Марія.
    Лауреат 1 ступеня у номінації «Хореографія»: Хореографічний колектив «Аквамарин» (школа мистецтв №3, м. Краматорськ) у двох вікових категоріях, Зразковий колектив сучасного танцю «Карамель» (ЦДЮТ,м.Дружківка), Тріо – Колбунова Віта, Костомарова Аліна, Суровцеа Дар’я(Зразковий колектив сучасного танцю"Карамель" ДЦЮТ м.Дружківка), Делій Вікторія.
    Лауреат 1 ступеня у номінації «Театральний жанр»- Зразковий театр «Лялька» (школа мистецтв №3,м. Краматорськ)
    Лауреат 1 ступеня у номінації «Оригінальний жанр» -Ансамбль ложкарів "Озорники" (ЦДЮТ м. Добропілля)
    Лауреат 1ступеня у номінації «Декоративно-прикладна творчість і образотворче мистецтво» (у різних вікових категоріях): Кулешова Вікторія, Студія художньої творчої майстерні «Натхнення» (школа мистецтв №3,м. Краматорськ), Дубограй Аліна, Ковальова Ксенія, Редченко Віталій, Курмаєва Рената

 

З сайту http://www.majbutnje.com.ua/




Константиновская школа искусств Copyright © 2015
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.