logo

Фотографии


2016 32016 1520162016 242016 112016 62016 162016 182016 92016 142016 172016 22016 132016 122016 252016 42016 202016 52016 272016 212016 72016 282016 82016 222016 232016 262016 102016 19

Пошук

Звітує відділ образотворчого мистецтва (2022)


Протягом 2021-2022 навчального року викладачі та учні відділу образотворчого мистецтва працювали за планом роботи школи, приймали участь у різноманітних методичних та позашкільних заходах, майстер-класах, фестивалях, конкурсах міського, всеукраїнського та міжнародного рівня.

Незважаючи на складні умови сьогодення, цей рік виявився плідним на перемоги .
Так, Дар'я Горпиненко отримала Гран-Прі, Лідія Дьоміна стала лауреатом ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі ,,Любіть Україну" за творчістю В.Сосюри ( кл. викл. О.Кравчук ), Валерія Медведєва, (кл. викл. Ю.Держановської ) стала лауреатом ІІ ступеня в Міжнародному XXXIII фестивалі "Підводні фантазії", Ельвіра Сідельникова (кл. викл. О. Кравчук) стала лауреатом ІІ ступеня та Катерина Савенко - лауреатом ІІІ ступеня (кл. викл. Л.Карнаухова ) у Всеукраїнському конкурсі ,,Об'єднаймося ж, брати мої!" за творчістю Т.Г.Шевченка ( кл. викл. Ю.Держановська).
15 січня 2022 року у м.Краматорськ на площі Миру відбувся відкритий Фестиваль-конкурс «Різдвяний передзвін», заснований управлінням культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації, Донецьким обласним навчально-методичним центром культури.
Для участі у номінації «Сяйво Різдвяних зірок» викладач відділу образотворчого мистецтва Юлія Держановська виготовила авторську різдвяну зірку.
Доречі, до участі у цієї номінації будо представлено більш 25 різдвяних зірок зі всієї області. Зірочка Юлії Володимирівни була відзначена журі конкурсу-фестивалю почесним 4 місцем.
Протягом навчального року на відділі проводилися тематичні виставки до свят, які стали традиційними в нашій школі: до Дня Захисників та Захисниць України, до Різдва та випускного вечора. Персональна виставка
графічних робіт ,,Немає уз святіше товариства" Ельвіри Сідельникової (викл. О.Кравчук) та декоративних натюрмортів Валерії Медведєвої (викл. Ю.Держановська) були проведені дистанційно в цьому році.
Активну участь учні нашого відділу приймали у пленері до Дня міста, Різдвяному ярмарку , у челенджах: "Різдвяна кава", до свята Великодня , до дня музеїв "Україна. Мир. Мрії."

Зустріч з прекрасним, щира дитяча творчість завжди дарують нам радість, світло, добро та МИР! Викладачі відділу образотворчого мистецтва бажають всім натхнення, добра, здоров'я.
До зустрічі в новому МИРНОМУ навчальному році!

 

Звіт музично-теоретичного відділу (2022)

За період навчального року 2021/2022 на теоретичному відділі проводилась навчально виховна робота та інформаційно-методична робота.

 

Викладачі відділу проводили тематичні годині, присвячені державним святам і пам’ятним датам: Дню пам’яті жертв Бабиного Яру, Захисника та захисниць України, визволення України від фашистських загарбників, Дню Гідності і свободи, до Дня прав людини, до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інш.

На відділі працював «Лекторій для батьків» (кер. О.Золотарьова) та англомовний лекторій «Speak about music»( кер. А.Утіна). Учні школи мистецтв із задоволенням відвідували заняття гуртка «Юний лектор» ( кер. Д.Романец) та години «Слухання музики» для учнів театрально-хореографічного відділу (викл. А.Петерс).

Під час онлайн навчання викладачі відділу відвідували інтернет-конференції у якості слухачів та спікерів.

Юні музиканти школи брали участь з доповідями у Всеукраїнських учнівських конференціях. приймали участь у шкільних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Також, готувалися до наступних конкурсів: “Крок до Олімпу”, "Бахмутська весна", "Акорди Хортиці", "Odessa music olymp" та багато інших.

Життя учнів та викладачів змінилося 24 лютого 2022 року, але незважаючи на перепони заняття продовжувались. Багато батьків писали повідомлення про те, що в дорозі неможливо займатися сольфеджіо, або в учнів немає взагалі будь-якого зошита. Всі проблеми ми намагалися вирішити і дозволяли учнями писати, як колись писали видатні композитори минулих століть - на серветках та папірцях..

Змінивши свої дома на тимчасовий прихисток, під час дистанційного навчання викладачі та учні обмінювалися завданнями, відео, аудіо та текстовими повідомленнями. Учні намагалися робити завдання в аеропортах, у парках, у кафе…

Але незважаючи на всі труднощі відділ працював успішно.. Були проведені усі заплановані заходи згідно плану роботи відділу. Випускники успішно склали іспити та отримали документ про позашкільну освіту.

Ми всі сподіваємось, що дуже скоро наші учні повернуться додому, до шкільної парти, до звичного життя …

 

 

 

 

 

 

 

 

Клас хореографії звітує (2022)

Звіт про виконану роботу класів хореографії театрально-хореографічного відділу Костянтинівської школи мистецтв за 2021-2022 навчальний рік.

Навчальний рік у класах хореографії театрально- хореографічного відділу був складним та напруженим.
Учні та викладачі приймали активну участь у житті школи.
Зокрема, організували та провели розважально-ігрову програму "По Країнах та континентах", для жителів міста. Учні 7, 8 класів були учасниками художньо публіцистичної вистави "Благословенна у віках Земля". У шкільному зимовому ярмарку та запропонованому челенджу "Прикрась ялинку" приєдналися і батьки учнів.
27 листопада відбулося свято танцю, IV шкільний фестиваль - конкурс "Юний балетмейстер", посвята в юні танцівники та юні актори.
У переддень новорічних свят, для учнів молодших класів, було проведено веселі ранки, які організували та провели викладачі відділу.
Активну участь у підготовці та участі у всіх заходах та конкурсах приймають концертмейстери: Н.Сидоренко, Н.Темникова В.Венцель Ю.Болотов, В.Артемова.
Дитячі учнівські хореографічні колективи "Пірует" (керівник І.Луценко), та "Арабеск" (керівник К.Павлова), приймали участь у позашкільних заходах (дистанційно), та стали лауреатами І, ІІ ступеня:
- Всеукраїнський Чемпіонат танцю "Кубок Донбасу", м.Краматорськ;
- Міжнародний багатожанровий двотуровий конкурс "Миколайські зірки", Чехія, Прага;
- Міжнародний багатожанровий двотуровий конкурс "VALENCIA ART FEST - 2022", Україна-Іспанія.
З метою підвищення рівня професійної компетентності викладачі класів хореографії І.Луценко та К.Павлова відвідали (дистанційно) майстер- клас, запроваджений ДОНМЦК, " Характерні риси виконання Латиноамериканського танцю "Румба". Робота над технікою взаємодії ", який провела викладач вищої категорії Кічігіна О.О.(м.Слов'янськ).

За звітний період виконана навчальна програма з предметів в повному обсязі, досягнута навчальна та виховна мета.

 


 

 

Театральний клас звітує (2022)

Протягом 2021-2022 навчального року учні театральних класів приймали активну участь у заходах впроваджених школою, містом та обласним управлінням культури.

У вересні учні 5-го класу прийняли участь у святкуванні Дня міста Костянтинівки в образах мімів.

У жовтні пройшла урочиста посвята учнів 1-го класу в «Юні актори».

У листопаді відбувся показ художньо-публіцистичної вистави «Благословенна у віках Земля» присвяченого 25-й річниці прийняття Конституції України.

У грудні викладач театральних класів Роман Блотницький прийняв участь у мистецькому проекті від асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна» - «Цей дивовижний Донбас», м. Сокаль, Львівська область.

У січні викладач театральних класів Роман Блотницький прийняв участь в обласному конкурсі українських традицій «Різдвяне диво» м. Краматорськ, в якості голови журі.

Протягом навчального року учасники театральної студії «Браво» (керівник Роман Блотницький, концертмейстер Наталія Сидоренко) приймали участь у конкурсах:
ІV Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі "Майбутнє України", м. Сокаль – лауреати І премії.
ІV Міжнародному Багатожанровому фестивалі "ПОЦІЛОВАНІ БОГОМ", м. Киів – лауреати І премії.

В період дистанційного навчання учні спілкувалися у соціальних мережах, обговорювали плани та проєкти на новий навчальний рік.

Учні та їх викладачі чекають, коли прийде час зустрітися у новому навчальному році та реалізувати все заплановане.

 

 

Відділ сольного співу звітує (2022)

«Візитною карткою» відділу сольного співу Костянтинівської школи мистецтв є творчий потенціал, професіоналізм, велика любов до мистецтва, бажання знову і знову дарувати свою творчість глядачу.

         На відділі сольного співу  діти не тільки успішно виконують навчальну програму , а і вчаться любити і розуміти музику, розвивати художній смак, творчі здібності.
Юні вокалісти приймали активну участь у шкільних,  місцевих , обласних ,  всеукраїнських та міжнародних заходах.

          На протязі 2021-2022   навчального року на відділі проводилися  щорічні шкільні  конкурси: Конкурс на найкраще виконання української пісні, конкурс вокалізів "Кришталева нота ".

          Учні відділу приймали участь у обласному заході  "Різдвяний передзвін " і обласному фестивалі патріотичної пісні "Революція пісенності» та  стали переможцями всеукраїнського  проекту  "Коляда Триб'ют", м. Київ. Яскравою подією стала участь у фестивалі української культури «Смолянський куліш».
        Від голови міської ради свої відзнаки та подарунки отримали обдаровані діти відділу.

          Вокальному ансамблю учнів “Double happy”( кер. Л. Каминіна) було присвоєно звання «Зразковий». Юні вокалісти із задоволенням та натхненням прийняли участь у проєкті « Цей дивовижний Донбас», місто Сокаль, Львівська область.


         Саме музика знаходить дорогу до душі дитини. Звітний концерт "Калинове намисто "  яскраво продемонстрував високий рівень підготовки учнів та майстерність викладачів та концертмейстерів .  У концерті звучали  авторські пісні , джазові  українською і англійською мовами з цікавим аранжуванням і артистичною подачею.

        Роботу відділу прикрашають виступи ансамблевих колективів:
«Double happy» кер.Людмила Каминіна),  “Perfomens”( кер. Алла Бережна)
"Allegretto " ( кер. Ірина Кирилова), хорових колективів учнів молодших та старших класів.

       За кожним сольним або ансамблевим виступом – натхненна професійна підтримка концертмейстерів:
О.Петриченко,О.Онофрийчук , Н. Крамчанінової, Н. Храмцової, С. Сизченко, Н.Бортнік, О.Костоглод

        Наприкінці року під час дистанційного навчання заняття проводились у цікавій ігровій формі:  музичні кросворди , ребуси, головоломки з вокальних жанрів , вокальні тренінги.

       Незважаючи на усі труднощі цього навчального року, ми сподіваємося, що і надалі вихованці  відділу сольного співу будуть демонструвати свій високий рівень.  

        Не вичерпується золотий фонд школи – найдорожче, що у нас є, те, заради чого школа, власне, і існує – наші діти.  
       До зустрічі  у новому навчальному році!

 

 

 

Відділ духових та ударних інструментів звітує (2022)

На відділі  духових та ударних інструментів  навчальний 2021-2022 рік був насиченим як в очному, так і в дистанційному форматі. Проводились традиційні  концерти-лекції до Дня Незалежності, до Дня Музики, Дня Писемності, до Всесвітнього Дня Дитини.


    Відділ протягом року працював за планом: готували методичні бесіди,  педагогічні читання, викладачі приймали участь у майстер-класах, підвищували свою кваліфікацію. Вчасно проводились прослуховування випускників, контрольні заходи та технічні залікі.  
         У жовтні 2021 року учні та викладачі приймали участь у концерті присвяченному  Дню захисників і захисниць України.
Державне свято, що співпадає зі світом Покрови Пресвятої Богородиці та водночас з Днем Українського Козацтва, вимагає особливого підходу до вибору репертуару концертних номерів.
    На відділі проводився щорічний конкурс  «На краще виконання творів українських композиторів», на якому вдосконавлювали свою майстерність юні флейтисти, саксофоністі, трубачі, кларнетисти, тромбоністи, ксилофоністи. Активно готувались до обласних конкурсів «Крок до Олімпу» та «Бахмутська весна».
     23-го  лютого у великій залі школи мистецтв пройшов звітний концерт відділу «Фанфари нашого міста». В програмі були представлені цікаві різноманітні за стилями та жанрами твори зарубіжних і вітчизняних авторів: Джордана,  Хігінса,  Глієра, Косенка, Кабалевського, Єльчанінова. В звітному концерті звучали яскраві твори в виконанні солістів, дуетів, тріо, квартетів та духового оркестру «Скерцино», з яким вперше виступила в якості концертмейстера  Діана Стогнушенко. Атмосферу свята звітного концерту підтримувала як завжди  бездоганна гра концертмейстерів І.Саутіної,   Т.Згоннік,  Л.Бондаренко, Т.Шейко, Н.Бортнік.
    Цьогоріч відбувся захід, присвячений підтвердженню звань творчих колективів школи мистецтв. Зразковий духовий оркестр « Скерцино» під керівництвом Володимира Стогнушенко гідно підтвердив своє звання.


    Гра з душею, глибока і якісна, завжди була характерною рисою оркестру «Скерцино». Улюбленець публіки нашої громади- духовий оркестр багаторазово виступав на концертних майданчиках міста.

 

 

Струнно - смичковий відділ звітує (2022)

Незважаючи на складні часи, усі ми робимо одну важливу справу – працюємо в ім’я прекрасного, в ім’я вічного мистецтва.

Протягом 2021-2022 навчального року учні та викладачі відділу струнно-смичкових інструментів плідно та натхненно працювали згідно плану роботи. Були проведені методичні заходи, відкриті уроки, лекції- концерти для учнів та батьків.

Понад 20-ти років у листопаді місяці традиційно проходить щорічний шкільний конкурс "Українська музика». В репертуарі юних конкурсантів звучить ВІНОЧОК ЧАРІВНИХ УКРЇНСЬКИХ МЕЛОДІЙ Мирослава Скорика, Бориса Лятошинського, Вадима Гомоляки та ін.


Тріо, квартети, секстети, ансамблі «Віола» та «Камертон» звучали в звітному концерті відділа «Чарівний смичок». Бездоганна гра концертмейстерів Т. Чмульової, Т. Згоннік, С. Сизченко, І. Маслової, В. Глушко прикрашала виступи учасників концерту.

Юні скрипалі проводили велику концертну діяльність. За кожним сольним або ансамблевим виступом – натхненна кропітка праця викладачів: Ірини Полякової, Інги Полової, Марини Деменюк.

Дует викладачів «Light music», Інга Полова- Ірина Полякова , у рамках проєкту «Цей дивовижний Донбас» виступали перед вдячною, зацікавленою, захопленою публікою у Народному Домі м. Сокаль Львівської області.

За період дистанційного навчання були проведені контрольні та підсумкові заходи. Учні та викладачі плідно працювали та закінчили навчальний рік з гарними результатами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відділ народ. інструментів звітує (2022)

Навчальний рік 2021-2022 добігає кінця і хочеться пригадати, яким він був для учнів та викладачів відділу народних інструментів.

Відбулися усі заплановані заходи першого та початку другого семестру. Серед них заходи: лекція «Сучасні твори у виконанні на народних інструментах», концерт до Міжнародного дня музики, конкурс серед учнів відділу «На краще виконання твору українського композитора», звітний концерт відділу «Калинове намисто», свято для першокласників «Перші кроки майбутнього музиканта», концерт учнів «16+».

Інструментальний ансамбль викладачів « Music time”(керівник Г.Ларінкова) з радістю, хвилюванням та великою відповідальністю подарували свою творчість, своє натхнення нашим колегам-партнерам з міста «Сокаль», взявши участь у проєкті «Цей дивовижний Донбас».

На протязі навчального року викладачі відвідали багато методичних конференцій, семінарів-практикумів, майстер-класів, пройшли короткотермінові курси підвищення кваліфікації в Комунальному закладі «Бахмутському фаховому коледжі культури і мистецтв ім. І. Карабиця».

Ансамбль викладачів «Рідні наспіви» (кер. Людмила Бакуліна) захистив звання «Народного аматорського колективу». Колектив став переможцем Всеукраїнського відкритого фестивалю – конкурсу «Барви Полтави».

Учні відділу приймали участь у шкільних, обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсах та фестивалях.

Юні музиканти відділу з зацікавленням займаються у дитячому оркестрі народних інструментів ( кер. Ганна Ларінкова), у шумових оркестрах « Веселий вулик» та « Пустунчики» (кер. І Гаджимурадова), ансамбль гітаристів (кер. О. Соловйов, О. Воловік).

Юні баяністи, домристи, акордеоністи та гітаристи приймають активну участь у житті школи та Костянтинівської.

 

 

Фортепіанний відділ звітує (2022)

Незважаючи на те, що навчальний рік 2021/22 закінчився і останні 2 місяці були дистанційними, фортепіанний відділ працював успішно.

Були проведені усі заплановані заходи: професійно підготовлені відкриті уроки, методичні бесіди і педагогічні читання. Постійно проводились концерти, лекції-концерти по секціях,які стали традиційними і цікавими для учнів та батьків: до Дня писемності, до Всесвітнього Дня Дитини, до Дня Музики тощо.

Цьогоріч світова музична спільнота святкувала 230-річчя народження Карла Черні. Традиційний конкурс юних піаністів «Школа вправності» було присвячено цій даті.
А вперш запроваджений конкурс «Українська класика» зібрав під свої крила багато талановитих учнів фортепіанного відділу.

У грудні аматорський народний колектив «Криниці» та юні піаністи , лауреати міжнародних конкурсів, із задоволенням прийняли участь у проекті «Цей дивовижний Донбас» в старовинному місті Львівщини Сокаль.

Учні фортепінного відділу були учасниками шкільних, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, де неодноразово здобували перемогу не тільки в Україні, а і далеко за її межами. Переможці конкурсів були відмічені міським головою, як талановиті діти міста. За високими результатами Діана Стогнушенко ( клас викл. Лариси Бондаренко) отримала творчу стипендію від Донецької облдержадміністрацї.

24 випускника фортепіанного відділу успішно склали іспити та отримали документ про позашкільну освіту.


Школа, як теплий рідний дім, завжди чекає на зустріч не тільки з випускниами, а й з майбутніми піаністами-першокласниками.

 

273676832_929745364396286_4680336923223972947_n.jpg

 

280955241_1432571727177535_2102159839369205280_n.jpg

Червона калина 2022

7 травня 2022 відбувся

Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв

"Червона калина" м. Одеса

Учениця 4-го театрального класу Геза Софія (викл. Блотницький Р. А.)

прийняла участь в номінації - Театральне мистецтво і художнє слово.

За оцінками журі здобула звання Лауреата І ст.

   

"DIGI-TALENTY.ZIMA 2022"

Переможці! Вітаємо кожного та всіх разом! Коли збираються ті, хто прагне розвиватись, шукати та йти до мети, створюється особливий потенціал, і ця енергія робить світ краще, добріше та досконаліше. Наші вокалісти (клас викладача Людмили Каминіної) з гідністю презентували Костянтинівську школу мистецтв у XXII  Міжнародному дистанційному конкурсі "DIGI-TALENTY.ZIMA 2022" (Польща), який відбувався 15.02-28.02.2022р.:


- вокальний ансамбль Double happy - лауреат 1 премії
- вокальне тріо  Double happy у складі Катерини Волинко, Ліни Бакало, Марії Турка - лауреат 1 премії
- Анастасія Гордієнко - лауреат 1 премії
- Катерина Волинко - лауреат 1 премії
- Ліна Бакало - лауреат 1 премії
- Марія Турка - лауреат 1 премії
Вітаємо Маргариту Безроднову з успішним дебютом на міжнародному конкурсі та здобуттям лауреата 2 премії!


Бажаємо всім миру , добра , душевного тепла та злагоди!

 

 

 

"Добра листівка до Великодня" (2022)

До свята Великодня передають свої вітальні листівки учні відділу образотворчого мистецтва Костянтинівської школи мистецтв, та запрошують приєднатися до челенджу "Добра листівка до Великодня".


Листівки-писанки виконані у мереживній техніці витинанки- виду народного декоративного мистецтва України. Із різних куточків світу  злетілися щирі, яскраві, ажурні побажання  добра, весни і головне - миру нашій країні!

 

 

 

ІСТОРІЯ МИСТЕЦТВА. Реалізм. Імпресіонізм.

ЛЕКТОРІЙ ДЛЯ БАТЬКІВ.

Реалізм – цестиль і напрямок в мистецтві другої половини ХІХ ст., що ґрунтується на точному відтворенні дійсності. Термін «реалізм» означає пунктуальне копіювання деталей, переважно зовнішніх.

Копіювання рис зовнішнього світу ніколи не представлялося метою мистецтва. Вірне відтвореннядійсності завжди доповнювалося творчою самобутністю художника. Реалізм же в мистецтві перестав бути шуканням і художнім відтворенням життєвої правди.
Панування цього стилю слідкувало за романтизмом і передувало символізму.

Свій шліх реалізм почав у Франції в 1840-х роках, досяг розквіту в19ст., потім продовжував свій розвиток у 20ст. Реалізм не став тимчасовим явищем у мистецтві. Протягом 200 років він остається затребуваним у великої кількості митців. В історії мистецтва його прийнято розглядати як початок розвитку сучасного мистецтва.

В образотворчому мистецтві набув розквіту критичний реалізм, який змальовував явища соціальної нерівності, повсякденне життя простих людей. Художники-реалісти замінили ідеалістичні образи реальними подіями. Теми картин часто були викривальні, що висміювали звичаї і цінності буржуазії та монархії. Розвитку нового світогляду в мистецтві сприяла вільна преса, критична журналістика і карикатура, а також, бурна індустріалізація та захватницька колоніальна політика.

Представниками реалізму вважаються О.де Бальзак, Ч.Діккенс, М.Твен, Т.Руссо, Ж.Франсуа, Є.Мане,І.Репін, В.Перов, В.Суріков, М.Мусоргський, М.Щепкін, К.Станіславський тощо.В 1870-ті роки реалізм розділився на 2 основні напрямки – натуралізм та імпресіонізм.

 

Імпресіонізм. Революції та перевороти набридли французам. В суспільстві з’явилося величезне бажання бачити в житті щось світле й легке. Наприкінці ХІХст. у живописі французьких художниківвиникла нова мистецька течія – імпресіонізм (з фр. – «враження»). В Парижі вона проіснувала 12 років, за які художники встигли написати сотні картин і провести 8 виставок. Згодом імпресіонізм поширився в інших країнах.

Світзмінювався під напругою технічного прогресу, який впливав на нове мистецтво. З’явилися телефон, телеграф, велосипед, машини. Винайшли фотографію, яка дозволяла зупинитимиттєвість, стали виробляти переносні мольберти та тюбики для фарб. Залізна дорога дозволяла художникам добиратися до передмість Парижа і малювати природу з натури.

Художників цікавило, як зафіксувати на полотні сонячні відблиски, відтінки снігу, як передати ефект кольору та атмосфери. Імпресіоністи виробили особливу техніку письма, накладаючи фарби роздільними мазками. При цьому вони добивалися ефекту живого мерехтіння красок.

Нове мистецтво не підіймало філософських та гострих соціальних проблем і показувало тільки позитивні сторони життя. В картинах імпресіоністів відображалосяжиття, що складається із маленьких свят і приємного проведення часу.

Сюжети картин – це життя сучасного індустріального міста, галас його вулиць і широких бульварів, природа, відвідувачі кафе та театрів, діти, танцюристи кабаре, музиканти. Представники художників-імпресіоністів: Т.Руссо, Ж.Франсуа, К.Моне, Е.Дега, П.Ренуар тощо.

Імпресіонізм в літературі спирався на миттєві враження та асоціації. Йому притаманне пасивне сприйняття світу, аналіз душевних настроїв. Проіснував недовго – до 1920-х у творчості Е.Золя,О.Уайльда, Стефана Цвейга.

Головне в музичному імпресіонізмі – передача настроїв, тонких психологічних нюансів, тяжіння до поетичної пейзажності. Творчість композиторів-імпресіоністів (Е.Саті, М.Равеля, К.Дебюссі) збагатила виразові засоби музики, особливо сферу гармонії, що досягла великої краси та витонченості.
Колись імпресіонізм був новим мистецтвом, зараз він сприймається як класика.

 

 

Персональна виставка Сідельникової Ельвіри

Назвою до персональної виставки графічних робіт

,,Немає уз святіше товариства"

 

Сідельникова Ельвіра учениця 5 (профорієнтаційного) класу

відділу образотворчого мистецтва /викладач Кравчук О.К./

обрала слова Тараса Бульби - відомого персонажу з поеми М.В.Гоголя.

 

Братерство, товариство, солідарність та побратимство - цінності , які з часів козацтва є нашою найважливішою спадщиною. Мужні, відважні , веселі ,щирі образи сучасних захисників та воїнів - запоріжців втілені в роботах тендітної дівчини! Якість цих кропітких робіт вражає досконалістю графіки та авторською манерою виконання.

 

 

 

Персональна виставка Медведєвої Валерії

Серію стилізованих натюрмортів демонструє у персональній виставці

Медведєва Валерія - учениця 4 випускного класу

(викладач Держановська Ю.В.)

Роботи вражають оригінальністю стилістичного рішення,  досконалістю виконання та кольоровою гармонією.

 

 

Подкатегории

 • Художественный отдел
  Кол-во материалов:
  52
 • Духовой отдел
  Кол-во материалов:
  13
 • Народный отдел

  Отдел народных инструментов   

     В 1959г. с открытием детской музыкальной школы в г.Константиновка, начал свою работу и отдел народных инструментов.

     У истоков создания народного отдела стояли такие преподаватели как Жученко В.В. (баян), Шкромада Владимир Николаевич (баян), Долин Владимир Иванович (домра), Семенченко Григорий Васильевич (баян), Анисимов Евгений Васильевич (гитара), Кузнецов Василий Иванович (баян).Первым заведующим отдела стал Кожан Евгений Александрович (баян).(фото 1) С каждым годом рос контингент учащихся музыкальной школы и пополнялся преподавательский состав. В юбилейном 1968-1969 учебном году на народном отделе обучалось: 66 учащихся по классу баян-аккордеон, 7 учащихся по классу домры.

  Фото 2

     В 1969 - 1975 годы ряды преподавателей народного отдела пополнили уже его выпускники:Бондаренко А.В., Дубинин В.Н., Бакулина Л.В., Болотов Ю.А.

     В период 1969-1985 отдл народных инструментов продолжает пополняться такими преподавателями как: Друцкая Л.А., Сидоренко В. П.,Нехаев В.Я., Ковалев А.К., Макарова Д.А., Визирова Л.Е., Золотарев А.А., Кошкин О.А., Кошкина Н.П., Гнап В.А., Кузнецова Г.Г., Васильченко Н.И.

    На протяжении всех лет существования отдела народных интсрументов он является "мастерской преемственности". В 90 годы отдел снова пополняют его бывшие выпускники: Ларинкова А.Г., Гаджимурадова И.Е., Стульнев В.Г., Бубнов А.Л. Дружный союз музыкантов-преподавателей дополняют: Сидоренко Н.И., Соловьев А.В. фото 3

  Кол-во материалов:
  52
 • Струнный отдел
  Кол-во материалов:
  21
 • Теоретический отдел
  Кол-во материалов:
  223
 • Секция сольного пения
  Кол-во материалов:
  65
 • Фортепианный отдел
  Кол-во материалов:
  59
 • Класс хореографии
  Кол-во материалов:
  20
 • Театральный класс
  Кол-во материалов:
  27Константиновская школа искусств Copyright © 2015
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.