logo

Меню

Фотографии


2016 172016 262016 82016 182016 22016 52016 222016 232016 202016 72016 152016 212016 162016 62016 102016 242016 92016 272016 282016 122016 112016 192016 2520162016 32016 132016 142016 4

Пошук

22 січня - День Соборності та Свободи України (2021)

Шановна громадо!


      Закінчується зимовий святковий цикл – три великі релігійні свята зігрівають добром і злагодою наші серця, вселяють надію на те, що майбутнє буде щасливим, завтрашній день буде радісним, а Україна вільною й єдиною.
       На Водохреще цілюща свята йорданська вода завжди була здатною вигнати за поріг чвари й ненависть, натомість оберігала від зла, зціляла й об'єднувала душі, сприяла тому, щоб люди ставали ближчими один до одного.
       Чи не символічно, що саме по завершенню цих величних свят, понад 90 років тому відбулась вікопомна подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави - Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об'єдналися в самостійну соборну державу.
       Акт Злуки був проголошений на Софійському майдані в Києві. Об'єднавча акція 1919 року залишила глибокий слід в історичній пам'яті українського народу. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом. Під прапор єдиної держави стали люди різні за своїм походженням та освітою, майновим станом і звичаями. Їх об'єднало розуміння того, що тільки соборний народ є нацією. І хоча, через низку тодішніх обставин, національна революція зазнала поразки й Україна знову виявилася розшматованою, але знак у вічність був поданий.
       Історичний досвід  постійно нагадує – головною, незаперечною, неперехідною цінністю для всіх нас є незалежна, соборна держава. Лише за умови політичної й економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України у світі. Головний урок Дня Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила.
        У цей день ми особливо повинні задумуватись над істиною: незважаючи на те, де ми народилися чи живемо – на Поліссі чи на Донбасі, Слобожанщині чи Галичині – ми є українцями, нащадками лицарів Київської Русі й запорізьких козаків. Це усвідомлення, а також любов до рідної землі й земляків, насправді, важливіше за будь-які партійні уподобання й політичні розбіжності.
      Нехай День Соборності та Свободи України назавжди буде джерелом надії на наше краще майбуття, і ця надія живиться зі споконвічної героїки визвольних змагань нашого народу.
       В єдності – наша сила! Тож слава Україні та її народові! Хай береже нас Господь! А свята йорданська вода зціляє й об'єднує наші душі, примножує достаток у кожному домі, засіває щастя при міцному здоров'ї на многії-многії літа.
       Миру вам і Божої Благодаті!

З повагою
адміністрація та колектив
Костянтинівської школи мистецтв

 

 

 

ХХL або 16+ стартував!

До останнього часу ми думали, що не може бути нічого більш зворушливого, ніж гра на сцені самих маленьких наших учнів. як виявилося – може! І це гра дорослих. Найстарших наших учнів. Дійсно дорослих людей.
Різних за віком і фахом. Закоханих у музику. Тих, хто свідомо прийшов займатися до школи за покликанням душі. Можливо, щоб наздогнати свою дитячу мрію. Розкритися, реалізувати свої здібності. Ніякі перешкоди не стануть на шляху, якщо мрії чисті і світлі, а бажання гаряче і справжнє…


Наша школа продовжує дивувати новими проектами. Найновіший «ХХL або 16+» Головне у його назві – оцей самий «плюс», який відкриває нові творчі можливості для дорослих. Без вікових обмежень.
Незвичайний концерт. Теплий, якийсь неймовірно зворушливий і родинний за атмосферою.
Серед його учасників є вже знайомі нам дорослі учні, які вже навчаються у школі і навіть закінчивши її. А тепер вчаться по «другому колу», освоюючи інший інструмент. Це Рафаєль Дадашов (викл. С.Боровиков) і Надія Среднякова (викл. І Полова).
Далі починаються справжні дива!
Тетяна Мулюкова, зубна фея з багаторічним професійним стажем, грає на роялі в ансамблі зі своїм викладачем О. Костоглод.
Микита Мещеряков – захоплюється фото і відео зйомкою. а ще навчається грі на тромбоні. (викл. С.Боровиков)
Спортивний, енергійний, активний нотаріус, багатодітний батько Олексій Волобуєв вчиться одразу у двох викладачів – О.Соловйова та Ю.Болотова. Сьогодні він грає для нас на гітарі і акордеоні. Музичне привітання дарує татусеві донечка Настя. Вона навчається на фортепіанному відділі (викл. О.Бондар).
І знову музика. За роялем робітник фірми «Каземир» Ірина Линкевич (викл. А.Федотова)
Анастасія Мирошниченко (викл. О.Соловйов) грає на гітарі і співає, повертаючи нас у щасливу безтурботну пору дитинства. Другий концертний номер дівчини вже виключно вокальний. Премудрості цього мистецтва її вчить викладач А.Бережна.
Приємно здивували двоє дорослих учнів викладача В.Артемової. Анастасія Кушнаренко, яка полюбляє спів, виконує вічну і високу класику, грає Генделя… Пожежник за професією Артем Остапенко влаштовує справжню пожежу октавним етюдам!
Віолетта Фадєєва має багато захоплень Малює, займається акробатикою. І вчиться грі на гітарі у викладача О.Воловік.
Майбутня журналістка Рената Костюкович, звісно, досягне великих успіхів і буде працювати у міжнародних ЗМІ. Але цьому ну ні як не  завадить гра на саксофоні. ЇЇ викладач – Ю. Михальчук.


«Любви все возрасты покорны»
О.С.Пушкін


Перифразуючи великого поета, ми можемо стверджувати, що перед великим Мистецтвом і великою Музикою скоряється людина будь якого віку, професії і долі. Якщо в серці є любов до музики.
У цьому нас переконав Юрій Яблучанський, колекціонер і любитель книг. Дорослий учень Ю.Болотова по класу баяна.
Дякуємо усім, хто створив для нас у цей вечір свято. Викладачам. Ведучому Р.Блотницькому. Концертмейстерам – І.Саутіній, Т.Згоннік, Н.Крамчаніновій, С.Сизченко. Ансамблю «Viola» (кер. І Полова, І.Полякова) – за музичний дарунок.


Але насамперед – головним нашим героям і справжнім ентузіастам, які сьогодні вперше безстрашно піднялися на сцену, як музиканти і артисти.
Нашим дорослим учням 16+!


Г.Кілініч

 

 

«Музичні вечорниці»(2020)

У народі кажуть   «У грудні, що не день то свято»


У святковій атмосфері 17-го грудня пройшов позакласний час, в якому прийняли участь учні  викладачів Бережної А.А., Бортнік Н.В., Костоглод О.В., Деменюк М.В., Чмульової Т.П.


Це були веселі «Музичні вечорниці», де виконувалось вокальні та інструментальні твори українських та іноземних авторів.

 

 

 

 

Подвійний звіт (2020)

Кінець календарного року у школі – гаряча активна пора! У ці дні традиційно звітують відділи.
    Незважаючи на складні часи, усі ми робимо одну важливу справу – працюємо в ім’я прекрасного, в ім’я вічного мистецтва.
Фортепіанний та струнно-смичковий відділи вже давно і плідно співпрацюють. Цей рік не став винятком, 16 грудня юні піаністи і скрипалі поділились з нами своєю творчістю і частинкою душі. Подарували нам приємні хвилини, хвилюючі емоції, теплі почуття… Подарували Музику.
Цього зимового вечора у затишній малій залі пролунали класичні твори Ж.-Л. Стрибогга, Ф.Крейслера, Є.Хубаі, У.Гіллока, П.Мартіна, Х.Циммера, Ж.Ф.Рамо, Б.Фіготіна, С.Рахманінова, М.Скорика, І.Гурніка, Ю.Шинкаренко, С.Климовського, В.Блока, а також попурі – віночок чарівних українських мелодій в обробці Ольги Костоглод.
При такій різноманітності авторів і жанрів кожен твір знайшов у слухача і прийняття, і відгук. Чому? Тому, що в музиці є все те, що є у настрої людини. І безтурботність, і філософські роздуми, і смуток, і веселощі, і ностальгія, і надія, і день, і ніч, і сутінки, і світло…
Прекрасні слова відомого віолончеліста Пабло Казальса процитував на початку концерту ведучий Роман Блотницький:
«Музика – це не тільки звуки.
Музика справді врятує світ.»
Сьогодні музикою ділились, надихали, радували, втішали і рятували світ юні піаністи:
Анастасія Волобуєва
Вероніка Скрипнік
Єлизавета Соболєва
Поліна Савченко
Костянтин Мушинський
Мирослав Ткаченко
Дар’я Левченко
Єлизавета Мельнікова
Вероніка Портнова
Поліна та Орина Цюменко
Софія Пручай
Ксенія Рисована
Рафаель Дадашов
Марія Шевченко
Антоніна Рожкова
Діана Стогнушенко
а також юні скрипалі:
Анна Тимофєєва
Ганна Петровська
Карина Зима
Софія Власенко
Ірина Лібидь
Олексій Лазебнік
Анастасія Єфремова
Олександр Білий
ансамблі скрипалів «Камертон» та «Viola»
За кожним сольним або ансамблевим виступом – натхненна кропітка праця викладачів:
А.Федотової                                М.Деменюк
Т.Ліпко                                         І.Полової
О.Онофрійчук                              І.Полякової.
Т.Чмульової
Л.Бондаренко
О.Костоглод
С.Сизченко
Як завжди, бездоганна гра концертмейстерів
Т.Згоннік
Т.Чмульової
С.Сизченко.

Г. Кулініч

 

 

 

 

 

Творчий звіт: Калинове намисто (2020)

Вже другий рік поспіль відділ народних інструментів і відділ сольного співу разом готують творчі звіти. Вважаємо, що вийшов непоганий тандем. Нажаль, цього року, ми не змогли запросити усіх бажаючих у наш теплий та затишний зал, але для усіх шанувальників музичного мистецтва ми підготували відеозвіт нашого концерту.

Дякуємо усім учням та викладачам за підготовку до виступів!

Також нашому незмінному ведучому Блотницькому Р.А.

 

 

Її Величність Музика! (2020)

1 жовтня у школі відбувся традиційний концерт,

присвячений Міжнародному дню Музики.


    Її Величність Музика запросила нас до затишної Малої зали (з дотриманням усіх мір обережності, як того потребує сьогоднішня ситуація).
    Цей концерт став не тільки першим у навчальному 2020-2021 році, але й першим за багато місяців. Більш ніж півроку ми не мали змоги проводити подібні заходи.
Тому зустрілись, як після довгої розлуки і зустрічі зраділи усі, і артисти, і глядачі.


    Вже перший номер задав бадьорий настрій.

Дует "Light music" (І. Полова, І. Полякова, ф-но Н. Бортнік)

запропонували нам "Веселий маршрут" Б. Фіготіна.

 

 

Додав інтриги ансамбль викладачів «Music Time» (кер. Г. Ларінкова).

Їх композиція "Єгиптянка" занурила нас в авантюрний світ кіно Квентіна Тарантіно.

 

Подробнее: Її Величність Музика! (2020)

"Епохи та стилі" (2020)

25 вересня у теплій, затишній обстановці, у Малій залі Костянтинівської школи мистецтв, відбувся концерт "Епохи та стилі", присвячений Міжнародному Дню музики.

Звучали різноманітні твори - від класичного Баха до сучасної музики.

У концерті брали участь: викладачі Бережна А. А., учні викладачів Крамчанінової Н. М., Глушко В. О., Артемової В. В., Полякової І. В., Полової І. Г.


Майстерно виступили концертмейстери: Крамчанінова Н. М., Бортнік Н. В., Згоннік Т. Г., дуети скрипалів та ансамблів скрипалів "Віола".

Ми вітаємо всіх колег - музикантів з наступаючим святом -

Міжнародним Днем Музики!

 

 

 

 

 

День міста (2020)

Святкуємо на всі 150!!!

 

 

 

Школа "Робінзонів" (2020)

29.08. Юні гості театрального скверу стали учасниками цікавих пригод і потрапили у школу "Робінзонів", де відвідали веселі та незвичайні уроки.

 

 

 

 

 

 

Козацькі розваги (2020)

Сьогодні (28.08.2020) маленькі костянтинівці опинилися

на справжніх козацьких забавах і отримали

позитивні емоції та враження від українських традицій та ігр.

 

 

 

 

 

 

 

Веселий вулик (2020)

 

 

 

Сьогодні малі костянтинівці знов весело проводила вечір у сквері "Театральний" разом з учнями та викладачами школи мистецтв.


Ми співали, танцювали


Та на інструментах грали


Дуже вулик наш шумів


Усіх діток звеселив

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Веселий метелик (2020)

Пекельна жара не стала на заваді проведення запланованого майстер-класу від нашої школи.


Ми співали, танцювали, потім разом малювали.

Було весело у нас  - це наш дружній майстер-клас!

Чекаємо на наступну зустріч, а це дуже скоро!!!!!

 

 

 

День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

 

22 червняДень Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

 

 

 

 
Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця.
Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.
Сьогодні ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі.
Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

 

 

 

#LikeForMedics #МедикамЛайк

Шановні медичні працівники, прийміть привітання з нагоди вашого професійного свята

від музичних колективів Костянтинівської школи мистецтв!


Дякуємо вам, за самовідданість, людяність і бажання допомагати.

Зичимо вам міцного здоров'я, добробуту та благополуччя.


#LikeForMedics #МедикамЛайк

 

Випуск 2020

І знову Костянтинівська школа мистецтв випустила у широкий світ життя своїх 95 випускниківмузикантів, художників, театралів, хореографів.

Ви дорослі, красиві, натхненні,
Кращі з кращих на цілій землі.
Не тримайте синицю у жмені,
Хай Вас кличуть у даль журавлі.
Ви до мрій своїх линьте крилато,
Не спиняйтеся, щоб не було…
Хай удачі в Вас буде багато
І людське зігріває тепло.

Випуск 2020 – унікальний! Цей рік вніс суттєві корективи у наше повсякденне життя. І нам всім доводиться змінювати наші звички, традиції, свята, тому цей випускний був не такий як завжди…..

Незмінним залишилось привітання директора школи мистецтв Олега Кошкина – з теплими словами та щирими побажаннями він звернувся до свого вже 46 випуску, та зауважив, що важко знайти потрібні слова, аби висловити всю гамму емоцій від розставання з тими, в яких вклали всі сили, серце й душу. Також він додав, щоб кожний випускник знайшов себе, досягнув всіх цілей, втілив всі мрії, а головне – завжди залишався людиною!

У добру путь, любі наші діти!

 Адміністрація та викладачі школи мистецтв висловлюють безмежну подяку батькам випускників за терпіння, розуміння, віру в здібності й таланти своїх дітей.

А також, бажаємо, щоб діти обов’язково виправдали Ваші батьківські надії та стали гідним продовженням свого роду.

 

 

 

 

Подкатегории
Константиновская школа искусств Copyright © 2015
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.