logo

Фотографии


2016 132016 92016 272016 1020162016 22016 192016 282016 162016 242016 202016 62016 222016 42016 232016 212016 72016 52016 142016 172016 112016 262016 182016 32016 152016 252016 82016 12

Вход на сайт

Вход через

 

Поиск

أفضل طريقة للفوز في لعبة الروليت الأوروبية كازينو على الانترنت ... . Use bonus code 200first pretty much nothing - http://casinovegaswin.com.

День визволення Донбасу

Рейтинг:   / 0

Screenshot 2-min

Щорічно, 8 вересня, Донеччина відзначає переможну та водночас трагічну дату – річницю визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників. Згадуються трудові і бойові подвиги, що дозволили досягти цієї перемоги і жахливі втрати, які зазнала наша Вітчизна та її народ під час війни.. Друга Світова війна найтрагічніший період в історії українського народу і усього людства, який приніс велику біду на нашу планету – мільйони загиблих, скалічених…

В пам’ять про ці трагічні роки викладачі музично-теоретичних дисциплін провели бесіди з учнями школи мистецтв.

На долю нашого краю, як і на долю рідної України, випало лихоліття. Два довгих роки гітлерівська орда руйнувала наш край, а Донбас, нескорений, воював на всіх фронтах, в партизанських загонах і підпіллі, разом зі всією великою країною кував Велику Перемогу.

Учні із захопленням приймали участь у бесіді, задавали питання, висловлювали свої думки про війну та мир, згадували героїчні вчинки українців у ті важкі часи. Викладачі допомагали дітям освідомити, наскільки важливо жити у мирі і цінувати вільне, мирне життя та поважати один одного.

   IMG 20180918 181048 751-min

«Зірковий прибій» (2018)

Рейтинг:   / 0

 

З 17 по 24 червня у м. Кітон, Болгарія, відбувся IV Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «Зірковий прибій», у якому прийняли участь вихованці відділу класу сольного співу викладача Каминіної Л.М.. Близько 500 учасників з України, Білорусії та Росії змагалися між собою в виконавській майстерності, дарували свій талант, професіоналізм, свою любов до мистецтва.

 

 

 
Конкурсна програма включала 6 номінацій: вокал, хореографія, оригінальний та сценічний жанри, фольклорно – етнографічний, інструментальний.
Україну представили діти з таких міст, як Харків, Лубни, Мелітополь, Трускавець, Київ, Запоріжжя, Нововолинськ, Дніпро, Житомир, Івано – Франківськ, Херсон, Одеса, Кривий Ріг та Костянтинівка. В кожній номінації учасники виконували по два конкурсні номери, які оцінювало зіркове журі:
викладач вокалу, продюсер, керівник заслуженого колективу Республіки Білорусь – театра пісні «Шина – Най» - Алла Ефіменко;
популярна співачка, композитор і автор пісень – Світлана Тарабарова;
хореограф – постановник, керівник театра- танцю « Форсайт», переможець проектів «Танці з зірками», «Майданс», суперфіналіст проекту «Танцюють всі» - Олександр Лещенко;
голова громадської організації «Співограй», Заслужений діяч естрадного мистецтва України, режисер – постановник – Станіслава Котелянська.
Фестиваль дійсно став прекрасним видовищем з незабутніми враженнями. Кожен номер, кожен виступ вражав своїм професіоналізмом, оригінальністю, глибиною розкриття змісту твору. Лише кропітка праця над собою, щоденне шліфування свого таланту приносить такі результаті, які захоплюють дихання, знаходять відгук у кожному серці.
Наші вокалісти з гідністю презентували Костянтинівську школу мистецтв у цьому творчому змаганні та отримали наступні результати:
Вокальне тріо у складі Бокало Ліни, Волинко Катерини та Турки Марії лауреат I премії, номінація «Ансамблі»;
Волинко Катериналауреат I премії, номінація «Академічний вокал»;
Бокало Ліналауреат I премії, номінація «Естрадний вокал»;
Галстян Маріетталауреат I премії, номінація « Естрадний вокал»;
Гречуха Вікторія - лауреат I премії, номінація « Естрадний вокал»;
Турка Марія - лауреат II премії, номінація « Естрадний вокал»;
Манькова  Олександра - лауреат III премії, номінація « Академічний вокал».

 

ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

 

 

 

Подробнее: «Зірковий прибій» (2018)

до Дня Конституції України. (2018р)

Рейтинг:   / 0

Виставка творчих робіт учнів відділу образотворчого мистецтва

до Дня Конституції України.

 

Подробнее: до Дня Конституції України. (2018р)

Залікові академічні концерти (2018р)

Рейтинг:   / 0

 

 

 

 

У травні на відділі народних інструментів відбулися залікові академічні концерти по класу баяну, акордеону, домри гітари та бандури. Вже за традицією, наприкінці учбового року, на ці заходи ми запрошуємо батьків учнів.

 

 

 

 

 

Як і завжди батьки з задоволенням слухали виступи своїх дітей, та підтримували їх аплодисментами. Учні, в свою чергу, дуже старанно виконували свою програму, щоб показати батькам, чому вони навчилися за цей навчальний рік. Усі присутні залишилися задоволені результатами академічного концерту.

 

Запрошуємо на навчання! (2018р)

Рейтинг:   / 0

 

У травні викладачі відділу народних інструментів Сидоренко Н.І., Гаджимурадова І Є., Бондаренко О.В., Бакуліна Л.В., Ларінкова Г.Г., з учнями по класу акордеону, баяну та домри, відвідали молодші класи загальноосвітніх шкіл № 3, №13 та ліцею.

 

 

 

 

 Учні продемонстрували школярам свої навички гри на народних інструментах, чим викликали захоплення та зацікавленість їх грою у однолітків.
Усі бажаючі навчатися грі на народних інструментах, були запрошені до нашої школи, на наступний навчальний рік.

 

 

 

 

 

 

Знову Гран - прі (2018)

Рейтинг:   / 1

 

 

 

З 27 - 29 квітня у м. Дніпро відбувся Міжнародний форум мистецтв,  якому прийняли участь близько 300 учасників із різних куточків України: Києва, Луцька, Харькова, Кривого Рогу, Полтави, Львіва. Донецьку область гідно представили учні Костянтинівської школи мистецтв Бокало Ліна, Волинко Катерина, Турка Марія, які виступили у складі вокального тріо в номінації "ансамблі"; здобули Гран - прі та сертификат на участь у Міжнародному форумі в Греції.
А Бокало Ліна мала ще і сольний виступ, яким покорила жюрі та стала володаркою Гран- прі у номінації "сольний спів" і здобула головний приз фестивалю - участь у Міжнародному форумі мистецтв, який відбудеться в Америці в Лас- Вегасі у лютому місяці.
Бажаємо нашим дівчаткам нових успіхів та перемог!!!

 

 

 

 

 

 

Наші на радіо (2018)

Рейтинг:   / 0

 

 

 

14 травня учні 6-го театрального класу разом зі своїм викладачем Блотницьким Р. А. відвідали радіостанцію "Класне радіо Костянтинівка 104.4".

 

 

 

 

 

 

 

Ця зустріч відбулася для ознайомлення учнів театрального класу з роботою радіо ведучого, з тонкощами і нюансами робочого процесу в прямому ефірі та й на радіо в цілому.
Майстерністю і секретами ділилися з нами енергійні, веселі і просто найкращі радіо ведучі Анастасія Галасюк та Катерина Fly.
У студії панувала творча, доброзичлива атмосфера, учні змогли задати всі свої запитання, а Катерина та Анастасія з радістю відповідали і навіть кілька разів під час зустрічі виходили в прямий ефір, тим самим наочно продемонструвавши особливості роботи. Дякуємо за чудову пізнавальну і змістовну зустріч!

Персональні виставки учнів образотворчого відділу 2018

Рейтинг:   / 0

9090г8шрнгпспамрпро

Розвиток творчих здібностей  у  закладах естетичного виховання  можливий  лише завдяки індивідуальному  підходу до кожного учня. Навчаючи мистецтву, викладачі відділу образотворчого мистецтва звертають увагу до кожної особистості, вчасно  надають необхідні професійні поради, об’єктивно оцінюють  результати творчого процесу та допомагають учням у самовдосконаленні і самореалізації. Викладач  у тісному контакті з майбутнім художником виховує у нього не тільки професійні якості і художні здібності, але й  моральні якості, естетичний смак, любов до національної культури, до рідного міста, допомагає  йому знайти свій шлях, своє місце у житті. У творчому процесі наставники довіряють своїм  учням діяти самостійно, не зважаючи на те, що їх роботи можуть бути  спочатку  недосконалі. Викладачі  завжди  аналізують  набутки в процесі роботи. Це допомагає більше дізнаватись про різні індивідуальні особливості кожного учня, їх прагнення, уподобання, смаки, що проявляються як у виборі тематики робіт, так і в застосуванні виразних засобів композиції. Базові знання, індивідуальний підхід, живе спілкування - все це дає свої результати. Щорічно викладачами відділу образотворчого мистецтва демонструються досягнення юних художників у вигляді персональних, тематичних, звітних виставок. В цьому році до уваги шанувальників мистецтва у фойє школи мистецтв свого глядача чекають  персональні виставки.

 

Подробнее: Персональні виставки учнів образотворчого відділу 2018

Звітний концерт фортепіанного відділу (2018)

Рейтинг:   / 0

Ви знаєте, який самий улюблений момент у житті усіх музикантів -  великих і маленьких, відомих і не дуже? Так! Це коли вони грають на сцені. Грають для вдячних слухачів, один одному, просто для себе, для внутрішнього відчуття причетності до високого і прекрасного, до вічного світу Музики!
О! Ця неповторна мить, коли тижні і місяці напруженої роботи залишаються позаду, тернистий шлях подоланий і попереду лише кілька кроків до роялю, і вже за мить пролунає перший звук...


Концерт -  завжди свято. Для тих, хто на сцені. Для тих, хто в залі.
17 квітня таким справжнім святом став звітний концерт фортепіанного відділу.
У цей день піаністи традиційно подарували слухачам усе найкраще, найяскравіше з накопиченого за рік.
Звучали твори різні за жанром і характером, створені у різні епохи, але хвилюючі нас і сьогодні.
За роялем юні піаністи - переможці багатьох конкурсів - регіональних, всеукраїнських, міжнародних:
Доценко Єва, Ярославська Ангеліна, Зинова Дар я, Барсегян Наре, Молчан Надя, Рожкова Тоня, Чобаняк Давид, Фоменко Софія, Іванова Настя, Бистровська Варя, Харчук Ганна, Стогнушенко Діана, сєда Орина, Савченко Настя, Карташев Влад.
Наші маленькі "Зіроньки" вже з перших років навчання беруть досить стрімкий старт, а потім дивують і вражають нас відточеною технікою, красою рухів, глибиною емоцій, артистизмом, рисами справжнього Музиканта і Артиста...
Репертуар концерту різноманітний - твори українських авторів (Косенко, Беркович, Щуровський, борткевич), сучасна фортепіанна музика, оригінальні аранжування для виконання у 4 руки, у 6 рук. І вічний "золотий фонд" - світова класика (Бізе, Паганіні, Лист, Брамс, Шуберт, Шопен).
Справжнім подарунком і прикладом високої майтсерності стала гра викладаів відділу Онофрийчук О. В. (Ф. Шопен "Революційний етюд") і Петриченко О. В. (Ф. Шуберт "Експромт").
Аплодисменти юним піаністам! Аплодисменти їх викладачам, які вчать і надихають, і запалюють зірки. Це Федотова А. В. і Ліпко Т. Ф., Крамчанінова Н. М. і Бондаренко Л. М., Глушко В. О. і Сизченко С. О., Згоннік Т. Г., Храмцова Н. Б. і Чмульова Т. П..


Автор статті Г. Кулініч.

 

"Чорноморські Ігри" (2018)

Рейтинг:   / 1

 

 

Вітаємо Гліба та його викладача Каминіну Л.М. з успіхом!
За рішенням журі, до півфіналу  ХVІ Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю "Чорноморські Ігри" до Скадовська поїдуть 45 дітей, серед яких і Гліб.

 

 

 

 

 

«Чорноморські  Ігри» — наймасштабніший  та найпрестижніший  благодійний  дитячий вокальний фестиваль на території  України, який  заснований  президентом компанії «Таврійські Ігри» Миколою  Баграєвим. Фестиваль проводиться  з 1998 року  у місті Скадовськ Херсонської  області, на березі Чорного моря.
21-22 квітня 2018 р. у м.Києві відбувся 2-й відбірковий тур фестивалю  «Чорноморські  Ігри» - «Прослуховування виконання наживо», куди потрапили 210 дітей та колективів із різних куточків України. Приймав участь у цьому відборі і учень нашої школи Шаповалов Гліб (клас викладача Каминіної Л.М.).
Оцінювало виступ конкурсантів висококваліфіковане журі у такому складі: Микола  Баграєв (президент, засновник компанії «Таврійські Ігри»),  Олександр Пономарьов (Народний артист України, співак, композитор), Валентин Коваль (член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення), Руслан Квінта (композитор, музичний продюсер), Натела Чхартішвілі-Зацаринна (генеральний продюсер каналу М1), Олена Мозгова (продюсер),  Альона Савінова (директор музичної школи А+, викладач вокалу), Віталій Дроздов (генеральний директор «Хіт Fm»), Роман Муха (продюсер телеканалу М2).

 

 

 

На відділі духових та ударних інструментів - свято! (2018)

Рейтинг:   / 0

На відділі духових та ударних інструментів - свято!!! 19.04 відбувся конкурс на краще виконання творів українських композиторів.

З 40 учнів нашого відділу у конкурсі прийняли участь 18 дітей.
На підставі положення учасників поділили на групи: молодша 2 - 3 клас; середня - 4 - 6 клас; та старша - 7 - 8 класи. У конкурсі звучали твори Косенка, Ревуцького, Єльчинінова, Петрова, обробки українських народних пісень.

У молодшій категорії прийняли участь 6 конкурсантів:
І місце жюрі у складі: Плотникова О. І, Михальчука Ю. Ф., Стогнушенко В. Л., віддало зразу двум виконавцям: Антоняну Олександру, (кл. викл. Михальчук Ю Ф., конц. Саутіна І. А.) та Салтовському Богдану (кл. викл. Стогнушенко В.Л., конц. Бондаренко Л. М.)
ІІ місце - Акулова Тетяна (кл. викл. Стогнушенко В.Л., конц. Арапова Л. Ю.),
ІІІ місце - Бут Ярослав (кл. викл. Стогнушенко В.Л., конц. Арапова Л. Ю.)
Дипломантами у молодшій категорії стали Суков Макар, Мельникова  Ліза.


У середній групі було 5 конкурсантів:
І місце - Педченко Максим (кл. викл. Стогнушенко В.Л., конц. Бондаренко Л. М.), та Жиліна Олеся (кл. викл. Стогнушенко В.Л., конц. Арапова Л. Ю.)
ІІ місце - Світличний Арсеній (кл. викл. Михальчука Ю. Ф., конц Саутіна І. О.), та Свиридов Мирослав (кл. викл. Стогнушенко В.Л., конц. Бондаренко Л. М.)
ІІ Місце  - Тлустий Давид (кл. викл. Михальчука Ю. Ф., конц. Саутіна І. О.)


Дуже цікава була боротьба у старшій групі. Діти грали дуже старано.Призові місця поділили наступним чином:

І місце - Баленко Дмитро та Тарасовська Вірсавія (кл. викл. Михальчука Ю. Ф., конц. Саутіна І. О.)
ІІ місце - Білоцерковцева Марія, та Комолов Дмитро (кл. викл. Михальчука Ю. Ф., конц Саутіна І. О.)
ІІІ місце у троїх конкурсантів: Орлов Олександр, Соколов Данило (кл. викл. Плотнікова О. І., конц Петриченко О. О.), та Жовнір Даша (кл. викл. Стогнушенко В. Л., конц. Бондаренко Л. М.).
Дітям та викладачам дуже сподобалося це творче свято. Всі конкурсанти втомлені від переживань, але щасливі та задоволені своїми результатами. Викладачі вирішили кожного року влаштовувати такі конкурси.

 

 

«Теплі серця» (2018р)

Рейтинг:   / 0

 

 

 

 

14 квітня в Палаці Культури та Дозвілля пройшов підсумковий день Благодійного Пасхального марафону «Теплі серця», який почався ще в лютому. Пройшов він з ініціативи Центру сім’ї та молоді.

 

 

 

 

 

Викладачі та учні відділу образотворчого мистецтва Костянтинівської школи мистецтв також прийняли участь у цьому заході – були проведені майстер-класи: «Декупаж» (викладач Держановська Ю.В.) та «Петриківський розпис» (викладач Андрієнко О.А.). Всі виготовлені роботи було віддано до благодійного аукціону.

 

 

Подробнее: «Теплі серця» (2018р)

Звітний концерт відділу народних інструментів (2018)

Рейтинг:   / 0

5 квітня відбувся Звітний концерт відділу народних інструментів

«Грай гармонь, співай струна».


В концерті приймали участь учні та викладачі відділу, які підготували цікаві  виступи для батьків та гостей, які завітали на цей музичний вечір. Відкрив концерт український народний інструмент – бандура.
В програмі концерту прозвучали твори сучасних композиторів, обробки українських народних мелодій, твори та обробки викладачів відділу.
Цього року глядачі особливо гарно приймали на сцені ансамблі різних складів. Це й тріо домристів (Сіренко Катерина, Бондарева Анастасія, Мартиненко Максим), дует баянів (Сивак Денис, Чернявський Артем) клас ансамблю Болотова Ю.О., дует баянів (Кустов Тарас, Богдан Тарасовський), дует акордеонів (Пермяк Єгор, Чернігін Іван) клас ансамблю Бакуліної Л.В., які порадували глядачів грою стоячи.

Яскраві та емоційні виступи подарували ансамблі  гітаристів класу викладачів Пилипенко О.В., Соловйова О.В., та інструментальний ансамбль класу викладача Ларінкової Г.Г.

Подробнее: Звітний концерт відділу народних інструментів (2018)

Вечір гітарної музики (2018 рік)

Рейтинг:   / 0

3 квітня на відділі народних інструментів відбувся «Вечір гітарної музики».


Ведуча Ларінкова Г.Г. розповіла учням та гостям вечора про історію виникнення гітари, про композиторів класиків та сучасних авторів і виконавців на цьому інструменті.
В програмі вечора звучала музика різних жанрів та напрямків у виконанні учнів та викладачів відділу з класу гітари.
На цьому чудовому інструменті, продемонстрували свої навички гри, навіть самі маленькі гітаристи, які дуже порадували батьків своїми виступами. І звичайно ж, глядачі прекрасно зустрічали виконавців, які володіють інструментом більш професійно, наших юних гітаристів, переможців обласних та всеукраїнських конкурсів, та їх викладачів Пилипенко О.В. та Соловйова О.В.
Учні та гості вечора погодились з ведучою, що незважаючи на величезну кількість різновидів гітар за конструкцією, за жанром музики, та способом посилення звуку, шестиструнна гітара є найпопулярнішим інструментом в наш час.

 

 

 

Подробнее: Вечір гітарної музики (2018 рік)

"Яскраві діти України" фінал та гала-концерт (2018р)

Рейтинг:   / 1

 

16 березня на головній сцені країні в столичному Палаці Україна відбувся масштабний національний фінал конкурсу дитячої творчості

"Яскраві діти України".

 

 

 

 

 

 

У конкурсній частині фіналу змагалися 26 учасників, по одному з кожного регіону України. Крім них ще були запрошені 14 яскравих дітей, які підкорили своїм співом суддів на регіональних етапах. Серед них і один представник Донецької області - учень нашої школи Шаповалов Гліб (клас викладача Каминіної Л.М.).


Напередодні фіналу юні учасники та гості проходили щільну підготовку у вокальному таборі "Яскраві діти України" у Києві з вокалу, хореографії та акторської майстерності. Діти отримали величезний досвід, шаленні емоції, нові знайомства та неймовірні зустрічі.

 

 

Подробнее: "Яскраві діти України" фінал та гала-концерт (2018р)

Подкатегории

 • Художественный отдел
  Кол-во материалов:
  22
 • Духовой отдел
  Кол-во материалов:
  5
 • Народный отдел

  Отдел народных инструментов   

     В 1959г. с открытием детской музыкальной школы в г.Константиновка, начал свою работу и отдел народных инструментов.

     У истоков создания народного отдела стояли такие преподаватели как Жученко В.В. (баян), Шкромада Владимир Николаевич (баян), Долин Владимир Иванович (домра), Семенченко Григорий Васильевич (баян), Анисимов Евгений Васильевич (гитара), Кузнецов Василий Иванович (баян).Первым заведующим отдела стал Кожан Евгений Александрович (баян).(фото 1) С каждым годом рос контингент учащихся музыкальной школы и пополнялся преподавательский состав. В юбилейном 1968-1969 учебном году на народном отделе обучалось: 66 учащихся по классу баян-аккордеон, 7 учащихся по классу домры.

  Фото 2

     В 1969 - 1975 годы ряды преподавателей народного отдела пополнили уже его выпускники:Бондаренко А.В., Дубинин В.Н., Бакулина Л.В., Болотов Ю.А.

     В период 1969-1985 отдл народных инструментов продолжает пополняться такими преподавателями как: Друцкая Л.А., Сидоренко В. П.,Нехаев В.Я., Ковалев А.К., Макарова Д.А., Визирова Л.Е., Золотарев А.А., Кошкин О.А., Кошкина Н.П., Гнап В.А., Кузнецова Г.Г., Васильченко Н.И.

    На протяжении всех лет существования отдела народных интсрументов он является "мастерской преемственности". В 90 годы отдел снова пополняют его бывшие выпускники: Ларинкова А.Г., Гаджимурадова И.Е., Стульнев В.Г., Бубнов А.Л. Дружный союз музыкантов-преподавателей дополняют: Сидоренко Н.И., Соловьев А.В. фото 3

  Кол-во материалов:
  20
 • Струнный отдел
  Кол-во материалов:
  5
 • Теоретический отдел
  Кол-во материалов:
  59
 • Секция сольного пения
  Кол-во материалов:
  15
 • Фортепианный отдел
  Кол-во материалов:
  13
 • Класс хореографии
  Кол-во материалов:
  5
 • Театральный класс
  Кол-во материалов:
  9Константиновская школа искусств Copyright © 2015
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.