logo

Фотографии


2016 172016 192016 242016 82016 122016 222016 42016 152016 2820162016 72016 62016 182016 232016 262016 32016 202016 132016 212016 142016 92016 112016 102016 162016 52016 272016 252016 2

Вход на сайт

Вход через

 

Поиск

أفضل طريقة للفوز في لعبة الروليت الأوروبية كازينو على الانترنت ...

до Дня Конституції України. (2018р)

Рейтинг:   / 0

Виставка творчих робіт учнів відділу образотворчого мистецтва

до Дня Конституції України.

 

Подробнее: до Дня Конституції України. (2018р)

Знову Гран - прі (2018)

Рейтинг:   / 1

 

 

 

З 27 - 29 квітня у м. Дніпро відбувся Міжнародний форум мистецтв,  якому прийняли участь близько 300 учасників із різних куточків України: Києва, Луцька, Харькова, Кривого Рогу, Полтави, Львіва. Донецьку область гідно представили учні Костянтинівської школи мистецтв Бокало Ліна, Волинко Катерина, Турка Марія, які виступили у складі вокального тріо в номінації "ансамблі"; здобули Гран - прі та сертификат на участь у Міжнародному форумі в Греції.
А Бокало Ліна мала ще і сольний виступ, яким покорила жюрі та стала володаркою Гран- прі у номінації "сольний спів" і здобула головний приз фестивалю - участь у Міжнародному форумі мистецтв, який відбудеться в Америці в Лас- Вегасі у лютому місяці.
Бажаємо нашим дівчаткам нових успіхів та перемог!!!

 

 

 

 

 

 

Наші на радіо (2018)

Рейтинг:   / 0

 

 

 

14 травня учні 6-го театрального класу разом зі своїм викладачем Блотницьким Р. А. відвідали радіостанцію "Класне радіо Костянтинівка 104.4".

 

 

 

 

 

 

 

Ця зустріч відбулася для ознайомлення учнів театрального класу з роботою радіо ведучого, з тонкощами і нюансами робочого процесу в прямому ефірі та й на радіо в цілому.
Майстерністю і секретами ділилися з нами енергійні, веселі і просто найкращі радіо ведучі Анастасія Галасюк та Катерина Fly.
У студії панувала творча, доброзичлива атмосфера, учні змогли задати всі свої запитання, а Катерина та Анастасія з радістю відповідали і навіть кілька разів під час зустрічі виходили в прямий ефір, тим самим наочно продемонструвавши особливості роботи. Дякуємо за чудову пізнавальну і змістовну зустріч!

Персональні виставки учнів образотворчого відділу 2018

Рейтинг:   / 0

9090г8шрнгпспамрпро

Розвиток творчих здібностей  у  закладах естетичного виховання  можливий  лише завдяки індивідуальному  підходу до кожного учня. Навчаючи мистецтву, викладачі відділу образотворчого мистецтва звертають увагу до кожної особистості, вчасно  надають необхідні професійні поради, об’єктивно оцінюють  результати творчого процесу та допомагають учням у самовдосконаленні і самореалізації. Викладач  у тісному контакті з майбутнім художником виховує у нього не тільки професійні якості і художні здібності, але й  моральні якості, естетичний смак, любов до національної культури, до рідного міста, допомагає  йому знайти свій шлях, своє місце у житті. У творчому процесі наставники довіряють своїм  учням діяти самостійно, не зважаючи на те, що їх роботи можуть бути  спочатку  недосконалі. Викладачі  завжди  аналізують  набутки в процесі роботи. Це допомагає більше дізнаватись про різні індивідуальні особливості кожного учня, їх прагнення, уподобання, смаки, що проявляються як у виборі тематики робіт, так і в застосуванні виразних засобів композиції. Базові знання, індивідуальний підхід, живе спілкування - все це дає свої результати. Щорічно викладачами відділу образотворчого мистецтва демонструються досягнення юних художників у вигляді персональних, тематичних, звітних виставок. В цьому році до уваги шанувальників мистецтва у фойє школи мистецтв свого глядача чекають  персональні виставки.

 

Подробнее: Персональні виставки учнів образотворчого відділу 2018

Звітний концерт фортепіанного відділу (2018)

Рейтинг:   / 0

Ви знаєте, який самий улюблений момент у житті усіх музикантів -  великих і маленьких, відомих і не дуже? Так! Це коли вони грають на сцені. Грають для вдячних слухачів, один одному, просто для себе, для внутрішнього відчуття причетності до високого і прекрасного, до вічного світу Музики!
О! Ця неповторна мить, коли тижні і місяці напруженої роботи залишаються позаду, тернистий шлях подоланий і попереду лише кілька кроків до роялю, і вже за мить пролунає перший звук...


Концерт -  завжди свято. Для тих, хто на сцені. Для тих, хто в залі.
17 квітня таким справжнім святом став звітний концерт фортепіанного відділу.
У цей день піаністи традиційно подарували слухачам усе найкраще, найяскравіше з накопиченого за рік.
Звучали твори різні за жанром і характером, створені у різні епохи, але хвилюючі нас і сьогодні.
За роялем юні піаністи - переможці багатьох конкурсів - регіональних, всеукраїнських, міжнародних:
Доценко Єва, Ярославська Ангеліна, Зинова Дар я, Барсегян Наре, Молчан Надя, Рожкова Тоня, Чобаняк Давид, Фоменко Софія, Іванова Настя, Бистровська Варя, Харчук Ганна, Стогнушенко Діана, сєда Орина, Савченко Настя, Карташев Влад.
Наші маленькі "Зіроньки" вже з перших років навчання беруть досить стрімкий старт, а потім дивують і вражають нас відточеною технікою, красою рухів, глибиною емоцій, артистизмом, рисами справжнього Музиканта і Артиста...
Репертуар концерту різноманітний - твори українських авторів (Косенко, Беркович, Щуровський, борткевич), сучасна фортепіанна музика, оригінальні аранжування для виконання у 4 руки, у 6 рук. І вічний "золотий фонд" - світова класика (Бізе, Паганіні, Лист, Брамс, Шуберт, Шопен).
Справжнім подарунком і прикладом високої майтсерності стала гра викладаів відділу Онофрийчук О. В. (Ф. Шопен "Революційний етюд") і Петриченко О. В. (Ф. Шуберт "Експромт").
Аплодисменти юним піаністам! Аплодисменти їх викладачам, які вчать і надихають, і запалюють зірки. Це Федотова А. В. і Ліпко Т. Ф., Крамчанінова Н. М. і Бондаренко Л. М., Глушко В. О. і Сизченко С. О., Згоннік Т. Г., Храмцова Н. Б. і Чмульова Т. П..


Автор статті Г. Кулініч.

 

"Чорноморські Ігри" (2018)

Рейтинг:   / 1

 

 

Вітаємо Гліба та його викладача Каминіну Л.М. з успіхом!
За рішенням журі, до півфіналу  ХVІ Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю "Чорноморські Ігри" до Скадовська поїдуть 45 дітей, серед яких і Гліб.

 

 

 

 

 

«Чорноморські  Ігри» — наймасштабніший  та найпрестижніший  благодійний  дитячий вокальний фестиваль на території  України, який  заснований  президентом компанії «Таврійські Ігри» Миколою  Баграєвим. Фестиваль проводиться  з 1998 року  у місті Скадовськ Херсонської  області, на березі Чорного моря.
21-22 квітня 2018 р. у м.Києві відбувся 2-й відбірковий тур фестивалю  «Чорноморські  Ігри» - «Прослуховування виконання наживо», куди потрапили 210 дітей та колективів із різних куточків України. Приймав участь у цьому відборі і учень нашої школи Шаповалов Гліб (клас викладача Каминіної Л.М.).
Оцінювало виступ конкурсантів висококваліфіковане журі у такому складі: Микола  Баграєв (президент, засновник компанії «Таврійські Ігри»),  Олександр Пономарьов (Народний артист України, співак, композитор), Валентин Коваль (член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення), Руслан Квінта (композитор, музичний продюсер), Натела Чхартішвілі-Зацаринна (генеральний продюсер каналу М1), Олена Мозгова (продюсер),  Альона Савінова (директор музичної школи А+, викладач вокалу), Віталій Дроздов (генеральний директор «Хіт Fm»), Роман Муха (продюсер телеканалу М2).

 

 

 

На відділі духових та ударних інструментів - свято! (2018)

Рейтинг:   / 0

На відділі духових та ударних інструментів - свято!!! 19.04 відбувся конкурс на краще виконання творів українських композиторів.

З 40 учнів нашого відділу у конкурсі прийняли участь 18 дітей.
На підставі положення учасників поділили на групи: молодша 2 - 3 клас; середня - 4 - 6 клас; та старша - 7 - 8 класи. У конкурсі звучали твори Косенка, Ревуцького, Єльчинінова, Петрова, обробки українських народних пісень.

У молодшій категорії прийняли участь 6 конкурсантів:
І місце жюрі у складі: Плотникова О. І, Михальчука Ю. Ф., Стогнушенко В. Л., віддало зразу двум виконавцям: Антоняну Олександру, (кл. викл. Михальчук Ю Ф., конц. Саутіна І. А.) та Салтовському Богдану (кл. викл. Стогнушенко В.Л., конц. Бондаренко Л. М.)
ІІ місце - Акулова Тетяна (кл. викл. Стогнушенко В.Л., конц. Арапова Л. Ю.),
ІІІ місце - Бут Ярослав (кл. викл. Стогнушенко В.Л., конц. Арапова Л. Ю.)
Дипломантами у молодшій категорії стали Суков Макар, Мельникова  Ліза.


У середній групі було 5 конкурсантів:
І місце - Педченко Максим (кл. викл. Стогнушенко В.Л., конц. Бондаренко Л. М.), та Жиліна Олеся (кл. викл. Стогнушенко В.Л., конц. Арапова Л. Ю.)
ІІ місце - Світличний Арсеній (кл. викл. Михальчука Ю. Ф., конц Саутіна І. О.), та Свиридов Мирослав (кл. викл. Стогнушенко В.Л., конц. Бондаренко Л. М.)
ІІ Місце  - Тлустий Давид (кл. викл. Михальчука Ю. Ф., конц. Саутіна І. О.)


Дуже цікава була боротьба у старшій групі. Діти грали дуже старано.Призові місця поділили наступним чином:

І місце - Баленко Дмитро та Тарасовська Вірсавія (кл. викл. Михальчука Ю. Ф., конц. Саутіна І. О.)
ІІ місце - Білоцерковцева Марія, та Комолов Дмитро (кл. викл. Михальчука Ю. Ф., конц Саутіна І. О.)
ІІІ місце у троїх конкурсантів: Орлов Олександр, Соколов Данило (кл. викл. Плотнікова О. І., конц Петриченко О. О.), та Жовнір Даша (кл. викл. Стогнушенко В. Л., конц. Бондаренко Л. М.).
Дітям та викладачам дуже сподобалося це творче свято. Всі конкурсанти втомлені від переживань, але щасливі та задоволені своїми результатами. Викладачі вирішили кожного року влаштовувати такі конкурси.

 

 

«Теплі серця» (2018р)

Рейтинг:   / 0

 

 

 

 

14 квітня в Палаці Культури та Дозвілля пройшов підсумковий день Благодійного Пасхального марафону «Теплі серця», який почався ще в лютому. Пройшов він з ініціативи Центру сім’ї та молоді.

 

 

 

 

 

Викладачі та учні відділу образотворчого мистецтва Костянтинівської школи мистецтв також прийняли участь у цьому заході – були проведені майстер-класи: «Декупаж» (викладач Держановська Ю.В.) та «Петриківський розпис» (викладач Андрієнко О.А.). Всі виготовлені роботи було віддано до благодійного аукціону.

 

 

Подробнее: «Теплі серця» (2018р)

Звітний концерт відділу народних інструментів (2018)

Рейтинг:   / 0

5 квітня відбувся Звітний концерт відділу народних інструментів

«Грай гармонь, співай струна».


В концерті приймали участь учні та викладачі відділу, які підготували цікаві  виступи для батьків та гостей, які завітали на цей музичний вечір. Відкрив концерт український народний інструмент – бандура.
В програмі концерту прозвучали твори сучасних композиторів, обробки українських народних мелодій, твори та обробки викладачів відділу.
Цього року глядачі особливо гарно приймали на сцені ансамблі різних складів. Це й тріо домристів (Сіренко Катерина, Бондарева Анастасія, Мартиненко Максим), дует баянів (Сивак Денис, Чернявський Артем) клас ансамблю Болотова Ю.О., дует баянів (Кустов Тарас, Богдан Тарасовський), дует акордеонів (Пермяк Єгор, Чернігін Іван) клас ансамблю Бакуліної Л.В., які порадували глядачів грою стоячи.

Яскраві та емоційні виступи подарували ансамблі  гітаристів класу викладачів Пилипенко О.В., Соловйова О.В., та інструментальний ансамбль класу викладача Ларінкової Г.Г.

Подробнее: Звітний концерт відділу народних інструментів (2018)

Вечір гітарної музики (2018 рік)

Рейтинг:   / 0

3 квітня на відділі народних інструментів відбувся «Вечір гітарної музики».


Ведуча Ларінкова Г.Г. розповіла учням та гостям вечора про історію виникнення гітари, про композиторів класиків та сучасних авторів і виконавців на цьому інструменті.
В програмі вечора звучала музика різних жанрів та напрямків у виконанні учнів та викладачів відділу з класу гітари.
На цьому чудовому інструменті, продемонстрували свої навички гри, навіть самі маленькі гітаристи, які дуже порадували батьків своїми виступами. І звичайно ж, глядачі прекрасно зустрічали виконавців, які володіють інструментом більш професійно, наших юних гітаристів, переможців обласних та всеукраїнських конкурсів, та їх викладачів Пилипенко О.В. та Соловйова О.В.
Учні та гості вечора погодились з ведучою, що незважаючи на величезну кількість різновидів гітар за конструкцією, за жанром музики, та способом посилення звуку, шестиструнна гітара є найпопулярнішим інструментом в наш час.

 

 

 

Подробнее: Вечір гітарної музики (2018 рік)

"Яскраві діти України" фінал та гала-концерт (2018р)

Рейтинг:   / 1

 

16 березня на головній сцені країні в столичному Палаці Україна відбувся масштабний національний фінал конкурсу дитячої творчості

"Яскраві діти України".

 

 

 

 

 

 

У конкурсній частині фіналу змагалися 26 учасників, по одному з кожного регіону України. Крім них ще були запрошені 14 яскравих дітей, які підкорили своїм співом суддів на регіональних етапах. Серед них і один представник Донецької області - учень нашої школи Шаповалов Гліб (клас викладача Каминіної Л.М.).


Напередодні фіналу юні учасники та гості проходили щільну підготовку у вокальному таборі "Яскраві діти України" у Києві з вокалу, хореографії та акторської майстерності. Діти отримали величезний досвід, шаленні емоції, нові знайомства та неймовірні зустрічі.

 

 

Подробнее: "Яскраві діти України" фінал та гала-концерт (2018р)

Вистава «Брись» (2018р)

Рейтинг:   / 1

14 березня у великому залі ШМ відбувся показ вистави «Брись» 5-го театрального класу.  Вистава бере "за душу" виховує і пояснює дітям та дорослим - думку про те що потрібно бути чуйнішими, добрішими, дружніше до тварин.
За сюжетом, глядачі занурюються в атмосферу підвалу і стають свідками розмови бездомних, голодних котів, які збилися в зграйку і пробують з великими труднощами разом вижити.
Кожен кіт (кішечка) розповідає історію свого життя, причину того через що він опинився на вулиці. Як банально, але як жорстоко їх зраджують господарі!
Але кожна історія повинна закінчуватися добре і в кінці вистави господарі котів освідомили свою помилку і забрали вусатих друзів назад додому.
Спектакль складний емоційно, але корисний для виховання позитивних душевних якостей, співчуття, відповідальності, дружби.

 

 

Подробнее: Вистава «Брись» (2018р)

TCHAIKOVSKY IN UKRAINE

Рейтинг:   / 2

 PYOTR TCHAIKOVSKY IN UKRAINE

Lecture for the pupils of the school #13

5f44eadffc8738f635db136696dbaa80-1 IMG 20180316 100004 - копия

Pyotr Tchaikovsky  loved Ukraine and spent here his summers. His first visit to Ukraine was in 1864. He was studying at Petersburg Conservatory. His holidays he spent in Trostyanets, where he wrote symphonic composition "The Thunderstorm." Here he found a friend – Mikola Kondratiev, who invited Peter to visit Slobodjanshina and Podilla.

Every year Tchaikovski visited these places and wrote near 30 compositions there using Ukrainian folk music. Many compositions he wrote in the village Nyzy near Sumy in the estate of  Mikola Kondratiev. In collaboration with poets Ivan Surikov and Lev May, the composer wrote works on translations from Taras Shevchenko's poems "Navgorodi kolo brodu" - the duet  and "Sadok vyshnevyi kolo haty" - the romance "Vechir".

It is interesting that Mykola Lysenko also wrote music to these works of Shevchenko. It is hard to name the works written by Tchaikovsky in Kamyanets: "Italian capriccio", "Orleans maiden", "Sleeping beauty", "Serenade for string orchestra" ...In the spring of 1878, Tchaikovsky received an invitation to come to Brailov - and immediately agreed.

And in the summer of 1881 in Braille lived the young French musician Claude Debussy who was invited as a home pianist. The acquaintance with the family von Mecca was extremely important in his life: after all, everything created by  Peter Tchaikovsky, sounded in this palace. Debussy remembered that.

In the last year of his life Tchaikovsky conducted his symphonies in major cities of Ukraine: Kiev, Kharkov, Odessa. In 1890 Tchaikovsky visited Mykola Lysenko in Kyiv and listened to his opera "Taras Bulba". The first balley  ever showed in Ukraine  was “The swan lake” by Tchaikovskiy.

           5f44eadffc8738f635db136696dbaa80-15 5f44eadffc8738f635db136696dbaa80-12

Фестиваль ансамблів «Разом веселіше» (народ відділ)

Рейтинг:   / 0

{jcomments off}5 березня 2018р. на відділі народних інструментів відбувся Фестиваль ансамблів «Разом веселіше».

Фестиваль проходив в теплій дружній атмосфері, з метою популяризації, підтримки та розвитку ансамблевого виконавства на народних інструментах.

 

 

У Фестивалі приймали участь ансамблі малих та великих форм різного складу. Це дуети баянів, акордеонів, ансамблі гітаристів та ансамблі у складі домра-гітара. До виступу ансамблі готували викладачі відділу: Бакуліна Л.В., Бондаренко О.В., Болотов Ю.О., Пилипенко О.В., Соловйов О.В., Ларінкова Г.Г..

Учні з задоволенням грали у ансамблях, адже всі ми знаємо, що ансамблеве музикування дисциплінує учнів, значно розширює кругозір учня, допомагає виробити технічні навички, формує почуття ритму, виховує в учнів почуття відповідальності не тільки за себе, а й за колектив.

Сподіваємось надалі кількість ансамблів на нашому відділі буде тільки збільшуватись, і ми докладемо до цього всі свої зусилля.

А нашим юним музикантам побажаємо нових перемог і творчих успіхів!

 

«Яскраві діти України» фінал (2018 р)

Рейтинг:   / 1

{jcomments off}Поздоровляємо фіналістку конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» (Східного регіонального етапу) Галстян Маріетту та лауреата ІІІ премії Шаповалова Гліба.

 

 

24 лютого 2018 р. в ДКиТ НКМЗ м.Краматорськ відбувся гала-концерт конкурсу «Яскраві діти України», він був заключним відбірковим етапом перед національним фіналом цього конкурсу.

 

 

Подробнее: «Яскраві діти України» фінал (2018 р)

Подкатегории

 • Художественный отдел
  Кол-во материалов:
  22
 • Духовой отдел
  Кол-во материалов:
  5
 • Народный отдел

  Отдел народных инструментов   

     В 1959г. с открытием детской музыкальной школы в г.Константиновка, начал свою работу и отдел народных инструментов.

     У истоков создания народного отдела стояли такие преподаватели как Жученко В.В. (баян), Шкромада Владимир Николаевич (баян), Долин Владимир Иванович (домра), Семенченко Григорий Васильевич (баян), Анисимов Евгений Васильевич (гитара), Кузнецов Василий Иванович (баян).Первым заведующим отдела стал Кожан Евгений Александрович (баян).(фото 1) С каждым годом рос контингент учащихся музыкальной школы и пополнялся преподавательский состав. В юбилейном 1968-1969 учебном году на народном отделе обучалось: 66 учащихся по классу баян-аккордеон, 7 учащихся по классу домры.

  Фото 2

     В 1969 - 1975 годы ряды преподавателей народного отдела пополнили уже его выпускники:Бондаренко А.В., Дубинин В.Н., Бакулина Л.В., Болотов Ю.А.

     В период 1969-1985 отдл народных инструментов продолжает пополняться такими преподавателями как: Друцкая Л.А., Сидоренко В. П.,Нехаев В.Я., Ковалев А.К., Макарова Д.А., Визирова Л.Е., Золотарев А.А., Кошкин О.А., Кошкина Н.П., Гнап В.А., Кузнецова Г.Г., Васильченко Н.И.

    На протяжении всех лет существования отдела народных интсрументов он является "мастерской преемственности". В 90 годы отдел снова пополняют его бывшие выпускники: Ларинкова А.Г., Гаджимурадова И.Е., Стульнев В.Г., Бубнов А.Л. Дружный союз музыкантов-преподавателей дополняют: Сидоренко Н.И., Соловьев А.В. фото 3

  Кол-во материалов:
  18
 • Струнный отдел
  Кол-во материалов:
  5
 • Теоретический отдел
  Кол-во материалов:
  58
 • Секция сольного пения
  Кол-во материалов:
  14
 • Фортепианный отдел
  Кол-во материалов:
  13
 • Класс хореографии
  Кол-во материалов:
  5
 • Театральный класс
  Кол-во материалов:
  9Константиновская школа искусств Copyright © 2015
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.