logo

Меню

Фотографии


2016 232016 22016 282016 92016 142016 122016 102016 172016 32016 152016 52016 242016 132016 222016 82016 262016 72016 162016 272016 420162016 182016 112016 252016 192016 212016 202016 6

Вход на сайт

Вход через

 

Поиск

"Класика у фойє" (вокал)

Рейтинг:   / 0

У четвер, 22 листопада, у рамках проекту "Класика у фойє"

- відбулася творча зустріч співу з глядачами. В концертній програмі прозвучали твори українських та зарубіжних композиторів, які виконали учениця 5 класу Зінова Дарина (кл. викл. Бережної А. А.), якій акомпанувала учениця 7 класу фортепіаного відділу Іванова Анастасія (кл. викл Крамчанінової Н. М.); учениця 3 класу Тарасюк Валерія (кл. викл. Кирилової І. В., конц. Храмцова Н. Б.) та учениця 4 класу Волинко Катерина (викл. і  конц. Каминіна Л. М.)
Глядачі з теплом зустріли юних виконавців, отримали яскраві враження, нагородили їх гучними оплесками.

 

 

Шкільний проект «Класика у фойє» (2018)

Рейтинг:   / 0

 

 

У минулу п’ятницю (9.11.) естафету шкільного проекту «Класика у фойє» передали учням фортепіанного відділу. Своїми яскравими виступами глядачів порадували Марія Шевченко (кл. викл. Бондаренко Л.М.). Маргарита Рожкова (кл. викл. Крамчанінової Н.М.) та тріо у складі: Нарє Барсегян, Софія Фоменко, Ангеліна Ярославська (кл. викл. Федотової А.В. та Ліпко Т.Ф.). У програмі заходу звучала класична та сучасна музика.

 

 

 

З привітним словом до присутніх гостей звернувся директор школи мистецтв Кошкин О.А. Він вказав на те, що, наразі, фойє школи стало медіа-зоною, де є чудова змога всім долучитися до мистецтва, яке дарують учні та викладачі школи, а з листопада місяця у фойє відкрита вільна зона Wi-Fi.

 

 

 

 

 

 

14 листопада відбувся міні - концерт "Класика у фойє". Сьогодні своїм виступом привітали глядачів учні струнно - смичкового відділу: Олексій Лазебник, Олександр Білий, Денис Світко. Глядачі із задоволенням слухали твори українських композиторів: О. Кравчук "Гумореска", В. Гомоляка "Інтермеццо", І Левицький "Українська рапсодія". Сама зустріч пройшла у домашній та позитивній обстановці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

День міста (2018р)

Рейтинг:   / 0

 

 

 

П’ятнадцятого вересня Костянтинівка весело й яскраво відсвяткувала свій 148-й День народження. В культурно-розважальній програмі для мешканців та гостей міста, що відбулася у парку «Ювілейний», прийняли активну участь творчі колективи та солісти Школи мистецтв.

 

 

 

 

Учасники концерту мали можливість розкрити і продемонструвати свою талановитість, а також поповнити ряди шанувальників інструментальної музики та пісні. Скрипковий дует у складі І. В. Полякової та І. Г. Полової виконав музичну композицію «Монахос». Порадували піснями у сольному та ансамблевому виконанні учні Школи мистецтв: В. Гречуха, вокальне тріо (кер. Л. М. Каминіна) та ансамбль «Performans» (кер. А. А. Бережна).
Чимало задоволення доставили глядачам учні хореографічного відділу виконанням різноманітних танців. Учні сьомого класу виконали запальний «Плескач» та казковий «Вальс снігових хлоп’єв» (кер. І. Луценко), колоритний «Ірландський танець» – учні шостого класу, по дитячому пустотливий «Cool Kіds» – учні п’ятого класу (кер. К. Юсіфова, пост. Р. Шадріна).
Вихованці театрального класу дарували гарний настрій мешканцям нашого міста у якості мімів, які були представлені у різних образах (кер. Р. А. Блотницький).
Викладач відділу образотворчого мистецтва Ю. В. Держановська провела майстер-клас юного дизайнера «Різнокольорові тістечка» з художнього розпису макетів кондитерських виробів. Юним дизайнерам було запропоновано самостійно декорувати модель святкового тістечка за своєю уявою та настроєм.


          Хочеться побажати нашому місту розвитку та процвітання. Нехай життя тут буде веселим і щасливим, діти дзвінко сміються, молодь успішно навчається та браво працює, а кожен відчуває себе потрібним і важливим. І нехай наше рідне місто завжди займає особливе місце в серцях його мешканців.

 

 

 

Подробнее: День міста (2018р)

Концерт під відкритим небом (2018р)

Рейтинг:   / 0

Напередодні Дня міста, чотирнадцятого вересня на майданчику перед Школою мистецтв відбувся концерт під відкритим небом.

Цей святковий захід став відкриттям нового сезону 2018-2019 проекту “Класика у фойє”, що був розпочатий нашою школою минулого року. Ідея проведення щотижневих міні концертів належить директору Школи мистецтв Кошкину Олегу Андрійовичу. Цього разу захід був незвичайним, бо вперше проводився під відкритим небом.
Поділилися своєю творчістю та гарним настроєм учні та викладачі Школи мистецтв. На концерт були запрошені рідні та друзі. Виступи маленьких музикантів та викладачів стали для них справжнім музичним подарунком. Також, концерт мали нагоду відвідати  всі бажаючі мешканці нашого міста.
До уваги слухачів були представлені пісні у виконанні Ліни Бакало, Марії Турки (викл. Л. М. Каминіна), ансамблю “Performons” та хору старших класів (кер. А. А. Бережна, конц. О. В. Костоглод). Учні театрального класу Ярослава Тімошіна та В’ячеслав Когтєв продекламували вірші Агнії Барто та Ліни Костенко (викл. Р. А. Блотницький). Порадували своєю творчістю присутніх також викладачі. Інструментальну обробку відомої української народної пісні “Їхав козак за Дунай” виконали В. Л. Стогнушенко та Л. М. Бондаренко, а “Українські замальовки” В. Поляченка – ансамбль “Канцона” (кер. О. В. Костоглод). Ведучим концерту став Р. А. Блотницький.
В композицію концерту органічно вписалася експозиція творчих робіт учнів відділу образотворчого мистецтва, що була розташована поряд із сценічним майданчиком.


На завершення концерту прозвучали вітання з наступаючим Днем міста та побажання процвітання нашому чудовому куточку на планеті.

 

 

 

Подробнее: Концерт під відкритим небом (2018р)

Атестація 2018 - 2019 р

Рейтинг:   / 0

 

Випускний вечір (2018)

Рейтинг:   / 0

 

 

23 травня у Костянтинівській школі мистецтв пройшов випускний вечір. Це свято зібрало разом дружну родину: учнів, викладачів, батьків. Випускники цього року дійсно талановиті. Вони показали свої номери і розповідали про те, що залишиться в їх пам’яті про шкільні роки. Зі святом їх вітали батьки та викладачі. Усіх присутніх переповнювали емоції, слова вдячності та смуток прощання з навчальним закладом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ УЧНІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ (2018)

Рейтинг:   / 1

Двадцять сьомого квітня в Костянтинівській школі мистецтв відбувся традиційний для весняного періоду захід – великий звітний концерт. Музичне свято стало подією, яку всі чекали з нетерпінням, подією, що стала своєрідним творчим звітом за поточний навчальний рік, повний плідної праці та творчих досягнень.

 

 

 

До свята мистецтва в фойє школи були організовані персональні виставки учнів відділу образотворчого мистецтва: Олексія Чалого, Софії Костилєвої, Аліни Макарової, Ніки Шак (клас викладача Кравчук О.К.) та Катерини Григор’євої (клас викладача Держановської Ю.В.)
Концерт зібрав довкола себе близько 500 шанувальників мистецтва. Зала ледь вміщувала всіх бажаючих. Публіка прийшла, щоб подивитися та послухати виступи вихованців школи та їх педагогів. Серед слухачів були присутні батьки й вчителі, музиканти й лікарі та прості любителі музики.


В залу заходили сім’ями: бабусі й дідусі, мами й тата, брати й сестри, рідні та знайомі. Крім того – молоді люди, що колись вчились у нас, деякі із своїми малими дітьми – нашими майбутніми школярами (а можливо – нашими новими зірочками).
Концерт розпочався Державним Гімном України у виконанні хору викладачів. Подальшу програму продовжили ансамблі та солісти всіх відділів школи – фортепіанного, струнно-смичкового, театрально-хореографічного, сольного співу, а також відділу народних інструментів та духових та ударних інструментів. Загалом, концерт складався з 25 виступів. Публіка була у захваті від композиції «Lily Was Here», яку виконав викладач по класу саксофону - Артур Адамян. Порадував слухачів народний аматорський колектив  вокальний ансамбль викладачів «Криниці» під керівництвом Олега Кошкина  українськими піснями «Туман яром» та «Щедрик». Прикрасою концерту стали виступи юних піаністок Діани Стогнушенко та Анастасії Іванової.

 

 

 


Публіка тепло приймала артистів оплесками, квітами та вітаннями. На думку постійних слухачів, з кожним роком концерти в нашій школі становляться кращими та яскравішими.
Дуже приємно спостерігати за присутніми у залі: як змінюється вираз їх облич, як очікування і цікавість в їх очах перетворюються на радість, подив та захват. Має значення і те, які почуття виникають у публіки в хвилини спілкування з мистецтвом, про що говорить після концерту, який у неї настрій.
Концерт викликав у тих, кому пощастило побувати на ньому, найрізноманітніші почуття, і чи не найсильнішим з них була гордість за наших артистів, музикантів, художників, хореографів. А у викладачів – вдячність чуйній, делікатній, культурній публіці, яка вміє уважно слухати, підтримувати та співпереживати. Для виконавців цей концерт став чудовою нагодою отримати сценічний досвід і розкритися як артисти. А для тих, хто знаходився в цей вечір в залі – можливістю долучитися до справді прекрасного – до мистецтва.

Д. Романец.

Суботник

Рейтинг:   / 1

 

 

 

 

Сьогодні 04.05.18р у сквері "Театральному" відбувся міський суботник робітників культури, викладачі школи мистецтв прийняли із задоволенням активну участь у цьому заході. Приєднуйтесь до ініціативи робітників культури зробити наше місто ще кращим!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Більш фото https://www.facebook.com/groups/333305877072494/?source=create_flow

 

 

Суботник (2018)

Рейтинг:   / 0

26 квітня колектив школи мистецтв прийняв участь у традиційному весняному суботнику, щоб після тривалої зими привести в порядок територію навколо рідної школи.

 

Подробнее: Суботник (2018)

«BRAVO, MAESTRO!»

Рейтинг:   / 0

 

Двадцятого квітня у Великій залі школи мистецтв відбувся концерт, що став однією з визначних подій нашого міста. Увагу до нього заздалегідь приваблювала яскрава афіша «Bravo, Maestro!» , що запрошувала мешканців міста відвідати музичний вечір фортепіанного дуету у складі

АНАСТАСІЇ САВЧЕНКО та ВЛАДИСЛАВА КАРТАШЕВА.

Концерт став справжнім весняним подарунком для публіки, святом, що принесло величезний заряд енергії та зарядило нею слухачів. Водночас, він став високоякісною формою пропаганди музичного мистецтва, а для юних виконавців – відповідальним випробуванням на зібраність, організованість та витривалість.

Подробнее: «BRAVO, MAESTRO!»

Церемонія нагородження переможців (2018р)

Рейтинг:   / 0

Одинадцятого квітня в Костянтинівській школі мистецтв відбулася кульмінаційна подія минулих конкурсів −

церемонія нагородження переможців.

 

 

На урочистому заході офіційно були оголошені результати різноманітних змагань останніх кількох місяців: обласного конкурсу «Крок до Олімпу» (м. Костянтинівка), Огляд-конкурсу «Бахмутська весна» (м.Бахмут), Міжнародного фестиваль-конкурсу мистецтв «Соняшник» (м.Київ), Обласного чемпіонату танцю НАRD DANCE SHOW (м.Слов’янськ), Відкритого конкурсу фортепіанної і вокальної музики ім. І.Карабиця (м.Бахмут), Міжнародного конкурсу піаністів ім. Ф.Шопена (м.Дніпро), Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Зоряна брама» (м.Київ), Східного регіонального конкурсу «Яскраві діти України» (м. Краматорськ), Всеукраїнського конкурсу вокального мистецтва «Пісенна скарбничка» (м.Київ), Відкритого конкурсу читців «Любіть Україну» (м. Слов’янськ).

Організатори свята підготували захід, який став яскравою й пам’ятною подією школи. На церемонію нагородження переможців були запрошені учні школи, викладачі та гості – батьки, друзі й знайомі конкурсантів. Атмосфера панувала святкова – усміхнені та щасливі «зіроньки» блищали та приймали поздоровлення, глядачі фотографували та аплодували, в повітрі літав весняний настрій.

У ході церемонії, під звуки фанфар, директор школи мистецтв − Кошкин Олег Андрійович вручив юним талантам нагороди – грамоти та дипломи, пам’ятні подарунки а також грошові премії від міського голови С.Д.Давидова. У своєму вітанні він відзначив складність та престижність минулих конкурсів, побажав подальших успіхів не тільки переможцям, а й викладачам. Він наголосив, що досягнення учнів − також і їх перемога, це вони вклали в кожного учня свої знання, уміння та досвід.

На завершення хочеться сказати, що більшість учнів школи мистецтв, можливо, не стануть професійними музикантами, але стануть розумними, вихованими та культурними людьми. А тим, які оберуть для себе професію музиканта, художника, артиста нагадаємо золоті слова австрійського письменника Стефана Цвейга: «У боротьбі художника за досконалість немає кінця, а є лише безперервний початок».

Д. Романец

ФЕСТИВАЛЬ АНСАМБЛІВ «МУЗИЧНИЙ БУМ» (2018р)

Рейтинг:   / 0

Дуети Шуберта «зближують душі краще ніж слова»  

Роберт Шуман  

Шістнадцятого березня в Костянтинівській школі мистецтв відбулася надзвичайно яскрава подія – фестиваль, присвячений весні та ансамблевому мистецтву, свято спільного музикування!  Він став другим, заключним туром загального фестивалю ансамблів, який отримав назву - «Музичний бум».  

Ансамбль – це спільне виконання музичної композиції декількома (від 2 до 10) виконавцями, що виступають як єдиний художній колектив. Ансамблевому звучанню властиві художня єдність, струнке ціле, взаємна організованість музикантів. Формування професійного ансамблю – тривалий і складний процес, це справжнє мистецтво, яке передбачає вміння чути свого партнера, діяти злагоджено, доповнювати друг друга, зберігаючи при цьому власну індивідуальність.   

В останні кілька років відбувається бурхливе зростання популярності ансамблевого виконавства в багатьох країнах. В нашій школі- фестиваль  ансамблів проходив на фортепіанному відділі вже кілька років. За ініціативи директора ШМ, Кошкина О. А., цього року до  заходу  залучилися учні усіх відділів: фортепіанного, вокального, струнного-смичкового, народного,  театрально- хореографічного та відділу духових та ударних інструментів. Участь в цьому заході прийняли 24 різноманітні ансамблі, це майже 90 учасників. В програмі звучали твори класичних та сучасних композиторів. Свою майстерність та уміння продемонстрували як виконавці-початківці, так і досвідчені музиканти, що вже неодноразово брали участь у конкурсах і фестивалях, а  також  викладачі школи.
До складу журі увійшли: директор Школи мистецтв − Кошкин О. А. та заступники директора з навчальної роботи − Федотова А. В., Маслова І. В.  

 За підсумками рішення журі учасники трьох ансамблів здобули Гран-прі:  

    Ансамбль скрипалів у складі: О. Білий, С. Бойко, Ю. Вайлова, С. Власенко, М. Кліменко, О. Лазебнік, В. Плешивцев, Д. Світко, В. Тарасовський, А. Тимофеєва, Є. Ускова ( кл. викл. Деменюк М. В., конц. Чмульова Т. П.);

    Вокальне тріо у складі: Л. Бакало, К. Волинко, М. Турка ( кл. викл. Каминіної Л. М.);

    Фортепіанний дует у складі В. Карташева та А. Савченко ( кл. викл. Ліпко Т. Ф. та Федотової А. В.).

Подробнее: ФЕСТИВАЛЬ АНСАМБЛІВ «МУЗИЧНИЙ БУМ» (2018р)

«Крок до Олімпу» 17 лютого 2018р

Рейтинг:   / 1

{jcomments off}Сімнадцятого лютого 2018 р. Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації разом із співорганізатором – Донецьким обласним учбово-методичним центром культури на базі Костянтинівської школи мистецтв продовжили обласний конкурс для учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Крок до Олімпу» для виявлення та підтримки обдарованих дітей, сприяння розкриттю і розвитку творчої індивідуальності, для опанування молоддю надбань світової та української культури.
     У Конкурсному змаганні приймали участь учні шкіл мистецтв та музичних шкіл міст - Костянтинівка, Бахмут, Краматорськ, Слов’янськ та Слов’янський район, Добропілля, Покровськ, Часів Яр, Дружківка, Опитне, Торецьк по наступним номінаціям:
-    «Академічний вокал», «Народний вокал», «Естрадний вокал»
-    «Сольфеджіо», «Музична література»,  "Образотворче мистецтво"

 

 

Подробнее: «Крок до Олімпу» 17 лютого 2018р

«Крок до Олімпу» 10 лютого 2018 р

Рейтинг:   / 1

Десятого лютого 2018 р. Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації разом із співорганізатором – Донецьким обласним учбово-методичним центром культури на базі Костянтинівської школи мистецтв започали обласний конкурс для учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Крок до Олімпу» для виявлення та підтримки обдарованих дітей, сприяння розкриттю і розвитку творчої індивідуальності, для опанування молоддю надбань світової та української культури.
 У Конкурсному змаганні приймали участь учні шкіл мистецтв та музичних шкіл міст - Костянтинівка, Бахмут, Краматорськ, Слов’янськ, Покровськ, Мирноград, Дружківка, Білецьке, Соледар, Опитне, Торецьк, Селідове, Українськ по наступним номінаціям:
-    «Духові та ударні інструменти»,
-    «Струнно-смичкові інструменти»

 {jcomments off}

Подробнее: «Крок до Олімпу» 10 лютого 2018 р

Класика у фойє (2018 р)

Рейтинг:   / 2

Дорогі наші друзі! Ось і закінчились новорічні свята. Наш спеціальний проект "Класика у фойє" знову з радістю запрошує Вас на зустріч.
Ви вже мали можливість побачити виступи:
- народного аматорського колективу вокального ансамблю викладачів «Криниці» (керівник Олег Кошкин) ;

- учнів вокального відділу Євгенії Точоної, Єлизавети Чередниченко, Дар’ї Зінової (клас викладача Бережної Алли Анатоліївни) та Олексія Лазебника (клас викладача Кирилової Ірини Вікторівни).

Сьогодні своїм виступом Вас привітали учні та викладачі струнно-смичкового відділу:
- Денис Світко (клас викладача Деменюк Марини Володимирівни);
- Катерина Мушинська (клас викладача Полової Інги Георгіївни);
- дует викладачів - Полякова Ірина Вадимівна, Полова Інга Георгіївна.{jcomments off}

 

Подробнее: Класика у фойє (2018 р)
Константиновская школа искусств Copyright © 2015
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.