logo

Меню

Фотографии


2016 2020162016 102016 62016 122016 52016 282016 132016 172016 212016 182016 272016 22016 142016 162016 92016 242016 192016 222016 232016 42016 112016 82016 252016 262016 72016 152016 3

Пошук

online casino bonus sign up

Звітний концерт (2021)

 

 

Звітний концерт – яскравий, насичений фінальний акорд, який обов’язково лунає щороку. Цей навчальний рік не став винятком, хоча й видався не простим. Але не зважаючи на усі складності - карантинні обмеження, часом дистанційне навчання – школа не втратила «те головне, що завжди було ії «візитною карткою» - творчий потенціал, професіоналізм, велику любов до мистецтва бажання знову і знову дарувати свою творчість глядачу.
Не вичерпується золотий фонд школи – найдорожче, що у нас є, те, заради чого школа, власне, і існує – наші діти.

 

Саме тому. Першими на сцену вийшли наші малесенькі – шумовий оркестр «Пустунчики» (кер. І.Гаджимурадова) з веселим і кумедним «Чарльстоном».
Маленький баяніст Всеволод Стульнєв (викл. Бакуліна Л.В.) настільки чуттєво, мрійливо – прозоро виконав п’єсу Р.Бажиліна «Ринок кохання», що, здається, ми кілька хвилин кружляли весняним Парижем….
Що може бути зворушливіше, ніж дитячий спів? Ніжну «Колискову» виконав хор учнів молодших класів (кер. І.Кирилова).
Пристрасть і ніжність «Танго» може передати тільки настільки ж пристрасний і капризний інструмент – скрипка. «Por Uno Cabeza» К.Гарделя подарували нам Софія Власенко і Олександр Білий (викл. І.Полова).
Танець - один з найпрекрасніших видів мистецтва, одна з найдавніших мов. Пластика без слів передає емоції і почуття, без фарб малює «картинку». Сонячну, урочисту атмосферу параду створив хореографічний ансамбль «Пірует» (кер. І. Луценко) з композицією «Свято у вогнях».
А тепер спробуємо уявити дитячий малюнок. Позитивний, наївний і іронічний водночас. Усі фарби яскраві і теплі, як у творі С.Федорова «Лисячий крок», який виконав дитячий оркестр народних інструментів (кер. Г.Ларінкова).
У 2021 році світова спільнота відзначає ювілейну дату – 130-ту річницю з дня народження великого композитора сучасності, нашого земляка Сергія Прокоф’єва. З вражаючим твором Прокоф’єва «Наваждение» виступила Діана Стогнушенко, передавши всю експресію твору та новаторський стиль композитора. Діана - переможниця всеукраїнських, міжнародних конкурсів та фестивалів. Стипендіатка щорічної творчої стипендії за напрямком «Музичне мистецтво» від донецької обласної державної адміністрації. Навчається наша «зіронька» у класі викладача Л.Бондаренко.
Завжди з нетерпінням чекаємо на сцені учнів і викладачів духового відділу. Сьогодні його представляють ансамбль саксофоністів (кер. Ю. Михальчук) з твором Ш.Брукса «Одного разу», ансамбль викладачів «Диксиленд» з джазовим стандартом «Просто прогулянка ближче з тобою», а також зразковий духовий оркестр (кер. В.Стогнушенко) з композицією «In the mood» неперевершеного Джо Гарланда…
Цього року Костянтинівська територіальна громада приймала участь у Дні Європи, де представляла Данію. Музично-хореографічна композиція «Русалонька» - частина презентації. Таку красу просто повинні були побачити наші глядачі! Казковий, феєричний номер створили Катя Волинко разом з учнями хореографічного ансамблю.
Творча співпраця різних відділів – давня шкільна традиція. Мистецтво об’єднує, в цьому його сила. Прикладом такої взаємодії став концертний номер, у якому прийняли участь камерний ансамбль «Канцона» (кер. О. Костоглод», хореографічний ансамбль «Пірует» (кер. І. Луценко) іі читець Роман Блотницький. Чуттєва лірична тема А. Бабаджаняна «Верни мне музыку» і пластика танцю підкреслили зміст чудового вірша…
Дві талановиті дівчинки – Софія Фоменко, Нарє Барсегян (викл. А.Федотова) поєднались у фортепіанний ансамбль, який виявився досить гармонійним і вдалим. Справжньою прикрасою концерту став «Віночок улюблених мелодій» В.Карпенка у їх виконанні.
Так, два піаніста за одним роялем грають у чотири руки. А якщо двічі два ? Тоді ми спостерігаємо гру у вісім рук! Саме такий квартет з’явився нещодавно в нашій школі. Його учасники – викладачі фортепіанного відділу Т.Чмульова, О.Онофрійчук, О.Петріченко і Т.Ягірська - ансамбль «Contento quatro» виконав іскрометний, жартівливий «Марш-галоп» А.Ловин’яка. Але навіть жартують наші викладачі віртуозно, професійно, артистично.
Неможна відмовити у професіоналізмі і юній вокалістці Ліні Бокало ( викл. Л.Каминіна) Пісня П.Маккартні, Д. Леннона «Тell me why» у її виконані вразила зал.
Лише кілька днів залишилось до літа – пори канікул, відпусток, подорожей! Саме про це нагадав нам «Веселий маршрут» Б.Фіготііна у виконанні ансамблю скрипалів «Віола» (кер. І.Полякова, І.Полова).
Гра з душею, глибока і якісна, завжди була характерною рисою виступів викладачів народного відділу. Це- справжні ентузіасти, які своєю творчістю дбайливо зберігають усе краще, що є в народній музиці: щирість, любов до своєї землі, свого народу. Любов до життя. Саме цей потужний посил відчувається у «Фантазії» на тему пісні Б.Мокроусова «Одинокая гармонь» О.Корчевого у виконанні ансамбль народних інструментів «Рідні наспіви» (кер. Л. Бакуліна, соліст В. Стульнєв) і у «Старовинному гобелені» І.Тамаріна у виконанні ансамблю ««Music time» (кер. Г. Ларінкова).
В репертуарі народного аматорського колективу «Криниці» (кер. О. Кошкин) є кілька творів в обробці О.Токар. Сьогодні вокальний ансамбль викладачів представив одну з них – «Несе Галя воду». Знайома усім пісня звучить по іншому у цікавому сучасному аранжуванні.

 

 

 

 

 

 
Константиновская школа искусств Copyright © 2015
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.