logo

Меню

Фотографии


2016 122016 192016 212016 242016 102016 152016 62016 22016 132016 42016 282016 142016 52016 172016 92016 32016 112016 232016 162016 262016 182016 820162016 252016 72016 202016 272016 22

Пошук

Педрада (2022)

Безліч педрад було у нашому шкільному житті, але такої, як сьогодні - ніколи.
Ніколи не було такого хвилювання перед ії початком і такого відчуття по завершенню.


Почуття повернення додому, в родинне тепло. Хай віртуально і на годинку, але ж.... Але ж ми сьогодні побачились і зраділи один одному, як діти! Зрозуміли, що ми один у одного є. І у нас є школа. Наша школа.  Наша спільна цінність, доля, історія, родина.


Коли це усвідомлюєш, відступають смуток і розгубленість, страхи перед ой, яким непростим навчальним роком. Повертаються спокій і впевненість.
Так, ми не поряд, але ми разом.
Не поодинці. Не роз'єднані.
Емоції (взагалі то педрадам не притаманні) сьогодні не здаються ані занадто сентиментальними ані пафосними.


А що стосується ШКОЛИ, то на думку приходять лише рядки з пісні:
Така, як ти буває раз на все життя, і то із неба.
Така, як ти, один лиш раз на все життя,
Не вистачає каяття, Коли без тебе я ....


                 Галина Кулініч

Новий навчальний рік (2022)

 

Перші дні вересня. Початок навчального року. Школа наповнюється галасом, музикою, співом, рухом….. Посмішки, квіти, радість зустрічі, здивування – як виросли за літо!  Новий розклад занять, грандіозність планів…..
Перший урок або репетиція у рідному класі, де все так звично, так знайомо – від сонячного променя за вікном до календаря на стіні……..


Так було роками і десятиріччями.
Зараз інакше. Але ШКОЛА Є!
Є усе для ії існування. Є викладачі. Досвід, майстерність, інтелект, відданість професії, любов до дітей нікуди не діваються і не зникають.
Є учні, що потребують нових знань, підтримки, поради, спілкування і відчуття зв’язку зі своєю школою навіть на відстані.
Є батьки, які з розумінням ставляться до обставин.
Є любов і довіра.
Є бажання вчити і вчитися.
Творчий підхід до роботи, винахідливість, пошук нових форм навчання не відміняються.
Оптимізм вітається.
Віра у те, що все врешті-решт буде добре - обов’язкова!
Тому починаємо працювати.


Новий 2022-2023 навчальний рік у Костянтинівській школі мистецтв почався.

Г. Кулініч

Школа звітує (2022)

Костянтинівська школа мистецтв є потужним осередком культурного життя в місті.

Навчальний рік 2021-2022 розпочався як завжди стрімко, насичено і творчо. Безліч цікавих заходів, мистецькі акції і публічні виступи як викладачів так і їх вихованців відбувались на сценічних майданчиках різного рівня.

Учні разом з наставниками приймали активну участь у шкільних, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах де неодноразово здобували перемогу.

Своїми досягненнями ми прославляли наше місто не тільки в України, а й далеко за її межами. Переможці конкурсів були неодноразово нагородженні преміями міського голови, як талановиті діти міста Костянтинівка. Учениця школи мистецтв Діана Стогнушенко (клас викладача Лариси Бондаренко) отримала творчу стипендію від Донецької облдержадміністрації.

Визначною подією стала реалізація проекту Костянтинівської школи мистецтв «Цей дивовижний Донбас».

Головною метою проекту було налагодження творчого зв’язку між всіма регіонами України, подолання стереотипів, виховання переконливої мови мистецтва. Завдяки небайдужим батькам школа виграла в проєкті «Громадський бюджет».

Цьогоріч народні аматорські колективи викладачів «Криниці», « Рідні наспіви» та дитячий зразковий духовий оркестр «Скерцино» підтвердили своє звання. А вокальному ансамблю «Double happy» було присвоєно звання «Зразковий».

З урахуванням усіх карантинних вимог були проведені звітні концерти відділів, контрольні та підсумкові заходи, виставки робіт учнів відділу образотворчого мистецтва, вистави, шкільні конкурси та фестивалі, творчі вечори викладачів.

Життя підготувало для усіх нас новий виклик – завершити навчальний рік в умовах воєнного стану.

Випускники пройшли іспити в дистанційному форматі та отримали свідоцтва про здобуття першої ланки мистецької освіти.

Ми сподіваємось, що наступний навчальний рік розпочнеться у мирі, спокої в стінах рідної Костянтинівської школи мистецтв.

 

 

 

 

 

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ (2022)

8 травня- ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ.

Ми сумуємо за воїнами, які полягли за рідну  українську землю.
     Учні та викладачі  Костянтинівської школи мистецтв схиляють голову перед земляками, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали в тилу. Пам’ять про подвиги захисників жива і вона не повинна згаснути.


     Не маємо права забувати, що сьогодні нам знов доводиться відстоювати нашу свободу, територіальну цілісність України, право самостійно вирішувати свою долю.  


     Бажаємо доброго здоров’я і перемоги нинішнім захисникам Вітчизни!
     Вічна пам'ять полеглим на рідній землі!

 

День матері! (2022)

Мама – це наш ангел-охоронець, наш будинок, наш всесвіт. Тому день матері – це особливе свято, яке нагадує про рідну, і кохану людину.

Викладачі та учні Костянтинівської школи мистецтв вітають усіх матусь нашої громади та бажають  душевного спокою, успіху, супутнього всьому, прекрасного здоров'я, міцних стосунків у сім'ї, і щастя, що переливається через край!

 

Життя триває (2022)

 

Життя триває... Добіг кінця незвичайний, тяжкий навчальний рік.


В Костянтинівський школі мистецтв продовжується робота:
- підводяться підсумки;
- вирішуються поточні робочі питання;
- колектив приймає участь у пакуванні та формуванні гуманітарної допомоги.


Сьогодні викладачі на чолі з директором Олегом Кошкиним, займались прибиранням шкільної території, в очікуванні мирного наступного навчального року.

 

 

З улюбленим святом, чарівним Різдвом! (2022)

❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️

Адміністрація, колектив та учні Костянтинівської школи мистецтв вітають всіх з улюбленим святом, чарівним Різдвом! Бажаємо, щоб мир панував на всій планеті й жив в душі у кожної людини, а радість хай буде спільною, яку не затьмарюють образи та заздрість. Бажаємо величезного щастя, яке складається з посмішок рідних людей!
Зразковий вокальний ансамбль учнів "Double happy" презентує Вам музичний подарунок!

❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️

 

 

 

Зі святом (2021)


З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання – пов’язане з жінкою. Учні та викладачі Костянтинівської школи мистецтв вітають усіх жінок з цим чудовим святом!!!

 

Пам'ятаємо (2021)

Вшановуємо пам'ять жертв Голокосту

 

 

 

 

Голокост (2021)

Це Голокост –всього одне лиш слово,
Та його сенс –пекучий болі жар,
Вбивали всіх!.. старого і малого,
мало хто життя порятував.


    27  січня  за  рішенням  ООН  відзначається  як  Міжнародний  день Голокосту -день пам'яті про чорну сторінку в історії людства і в історії єврейського  народу,  понад  третину  якого  було  знищено  в  роки  Другої світової війни.


    «Голокост,  що  призвів  до  винищування  однієї  третини  євреїв  і незліченних  жертв  з  числа  представників  інших  меншин,  буде  завжди служити  всім  народам  застереженням  про  небезпеки,  що  таять  у  собі ненависть, фанатизм, расизм і упередженість...»


Резолюція Генеральної Асамблеї ООН

 

 

 

 

 

Зміна реквізітів (2021)

 

 

Малятко (2021)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

з Різдвом Христовим! (2021)

Колектив Костянтинівської школи мистецтв щиро вітає  всiх мешканців громади з Різдвом Христовим! У це світле свято хочеться побажати миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях,побільше радості,міцного здоров’я та всіх благ! Нехай виправдаються всі очікування і здійсняються найзаповітніші мрії!
Нехай ці музичні вітання звучать у Ваших оселях, оселях Ваших рідних і близьких!) Діліться з ними цими відео!

 

 

 

Миткевич Любов Василівна

На 94 році пішла з життя Миткевич Любов Василівна -

перша директорка Костянтинівської школи мистецтв (1959 - 1969 рр.)


У цей скорботний день колектив школи розділяє невимовний сум і тугу близьких, рідних, колег.
Світлий, добрий спомин про Любов Василівну назавжди залишиться в серцях тих, хто знав її, любив і поважав, хто жив і працював поруч з нею, кого вона навчала...

 

В нашій школі тепло та комфортно!

«Попри обмежувальним заходам, ремонті роботи по проєкту «Капітальний ремонт будівлі ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв» за адресою: пл. Перемоги, 6, м. Костянтинівка (коригування), який реалізується в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, що фінансується Європейським інвестиційним банком, продовжуються із суворим дотриманням карантинних норм.

Робиться все від нас залежне, аби заклад був якнайшвидше введений в експлуатацію. Сприятливі погодні умови дозволяють продовжувати зовнішні ремонтні роботи підрядній організації «ТОВ «Будівельно-монтажне управління». Щодня ремонтна бригада сумлінно виконує свою роботу. Встановлені металопластикові вікна (85%), повністю утеплений фасад та фундамент, зроблено влаштування відмостки, розпочато внутрішні роботи.

Ми вже маємо позитивні результати від проведених робіт – зникли протяги, значно підвищилась температура в приміщенні.

 

 

 

 

 
Константиновская школа искусств Copyright © 2015
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.