logo

Фотографии


2016 192016 122016 112016 172016 272016 202016 262016 232016 92016 152016 132016 72016 42016 252016 102016 222016 282016 62016 22016 182016 142016 320162016 82016 52016 242016 162016 21

Вход на сайт

Вход через

 

Поиск

أفضل طريقة للفوز في لعبة الروليت الأوروبية كازينو على الانترنت ...

Виставка переможців Всеукраїнського спеціалізованого фестивалю - конкурсу "Українське намисто" - 2018 р. (м. Краматорськ)

Рейтинг:   / 0
 • До уваги шанувальників творчості юних художників у фойє        Костянтинівської школи мистецтв експонується виставка переможців Всеукраїнського спеціалізованого фестивалю - конкурсу "Українське намисто" - 2018 р. (м. Краматорськ)d0bdd0b0d181d182d18f-d0bdd0b0d0bcd0b8d181d182d0be
 • Голодомор 2018

  Рейтинг:   / 0

  ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

   

                                                                            

  р    

   

   

  «УКРАЇНА ПАМ'ЯТАЄ,

  СВІТ ВИЗНАЄ»

   

   

   

   

   

  Screenshot 2222

                                                      Українська художниця Ніна Марченко «Мати 1933 – Голодомор»

   

   

  Подробнее: Голодомор 2018

  Лекція "Сучасні автори та виконавці гітаристи" (2018)

  Рейтинг:   / 0

  23 листопада на відділі народних інструментів відбулася лекція на тему: "Сучасні автори та виконавці гітаристи".


  Ларінкова Г.Г. розповіла дітям про гітаристів України, які живуть та творять у наш час. Учням були показані відео з виступами Володимира Доценка, Бориса Бельського, Костянтина Чечені, Олександра Затинченко, Аліни Бойко, Лілії Герасимчук, Марко Топчія. Юні музиканти зацікавлено слухали сторінки з біографії та творчого шляху цих чудових авторів та виконавців. Переглянуте відео - надихнуло наших учнів,  підкорювати нові вершини в своєму навчанні гри на гітарі.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Конкурс "Українська музика" (2018)

  Рейтинг:   / 0

   

   

  21 листопада свято в УкраїніДень Гідності та Свободи, що відзначається щороку на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 рік). Саме цій даті на струнно - смичковому відділі відбувся конкурс "Українська музика".

   

   

   

   

  В ньому прийняли участь 11 учнів, серед яких були й нові участники.
  Конкурс пройшов на високому рівні. Виступи дітей були яскравими та достойними. Як завжди дітей оцінювали за трьома категоріями. Юні музиканти виконали по два твори, один з яких обовёязково твір українського композитора. Дуже приємно було побачити членам жюрі професійний зріст у кожного з учнів, розкриття їх індивідуальності та сприйняття музики.
  Приємно було побачити викладачам плоди своєї праці, радісні обличчя батьків, які не менш хвилювалися за своїх дітей.
  У першій категорії було два учасника:
  І місце зайняла Олександра Абраменко (кл. викл. Полякової І. В., конц. Глушко В. О.)
  ІІ місце посів Ілля Масленніков (кл. викл. Полякової І. В., конц. Маслов І. В.)
  У другій категорії поділили І місце два яскравих учня: Олександр Білий та Анна Тимофеєва (кл.викл. Полової І. Г., конц. Згоннік Т. Г., та викл. Деменюк М. В., конц. Чмульова Т. Г.)
  ІІ місце посіли Олексій Лазебник та Ганна Петровська (кл. викл. Полякової І. В., конц. Глушко В. О., кл. викл. Полової І. Г., конц. Згоннік Т. Г.)
  Третя категорія була з  найбільш ускладненими програмами:
  І місце розподілили між собою Катерина Мушинська та Денис Світко.
  ІІ місце було у Єлізавети Ускової та Софії Власенко (кл. викл. Полової І. Г.,  та Деменюк М. В., конц. Темнікова Н. В., Згоннік Т. Г.)
  ІІІ місце віддали Владиславу Плешивцеву (кл. викл. Полякової І. В., конц. Сизченко С. О.)
  По закінченню свята відбулося фотографування з нагородами.
  Ми дуже пишаємося нашими переможцями, сподіваємося, що їх подальші виступи будуть будуть ще більш яскравими та впевненими.


  Бажаємо усім творчих успіхів та перемог!
  До зустрічі на технічному конкурсі!

  Революція гідності 2018

  Рейтинг:   / 0

  УКРАЇНО, ПИШАЙСЯ СВОЇМИ СИНАМИ!

  19-20 листопада викладачі відділу музично-теоретичних дисциплін провели для учнів низку тематичних заходів патріотичного і виховного змісту. Мета заходів: вшанувати патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 та у листопаді 2014 р. постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод, національних інтересів України; прищепити любов до Батьківщини; донести до учнів об’єктивну інформацію про події початку ХХI століття.

  «Мистецтво народжене революцією» (19 листопада) – розповідь викладача Золотарьової О. В. про події, які змінили життя кожного з нас, і про мистецтво, народжене Майданом. Вчитель допомогла учням усвідомити важливу роль мистецтва у боротьбі за незалежність України.

  «Герої сьогодення» (20 листопада) – бесіда викладача Утіної А. М., присвячена нашим співвітчизникам, які понад усе цінують свою свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії. Перегляд фото матеріалів за темою заходу.

  «Плач, Україно, і пишайся своїми синами» (20 листопада) – інформаційно-виховну годину провела Романец Д. О. В ній йшлося про нову історію, пам’ять, про перемогу і про героїв, які змінили історію України – Героїв Революції гідності. Розповідь викладача була проілюстрована переглядом документального фільму «Зима, що нас змінила».

  «Небесна сотня. Герої, що не вмирають» – година спілкування, проведена викладачем Петерс А. О. Під час її учні переглянули документальні фільми «Революція гідності. Майдан» та «Небесна сотня».

   

   

  IMG 0615р-min       IMG 20181013 104610-min-min

   

  20181119 142838-min         20181121 161408-min

   

  20181121 220812-min        20181121 161241-min

  "Школа вправності" (2018)

  Рейтинг:   / 0

  Початок листопада - гаряча пора для юних піаністів. Саме у ці дні на фортепіанному відділі проходить шкільний технічний конкурс "Школа вправності". Залишаючись по суті традиційним, конкурс однак оновлюється, набуває нових рис, з технічного змагання у вправності перетворюється у досить цікавий тематичний захід.
  Кілька років тому кардинально змінився сам принцип суддівства конкурсу, з'явилось незалежне жюрі, яке слухає учасників наосліп і оцінює лише за фактом гри. Навіть діти розуміють, що таке оцінювання більш об'єктивне і чесне, привчаються критично відноситися до своєї і чужої гри.
  Конкурс - це не академконцерт, не іспит. Конкурс дає шанс перевірити свої сили майже кожному учню, незалежно від рівня здібностей. У деяких випадках не самий технічно розвинутий учень "підтягується" саме у процесі роботи над конкурсним етюдом, а виступ на конкурсі стає його стартом, додає впевненості у собі.
  У цьому році всі учні від ІІ до VII класу грали етюди К. Черні.
  К. Черні - Г. Гермер (№ 17, 28)
  К. Черні ор. 299 (№ 1, 4, 11, 5)
  (Відповідно для кожного класу свій етюд)
  У конкурсі прийняли участь 51 учень.
  Спеціально до конкурсу Крамчанінова Н. М. провела відкритий урок за темою "Етюди К. Черні ор. 299". Він виявився вчасним і корисним для викладачів, а учні отримали цікаву інформацію безпосередньо перед виступом.
  Великою помилкою було б дорінювати етюди взагалі і зокрема етюди К. Черні до простих механічних вправ, створених лише для розвинення вправності.
  Звичні стереотипні уявлення руйнуються при близькому знайомстві з фактами біографії і природою творчості Карла Черні. Адже Черні - найвідоміший учень Л. В. Бетховена, і, в свою, - викладач Ф. Ліста. Майже у кожному етюді Черні проявляються принцип і прийом Бетховена, дихає бетховенський дух. Можна сказати, що етюди Черні - своєрідна енциклопедія музичної мови Бетховена.
  Видатний Ігор Стравинський цілий рік грав виключно етюди Черні, готуючись таким чином до виконання свого відомого концерту. У своєму ессе, присвяченому К. Черні митець написав: "Це - висока музика". А значить, що виконуючи етюди Черні ми повинні ставити високі задачі і вирішувати їх с гідністю.

   

                                          Г. Кулініч

   

   

   

  До дня рідної мови (2018)

  Рейтинг:   / 0

  ШАНУЄМО МОВУ СВОГО НАРОДУ

   

  Без мови немає народу, і навпаки,
  Без народу не існує мови.

   

   

   

   

   

  Уже традиційно у другому тижні листопада в школі мистецтв пройшов захід для учнів, присвячений темі української писемності та мови. Під час заходу присутні згадали історію виникнення писемності, ознайомилися з висловами відомих людей про красу рідної мови.
  Юні лекториПрокопенко Поліна, Власенко Марія та Теслюк Анастасія розповіли про створення пісні літературного походження «Ніч яка ж місячна…», про романтичну історію кохання молодого студента Михайла Старицького (майбутнього українського письменника і драматурга) до дівчини Степаниди. А також, про авторів мелодії до поезії Старицького – кобзаря Андрія Волощенка та актора і режисера Василя Овчиннікова. Пісня «Ніч яка ж місячна…» була представлена увазі слухачів у виконанні Власенко Марії (з власним акомпанементом) і Теслюк Анастасії. Потім учні дивилися відео кліп у музичному  супроводі популярного сучасного співака Олега Винника. Підготували святковий захід викладачі відділу теоретичних дисциплін Золотарьова О. В. і Романец Д. О.

   

   

   

   

   

   

   

  Васильченко Микола Іванович (2018р)

  Рейтинг:   / 0

  Сьогодні 1.11.2018 р. наша школа провела на заслужений відпочинок Васильченко Миколу Івановича.


  Микола Іванович майстер свого діла! Він – професійний музикант та композитор. Він виростив плеяду учнів професіоналів, багато з яких концертують по всьому світу та викладають у різних навчальних закладах, в тому числі і нашій школі. Викладач по класу баяну Віталій Стульнєв – випускник Миколи Івановича.

   

   

  Крім вчителювання та виконавської діяльності, він займається композиторською творчістю. З під його пера вийшло багато музики, серед якої власні твори та обробки народних пісень.

   

  Микола Іванович проявив себе як розумний керівник. Довгий час він керував відділом народних інструментів та оркестром баянів та акордеонів.

   

  Микола ІвановичЛюдина з великим серцем! Будучи турботливим і уважним, він робить подарунки жінкам та дітям колективу школи! Шампанське на 8 березня та подарунки до Нового року це традиція! Тож недарма кажуть, що у нас в школі є справжній Святий Миколай!

   

   

  Подробнее: Васильченко Микола Іванович (2018р)

  ІХ Міжнародний форум мистецтв (2018)

  Рейтинг:   / 0

   

  14 жовтня 2018 року у м. Дніпро відбувся ІХ Міжнародний форум мистецтв, в якому прийняла участь учениця нашої школи

  Галстян Маріетта - клас сольного співу, викладач Каминіна Л. М.


  За умовами конкурсу Маріетта виконала дві єстрадні композиції і своїм виступом здобула найвищу нагороду фестивалю - Гран-Прі у номінації "Естрадний вокал". Також отримала сертифікат зі знижкою 50% для участі у Міжнародному фестивалі "Golden Dream" у Греції в червні 2019 року.

   

   

   

   

  Оцінювало конкурсантів жюрі у складі:
  Президент Міжнародного форуму мистецтв Є. Стримовський;
  Заслужений працівник культури України - В. Шевчук;
  Заслужений працівник культури України - А. Кирейко - Ішмаметова;
  Викладач вокалу Дніпропетровської консерваторії - О. Тищенко.
  Голова жюрі - директор Дніпропетровскої філармонії ім. Леоніда Когана, заслужений працівник культури України - І. Хініч;

   

   

   

  Бажаємо Маріетті творчої наснаги, великих успіхів, подальшого творчого, професійного розвитку!!!

  «ВЕРНІСАЖ. ЕнергоФест» (2018)

  Рейтинг:   / 0

   

   

   

  Учень нашої школи Гліб Шаповалов  новий навчальний рік розпочав з участі у III Міжнародному  фестивалі-конкурсі молодих виконавців естрадної пісні «ВЕРНІСАЖ. ЕнергоФест», що проходив у місті Нетішині Хмельницької області з 13 по 15 вересня 2018 р.

   

   

   

  Фестиваль музики і мистецтва, що поєднав унікальні голоси юних талантів і сучасну українську пісню, яскраві емоції і враження. Велика сцена, професійна музична апаратура, зіркове журі, відомі українські вокалісти, креативні майстер-класи, екскурсіїї, енергодискотека та енерготорт, феєричний гала-концерт та церемонія нагородження – саме так виглядав фестиваль-конкурс естрадної пісні, метою якого було об’єднати творчу молодь та надати поштовх до подальшого розвитку.
   Це був другий тур фестивалю, в ньому взяли участь юні таланти з 22 областей України та 5 країн світу (України, Грузії, Молдови, Литви та Румунії)
  Гліб виступав у віковій  категорії С 13-15 років, в ній було заявлено 34 учасника, серед яких багато фіналістів таких престижних в Україні проектів як «Голос діти», «Яскраві діти України», «Молода Галичина», «Чорноморські ігри».

   

  Подробнее: «ВЕРНІСАЖ. ЕнергоФест» (2018)

  Лекція - відеопоказ (2018)

  Рейтинг:   / 0

   

   

  5 жовтня на відділі народних інструментів у рамках заходів до міжнародного Дня Музики відбулася лекція - відеопоказ на тему "Жанри та стилі інструментальної музики для народних інструментів"

   

   

   

   

   

   


  Лекцію для юних музикантів провела викладач Бакуліна Л. В. Учні приймали активну участь у бесіді, дружніми аплодисментами виявляли своє ставлення до музичних ілюстрацій. Велику допомогу у технічному оснащенні лекції надала викладач Сидоренко Н. І.

   

  До Дня Музики (2018р)

  Рейтинг:   / 0

   

   

   

  2 жовтня відбулася лекція - концерт, у якій прийняли участь викладачі Полова І.Г., Полякова І. В., та учні струнно - смичкового відділу.

   

   

   

   

   

   

   


  Зустріч пройшла у теплій домашній обстановці, дуже сподобалася дітям. Слухачі з захопленням слухали східну композицію "Монахос" та відомий твір Едварда Гріга "В печері гірського короля". Такі зустрічі завжди надихають на активну творчу діяльність, фантазію та спонукають розвитку музично - образного мислення.

  Донецький обласний пленер《Нащадки Куїнджи》

  Рейтинг:   / 1

  26-30 вересня 2018 року у м.Маріуполь відбувся Донецький обласний пленер

  《Нащадки Куїнджи》 під патронатом народного депутату України С.О.Тарути. 

  Учениці 5 профорієнтаційного класу відділу образотворчого мистецтва 

  Макарова Аліна і Лашина Єлизавета《викл.Кравчук.О.К》прийняли участь у творчому марафоні, довжиною у 4дні. 

  У перший день пленеру учасники знайомилися з містом.

  На другий день юні художники відвідали Маріупольский краєзнавчий музей, міський парк та узберіжжя Азовського моря,

  де виконали короткочасні підготовчі етюди та замальовки з натури.

   

  aX3tfLN0BZorhOwDx6eLGst8CDH5LOTfc

  Подробнее: Донецький обласний пленер《Нащадки Куїнджи》

  Виставка підручників

  Рейтинг:   / 0

  27 вересня 2018 року у бібліотеці костянтинівської школи мистецтв було відкрито виставку підручників сучасних авторів з циклу предметів музично-теоретичних дисциплін.

  Виставку організували та проводять:

  завідувач теоретичного відділу Утіна А. М. та бібліотекар Каліна Г. О.

  Усі підручники надані викладачами музично-теоретичних дисциплін Утіною А.М. та Петерс А.О.

     лица аня

  До уваги відвідувачів представлені нові підручники з сольфеджіо згідно шестирічної програми навчання автора Л. Татаурової. (з 1 по 6 класи), а також увесь цикл підручників з сольфеджіо автора О. Афоніної. Також на виставці є цикл підручників з музичної літератури І. Казак та екземпляри журналу «Музична школа».

  Інтерес представляють  іншомовні видання – книга, присвячена життю та творчості литовського композитора та художника Мікалоуса Чюрльоніса, видана англійською мовою та книга-зошит «Музичний алфавіт», видана турецькою мовою із додатковим українським перекладом Утіної А. М..

  книги

  Виставка продовжуватиметься до 8 жовтня 2018 року. Усі бажаючі мають можливість завітати до бібліотеки та ознайомитися з новими посібниками.

  Історія теоретичного відділу

  Рейтинг:   / 0

  «Любителями і знавцями музики не народжуються, а стають ...

  Щоб полюбити музику, треба перш за все її слухати .. »

  Дмитро Шостакович

  Кожен учень нашої школи відвідує заняття з музично-теоретичних дисциплін: «Сольфеджіо» і «Музичну літературу». На уроках «Сольфеджіо» учні вивчають основи музичної грамоти, вчаться правильно співати і диригувати, записувати мелодії у вигляді музичного диктанту, підбирати акомпанемент до вподобаних пісень і навіть складати музику. На заняттях «Музичної літератури» діти знайомляться з життям і творчістю композиторів, дізнаються багато про ту історичну епоху, в яку вони жили, слухають і вчаться аналізувати кращі твори класичної та сучасної музики. До музично-теоретичних дисциплін також відноситься «Музична грамота та слухання музики», «Елементарна теорія музики».

  В цілому, заняття предметів музично-теоретичного циклу сприяють формуванню художнього смаку і здатності реагувати на все прекрасне в мистецтві і житті.

  Подробнее: Історія теоретичного відділу

Подкатегории

 • Художественный отдел
  Кол-во материалов:
  24
 • Духовой отдел
  Кол-во материалов:
  5
 • Народный отдел

  Отдел народных инструментов   

     В 1959г. с открытием детской музыкальной школы в г.Константиновка, начал свою работу и отдел народных инструментов.

     У истоков создания народного отдела стояли такие преподаватели как Жученко В.В. (баян), Шкромада Владимир Николаевич (баян), Долин Владимир Иванович (домра), Семенченко Григорий Васильевич (баян), Анисимов Евгений Васильевич (гитара), Кузнецов Василий Иванович (баян).Первым заведующим отдела стал Кожан Евгений Александрович (баян).(фото 1) С каждым годом рос контингент учащихся музыкальной школы и пополнялся преподавательский состав. В юбилейном 1968-1969 учебном году на народном отделе обучалось: 66 учащихся по классу баян-аккордеон, 7 учащихся по классу домры.

  Фото 2

     В 1969 - 1975 годы ряды преподавателей народного отдела пополнили уже его выпускники:Бондаренко А.В., Дубинин В.Н., Бакулина Л.В., Болотов Ю.А.

     В период 1969-1985 отдл народных инструментов продолжает пополняться такими преподавателями как: Друцкая Л.А., Сидоренко В. П.,Нехаев В.Я., Ковалев А.К., Макарова Д.А., Визирова Л.Е., Золотарев А.А., Кошкин О.А., Кошкина Н.П., Гнап В.А., Кузнецова Г.Г., Васильченко Н.И.

    На протяжении всех лет существования отдела народных интсрументов он является "мастерской преемственности". В 90 годы отдел снова пополняют его бывшие выпускники: Ларинкова А.Г., Гаджимурадова И.Е., Стульнев В.Г., Бубнов А.Л. Дружный союз музыкантов-преподавателей дополняют: Сидоренко Н.И., Соловьев А.В. фото 3

  Кол-во материалов:
  23
 • Струнный отдел
  Кол-во материалов:
  7
 • Теоретический отдел
  Кол-во материалов:
  64
 • Секция сольного пения
  Кол-во материалов:
  17
 • Фортепианный отдел
  Кол-во материалов:
  14
 • Класс хореографии
  Кол-во материалов:
  5
 • Театральный класс
  Кол-во материалов:
  9Константиновская школа искусств Copyright © 2015
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.