logo

Меню

Фотографии


2016 212016 112016 272016 222016 242016 282016 620162016 22016 182016 122016 232016 162016 32016 252016 152016 172016 52016 132016 262016 72016 142016 102016 202016 92016 82016 192016 4

Пошук

День вишиванки (2022)

День вишиванки - міжднародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції.

День вишиванки - це свято єднання У цей день кожен охочий може долучутися до свята.

Не залишились осторонь і викладачі Костянтинівської школи мистецтв. з різних куточків країни вони шлють до нас привітання зі святом!

 

 

 

 

Випуск 2022

Святковий концерт "Випуск 2022"

 

 

Кращі роботи випускників

відділу образотворчого мистецтва 2022 року

 

Випускний ранок (2022)


Випускний, скоріше ранок, ніж вечір, у 2022 році дуже не схожий на традиційний, і навіть на випускний 2020, коли свої корективи внесла пандемія.


Цього року обставини складніш, значно жорстокіші - корективи внесла в наше життя війна.
Але, не зважаючи на те, що рік завершувався дистанційно і закінчився передчасно, 75 наших випускників отримали документ про позашкільну освіту!


Хай не урочисто і не в великій залі, та все одно у рідних теплих стінах такого знайомого фойє, і обов’язково з привітанням директора Олега Андрійовича Кошкина!


Цього року школа вперше випустила своїх дорослих учнів (за три річною програмою). Не хочеться казати їм «До побачення», в пам’яті  їх яскраві виступи на концертах «ХХL», «16+». Шануємо їх працездатність, захоплюємося їх неймовірною цілеспрямованістю і любов’ю до музики.


Хай не всі отримали документ про позашкільну освіту у власні руки, але за чиїмись прийшли батьки, бабусі і дідусі. А когось документ буде чекати в школі.

Г. Кулініч

 

 

Фортепіанний і струнно - смиичковий відділи (2022)

Фортепіанний і струнно - смиичковий відділи вже давно і плідно співпрацюють. І зовсім не треба змагатись або вимірювати славу і талант двох найкращих інструментів. Адже вони настільки співзвучні і так гармонійно сполучаються в одному концерті!

Цього січневого вечора у затишній малій залі лунають твори видатних украхнських та закордоних композиторів.

Запальні ритми румби, польки, маршу - галопу і джазу, змінюються ліричними зірковими розсипами. Поряд з гострими синкопами ніжно дихає оксамитове літо і танцюють ляльки сеньора Карабаса. Веселий маршрут запрошує до подорожі. Експромт і ескіз, варіації і концертне Аллегро так схожі на різнобарвні візерунки чарівного калейдоскопу!
Холодний зимовий вечр перетворили на яскраве свято юні піаністи:
М. Мартиненко
А. Волобуєва
А. Харчук
І. Падун
Д. Левченко
М. Ткаченко
С. Фоменко
Д. Стогнушенко
а також квартет викладачів "Contento guattro" у складі Т. Чмульова, О. Онофрійчук, О. Петриченко, Т. Шейко.
Гарячім і іскрометним зробили цей вечр юні скрипалі:
А. Тимофеева
О. Білий
О. Лазебник
К. Лебідь
К. Зима
Г. Петровська
а також ансамблі скрипалів "Мажорики", "Камертон", "Віола".
За кожним сольним або ансамблевим виступом - натхненна кропітка праця викладачів:
Л. Бондаренко
О. Бондар
В. Глушко
С. Сизченко
А. Федотової
Т. Чмульової
М. Деменюк
І. Полякової
І. Полової
Як завжди, бездоганна гра концертмейстерів:
Т. Згоннік
Т. Чмульової
С. Сизченко


Легко, артистично, цікаво провели концерт ведучі Н. Крамчанінова і О. Лазебник.
Година промайнула, як мить. Залишились позитивні враження і гарний настрій, отримані від зустрічі з Музикою!


Г. Кулініч

Більш фото можно переглянути за посланням https://www.facebook.com/groups/333305877072494/permalink/1390550994681305/

Звання творчих колективів (2022)

05.01.2022 року у великій залі  Костянтинівської школи мистецтв відбувся захід, присвячений підтвердженню/присвоєнню  звань творчим колективам школи мистецтв і «Палацу культури та дозвілля».


Оцінювало виступи колективів школи мистецтв: народного аматорського колективу вокального ансамблю викладачів «Криниці», народного аматорського колективу ансамблю народних інструментів «Рідні наспіви», зразкового духового оркестру учнів, вокального ансамблю учнів «Double happy»  та колективів «Палацу культури та дозвілля»: вокальної студії сольного співу «Хуторяночка» і народного вокального ансамблю «Горицвіт» комісія у складі:
Певної  Аліни -  заступника начальника управління культури і туризму  Донецької облдержадміністрації;
Армяновської Наталії -  директора комунальної установи культури «Донецький обласний навчально-методичний центр культури»;
Воробйової Ольги -  виконуючої обов’язки директора Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв ім.І.Карабиця, завідувачки відділенням;
Паржицького В’ячеслава -  викладача Вищої кваліфікаційної категорії  циклової комісії «Оркестрові духові та ударні інструменти».
В залі були присутні:
Хоменко Ольга  - начальник управління культури, молоді та спорту Костянтинівської міської ради.


Як завжди, виступи колективів пройшли на високому рівні. Вони всі підтвердили свої звання.
Вітаємо вокальний ансамбль учнів «Double happy»  з присвоєнням звання «Зразковий»!!!
Бажаємо творчих злетів та безкрайніх досягнень!!!

 

Наші дорослі учні (2021)

 

 

1.12.2021 відбувся вже другий концерт найстарших наших учнів. Дійсно дорослих людей.
Різних за віком і фахом. Закоханих у музику. Тих, хто свідомо прийшов займатися до школи за покликанням душі. Можливо, щоб наздогнати свою дитячу мрію. Розкритися, реалізувати свої здібності. Ніякі перешкоди не стануть на шляху, якщо мрії чисті і світлі, а бажання гаряче і справжнє.
Головне у назві концерту– оцей самий «плюс», який відкриває нові творчі можливості для дорослих. Без вікових обмежень.

Подробнее: Наші дорослі учні (2021)

Ярмарок (2021)

❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️


Ярмарок! Вже в самому цьому слові є обіцяння розваг  і веселощів, смаколиків з дитинства, галасу і сміху! Обіцяння свята!
Усе, що ми чекаємо від свята, відбулось на файному зимовому ярмарку

18.12.2021 року на території «Art music street».
Школа мистецтв не перестає дивувати.
І ось – ЯРМАРОК! Перший досвід виявився напрочуд вдалим (як, власне усі шкільні проєкти) і перевершив усі очікування.
На дві години площа перед школою під ялинками, прикрашеними саморуч, перетворилась на епіцентр радощі і розваг.
Святково вдягнуті діти зазивали до столу. Тістечка, печиво, торти, шарлотки, млинці та солодощі на будь-який смак, з бажанням і старанням зроблені мамами, бабусями ( і навіть дідусями!) – розкупались за мить! Гарячий імбирний чай з прянощами зігрівав і бадьорив.
Дві артистичні колоритні ведучі – куми (Вікторія Педченко і Надія Стогнушенко) зробили ярмарок дійсно народним святом.
Лунали новорічні і різдвяні пісні у виконанні тріо «Double Hаppy» (викладач Людмила Каминіна), ансамбль «Співаночки» і групи хору учнів старших класів (викладач Алла Бережна)
До шкільного ярмарку долучались усе нові і нові перехожі, перетворюючи його у масове гуляння.
Усі, без винятку, отримали задоволення, а в школі народилась нова прекрасна традиція.

Зібрані кошти підуть на корисну справу – створення музею Музики.


Г.Кулініч

 

 

 

 

Три дні у Сокалі! (2021)

 

Три дні у Сокалі – насичені, змістовні – промайнули у шалених темпо-ритмах і залишили по собі незабутнє враження.


Взагалі корисно і цікаво подорожувати, впізнавати щось нове. Під іншим кутом зору подивитись на себе. Що ж тоді про нашу унікальну подорож – так далеко і у такому великому складі (29 осіб, дорослі і діти на чолі з директором.) Такого в історії школи ще не було!
Сокаль зустрів нас тепло, прийняв доброзичливо. З першої хвилини нашого перебування на Львівщині і до миті розтавання на засніженому пероні нас супроводжували небайдужі, відкриті люди. Кожен з них намагався зробити для нас усе. Показати своє старовинне місто, розказати про його багату непросту історії, відповісти на будь-яке питання, створити нам гарний настрій і побутовий комфорт. ми це відчули і дуже вдячні.
Зупинюсь на найцікавішому.
Екскурсія по місту. докладно, змістовно, цікаво. Унікальний музей «Людина. Земля. Всесвіт», створений талановитою людиною. Анатолій Покотюк – художник, різьбяр, поет, філософ, заслужений діяч мистецтв України – творча особистість. Сокальці пишаються своїм співвітчизником, дбайливо зберігають його творче надбання.
Концерт у Народному домі.
Як легко було виступати перед такою вдячною, зацікавленою, захопленою публікою!
 У відповідь сокальці теж подарували нам невеличкий концерт. мене вразило те, що дві дівчинки-вокалістки – з Костянтинівки і Сокаля – виконали (не домовляючись!) одну й ту ж пісню «Прохання до неба». мабуть, це дуже показово. Адже, у словах цієї пісні криється той найголовніший, Єдингий для кожного з нас посил – прохання миру і спокою для людини і землі.
Концерт у ЗОШ №4
Підлітки – вони ж однакові у будь-якому куточку України (і світу) галасливі, цікаві. Сподіваємося, виступ музикантів з Донеччини не залишив їх байдужими.
Львів.
Нам пощастило відвідати львівський національний академічний театр опери і балету ім.. Соломії Крушельницької і подивитися Гала-концерт переможців та гостей IV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії Героя України Мирослава Вантуха.
Видовище незабутнє, яскраве, часом зворушливе до сліз…
Дуже мало часу було у Львові, але ми доторкнулись до краси цього міста, відчули його атмосферу.


Подорож позаду. Але спогади і враження ще довго будуть нас хвилювати і надихати.
Відбулося головне – творчість, спілкування, єднання!

Галина Кулініч.

 

 

 

"Калинове намисто" (2021)

9 грудня в Малій залі школи мистецтв відбувся творчий звіт відділу народних інструментів сумісно з відділом сольного співу "Калинове намисто".

В ньому приймали участь солісти, учнівські та викладацькі колективи цих відділів. А саме: Єгор Князєв, Руслан Зуєв, Анастасія Бондарева, Катерина Волинко, Дар'я Зінова, Валерія Тарасюк, Всеволод Стульнєв, Вікторія Мухіна, вокальне тріо: Катерина Волинко, Ліна Бокало, Марія Турка, оркестр народних інструментів, оркестр шумових інструментів "Пустунчики", вокальний ансамбль "Allegretto", ансамбль гітаристів, інструментальний ансамбль "Music time", вокальний ансамбль "Performans" та ансамбль народних інструментів "Рідні наспіви". Дякуємо викладачам: Гаджимурадовій І.Є., Ларінковій Г.Г., Бережній А.А., Кириловій І.В., Каминіній Л.М., Бакуліній Л.В., Воловік О.В., Соловйову О.В. за підготовку учнів до виступу, та нашим концертмейстерам: Масловій І.В., Сизченко С.О., Онофрійчук О.В., Петриченко О.В., Крамчаніновій Н.М., Храмцовій Н.Б., Костоглод О.В..

Окрема подяка нашому незмінному ведучому Блотницькому Роману Андрійовичу та всім причетним до цього свята музики!

 

Більш фото можно переглянути за посиланням https://www.facebook.com/groups/333305877072494/permalink/1365506897185715/

Творчий вечір Ольги Костоглод (2021)

15 жовтня 2021 року в малій залі школи мистецтв

відбувся творчий вечір талановитого педагога Ольги Костоглод.

Господь Бог подарував їй вміння і бажання створювати музику, аранжувати вокальні та інструментальні твори. Концертна програма була представлена творами Патріка Дойла, Джо Хіасамі, О.Білаша, А. П’яцолли. У концерті приймали участь близько 25 професійних виконавців – і всі вони викладачі Костянтинівської школи мистецтв. Бурхливими оплесками та букетами квітів глядачі гідно оцінили високу виконавську майстерність.

Ми сподіваємось, що у присутніх надовго залишиться романтичний настрій, створений талановитими творами та оригінальними оркестровими аранжуваннями Ольги Костоглод.

 

 

День захисників і захисниць України (2021)

13 жовтня 2021 року у Костянтинівський школі мистецтв відбувся концерт,

присвячений Дню захисників і захисниць України.


Державне свято, що співпадає зі світом Покрови Пресвятої Богородиці та водночас з Днем Українського Козацтва вимагає особливого підходу до вибору репертуару концертних номерів і атмосфери заходу взагалі.


Саме тому поєднав у собі і урочистість державного гімну, і тему запорізького козацтва, і екскурс у продані часи Київської  Русі, і ліричність української пісні (народної, естрадної, сучасної), і хвилину мовчання - вшанування пам'яті загиблих героїв.....
                                                                                                                           Г. Кулініч

 

 

Міжнародний День Музики (2021)

Перше жовтня - Міжнародний День Музики.
Святкування Міжнародного Дня Музики - непросто черговий шкільний захід. Насамперед це зустріч. Довгоочікувана зустріч з живою музикою, з глядачем.
Це перший у навчальному році концерт, який задає тон усьому року, пробуджує школу і надихає на нові досягнення. Це – початок.
А ще це подарунок викладачів своїм найвибагливішим і найдорожчим глядачам – дітям. Також їх батькам і усім, хто завітав до малої зали на зустріч з «Її Величністю – Музикою».
Чи може бути подарунок не цікавим, не яскравим, безбарвним? Звісно, ні!
Але цікаво презентувати подарунок – це теж велике мистецтво. Блискуче володіє їм Наталія Крамчанінова. Вже кілька років її неординарний, змістовний, натхненний супровід концертів наближає до нас постаті великих композиторів, робить їх живими і сучасними. Неймовірно цікаві факти з історії світової музичної культури (яких у жодних підручниках не знайдеш!) розкривають цілий світ Музики. І стає цей диво-світ більш зрозумілим, більш реальним і причетним до нас, нашого сьогодення.
Концерт – справжній калейдоскоп! Десять номерів,як десять картинок, де одна не схожа на іншу, у кожній свій візерунок, свої барви і настрій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Подробнее: Міжнародний День Музики (2021)

Лекція - концерт "Епохи та стилі" (2021)

25 вересня 2021 року учні та викладачі фортепіанного і струнно - смичкового відділів провели лекцію - концерт "Епохи та стилі", яка відбувається традиційно кожен рік і присвячена Міжнародному Дню Музики.
Була цікава розповідь нашої ведучої Наталії Миколаївни Крамчанінової про ліричні твори, творчі жанри та історію інструментів - скрипки і фортепіано.
У концерті брали участь учні викладачів Крамчанінової Н. М., Глушко В. О., Чмульової Т. П., Полякової І. В., Полової І. Г.
Висловлюємо подяку нашому концертмейстеру Сизченко С. О.
Ми вітаємо нашипх колег - музикантів з наступаючим святом - Міжнародним Днем Музики!

 

 

 

 

Звітний концерт (2021)

 

 

Звітний концерт – яскравий, насичений фінальний акорд, який обов’язково лунає щороку. Цей навчальний рік не став винятком, хоча й видався не простим. Але не зважаючи на усі складності - карантинні обмеження, часом дистанційне навчання – школа не втратила «те головне, що завжди було ії «візитною карткою» - творчий потенціал, професіоналізм, велику любов до мистецтва бажання знову і знову дарувати свою творчість глядачу.
Не вичерпується золотий фонд школи – найдорожче, що у нас є, те, заради чого школа, власне, і існує – наші діти.

Подробнее: Звітний концерт (2021)

Бебі -філармонія 2021

О, Божий дар! Ім’я тобі – дитина!


Бебі-філармонія – проект, що з’явився в школі не так давно. Але виявився
надзвичайно вдалим, перспективним і просто дуже симпатичним. А цього року
перебрався з «малої» зали до «великої». Адже в школі дуже багато малечі. Творчої,
активної, веселої і гомінкої. А такій малечі потрібен простір і велика сцена!


12 березня на саму велику шкільну сцену вийшли 7 дитячих колективів:
«Пустунчики», «Веселий вулик» (групи шумового оркестру) – керівник Інна
Гаджимурадова.
Фольклорний ансамбль «Співаночки» - керівник Алла Бережна
Ансамбль скрипалів «Мажорчики» - керівник Марина Деменюк
Молодша група ансамблю «Пірует» і учні 2 хореографічного класу – керівник Ірина
Луценко
Молодший хор – керівник Ірина Крилова
Наші маленькі артисти, танцюють і співають хором, вміють шумно шуміти
маракасами і дзвінко дзвонити у дзвоники, а також грають на музичних інструментах.
Виступають дуетами – наприклад Марія Максимчук і Альона Цимбал грають на
домрах разом з своїм викладачем Ганною Ларінковою. А Олександр Рассоха і Ілля
Зінченко на баянах (викладачі Наталія Сидоренко і Віталій Стульнєв).
Хоробро виходять на сцену у сольних номерах : Поліна Харчук (фортепіано),
Макар Пінаєв (скрипка), Ярослав Андрейко (сопрано-саксофон), Дарина Власенко (блок-
флейта), Міла Доброскок, Маргарита Безроднова (вокал).
Радіють в залі батьки. За лаштунками хвилюються викладачі: Світлана Сизченко,
Олена Воловік, Марина Деменюк, Юрій Михальчук, Людмила Каминіна, Алла Бережна.
Завжди поруч надійні концертмейстери. Сьогодні це - Ольга Костоглод, Наталія
Бортнік, Олена Онофрічук, Ірина Саутіна, Наталія Крамчанінова.
За традицією маленьких вітають старші учні: піаністка Дар’я Зінова (викладач
Наталія Крамчанінова), ансамбль саксофоністів (керівник Юрій Михальчук), гітарист
Руслан Зуєв (викладач Олена Воловік)
Дякуючи артистизму ведучих – Капелюшника (Р.Блотницький) і Аліси (Софія Геза)
творчім ідеям організаторів, праці і любові викладачів, постійній підтримці батьків
звичайний концерт переріс у справжнє шоу – театралізоване, костюмоване, яскраве!


…. Коли на фінал на сцену вийшли усі учасники «Бебі-філармонії», зал був
вражений тим, як же їх багато в школі -наших кумедних, чудових, зворушливих бебі –
наймолодших громадян казкової країни – школи мистецтв.

Г.Кулініч

 

 

 

 

 

 

Подкатегории
Константиновская школа искусств Copyright © 2015
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.