logo

Меню

Фотографии


2016 32016 172016 92016 242016 182016 192016 102016 272016 132016 1520162016 112016 262016 252016 22016 212016 42016 202016 52016 82016 72016 62016 232016 122016 142016 162016 282016 22

Пошук

Відділ духових та ударних інструментів звітує (2022)

На відділі  духових та ударних інструментів  навчальний 2021-2022 рік був насиченим як в очному, так і в дистанційному форматі. Проводились традиційні  концерти-лекції до Дня Незалежності, до Дня Музики, Дня Писемності, до Всесвітнього Дня Дитини.


    Відділ протягом року працював за планом: готували методичні бесіди,  педагогічні читання, викладачі приймали участь у майстер-класах, підвищували свою кваліфікацію. Вчасно проводились прослуховування випускників, контрольні заходи та технічні залікі.  
         У жовтні 2021 року учні та викладачі приймали участь у концерті присвяченному  Дню захисників і захисниць України.
Державне свято, що співпадає зі світом Покрови Пресвятої Богородиці та водночас з Днем Українського Козацтва, вимагає особливого підходу до вибору репертуару концертних номерів.
    На відділі проводився щорічний конкурс  «На краще виконання творів українських композиторів», на якому вдосконавлювали свою майстерність юні флейтисти, саксофоністі, трубачі, кларнетисти, тромбоністи, ксилофоністи. Активно готувались до обласних конкурсів «Крок до Олімпу» та «Бахмутська весна».
     23-го  лютого у великій залі школи мистецтв пройшов звітний концерт відділу «Фанфари нашого міста». В програмі були представлені цікаві різноманітні за стилями та жанрами твори зарубіжних і вітчизняних авторів: Джордана,  Хігінса,  Глієра, Косенка, Кабалевського, Єльчанінова. В звітному концерті звучали яскраві твори в виконанні солістів, дуетів, тріо, квартетів та духового оркестру «Скерцино», з яким вперше виступила в якості концертмейстера  Діана Стогнушенко. Атмосферу свята звітного концерту підтримувала як завжди  бездоганна гра концертмейстерів І.Саутіної,   Т.Згоннік,  Л.Бондаренко, Т.Шейко, Н.Бортнік.
    Цьогоріч відбувся захід, присвячений підтвердженню звань творчих колективів школи мистецтв. Зразковий духовий оркестр « Скерцино» під керівництвом Володимира Стогнушенко гідно підтвердив своє звання.


    Гра з душею, глибока і якісна, завжди була характерною рисою оркестру «Скерцино». Улюбленець публіки нашої громади- духовий оркестр багаторазово виступав на концертних майданчиках міста.

 

 

Чекаємо на Вас!

Конкурс "Разом веселіше" (2021)

"Разом веселіше "- під таким девізом 22 квітня пройшов на відділі духових та ударних інструментів конкурс на краще виконання творів українських композиторів. Хоча діти до конкурсної аудиторію заходили не всі ,а по черзі (у зв'язку з карантинними діями ),грали вони дуже переконливо та з натхненням.

Конкурсанти були поділені на три вікові категорії і кожен виконавець дарив журі чарівну українську музику. Взагалі, всі ,і виконавці (а їх було 20 учнів), і журі (це всі викладачі відділу), були задоволені підсумками конкурсу. Діти отримали грамоти та солодкі призи.

Окрема подяка нашим концертмейстерам: Саутіній І.А., Бондаренко Л.М.,  Масловій І.В., Темніковій Н.В., Семенченко Л.В., Бортнік Н.В., Ягірській Т.В., які допомагали викладачам та учасникам в проведенні конкурсу.

 

 

 

 

 

Зустріч з духовою музикою - завжди радість (2021)

Зустріч з духовою музикою  - завжди радість, у великій залі школи мистецтв – радість подвійна.
Концерт 17 лютого з легкістю можна назвати бенефісом Володимира Стогнушенка. Майже весь час на сцені – зразковий дитячий духовий оркестр під його керівництвом, а також тріо трубачів і учні класу.


Лунають твори     Б. Рассела,
        Дж. Кохана,
        В. Єльчанінова,
        М. Фрідмана
        Ж. Стайна
        Дж. Гарланда


Як завжди, з нетерпінням чекаємо виступ ансамблю саксофоністів (керівник Юрій Михальчук) і ансамблю викладачів «Диксиленд»
Насолоджуємось джазом і бугі-вугі – К. Уільямс, К. Клур, М. Мордасов.
Картинкою з дитинства промайнула «Шарманка» Д.Шостаковича, яку на ксилофоні виконала Марійка Шевченко (викладач Олександр Ширкін)
Цікаво поєднались у спільний творчий колектив учні духового відділу і гітаристи разом зі своїм викладачем Олександром Соловйовим.
Неперевершена «La paloma» «Голубка», С. Ірад’єра хвилює і сьогодні.
Гармонійно вписалось у канву концерту декламування віршів С. Олійника і Б. Глібова юними акторами театрального класу викладач Роман Блотницький -  він же і ведучий концерту.
Яскравою блискавкою виблиснуло вокальне тріо «Double happy» (керівник Людмила Каминіна)
Окрема подяка концертмейстерам – Ірині Саутіній, Тамарі Ягірській.
Також усім, хто з любов’ю оформлював сцену, працював з мікрофонами, звуком, світлом. На радість глядачу – хай малочисленому, але вдячному.

 

 

Подробнее: Зустріч з духовою музикою - завжди радість (2021)

Завітали у гості (2019)

 

 

 

 

В рамках пропаганди музичного мистецтва, та до Мiжнародного Дня Музики 28 вересня учнi вiддiлу духових та ударних iнструментiв  Свиридов М, Салтовський Б, та Педченко Мприняли участь у святковому концертi присвяченому дню селища Довга Балка. Учнi на чолi  з iх викладачем Стогнушенко В.Л. виконували класичну, сучасну та джазову музику.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

конкурс на краще виконання творів українських композиторів (2019)

Квітень - багатий місяць не тільки на різноманіття фарб на дворі, але й на події в галузі мистецтва в межах області та міста. Так 16.04 на відділі духових та ударних  інструментів пройшов конкурс на краще виконання творів українських композиторів.

Учасників поділили за віком та майстерністю на молодшу, середню, та старшу групи. Звучали твори В. Косенко,  В. Єльчанінова, Ю. Щуровського, Л. Ревуцького, В. Кучерова, В. Стеценко, обробки українських народних пісень.

Молодша група: І місце Любарський Єгор (труба), ІІ місце Платченко Софія (блокфлейта), ІІІ місце Тарасовська Аліна (кларнет), та Вініченко Софія (блокфлейта).

Середня група: І місце Салтовский Богдан (труба), ІІ місце Суков Макар (блокфлейта), ІІІ місце Антонян Олександр (кларнет) та Гладкий Данило (сопрано саксафон), диплом учасника здобув Шабельник Данило (кларнет).

Старша група: І місце Баленко Дмитро (флейта) та Тлустий Давід (кларнет), ІІ місце Жовнер Дар'я (флейта)  та Світличний Арсеній (кларнет), ІІІ місце Пирожак Марія (флейта)  та Жиліна Олеся (блокфлейта). Всі учасники конкурсу отримали солодкі подарунки. Журі у складі: Стогнушенка В.Л., Михальчука Ю. Ф., Плотнікова О. І., Боровикова С. В. були задоволені майстерністю виконання учнями конкурсної програми. Так тримати! Дуже велика подяка концертмейстерам : Саутіній І. А., Бондаренко Л. М., Петріченко О. В., Араповій Л. Ю.

 

 

 

 

 

Звітний концерт відділу духових та ударних інструментів (2019 р.)

 

27 лютого у великому залi школи мистецтв відбувся звітний концерт відділу духових та ударних інструментів. На великій сцені грали солісти Жиліна Олеся, Баленко Дмитро, Гладкий Данило, Свиридов Мирослав, грали ансамбль трубачів, саксафоністів, ударних інструментів, та ансамбль викладачів. Відкрив і закінчив концерт зразковий дитячий оркестр. Лунала музика з кінострічок, класичні твори, джаз, українські пісні та марши. Велика подяка всім хто допомогав у концерті: Арапова Л.Ю, Саутіна І .А, Бондаренко Л .М, Болтов Ю.А, Ларінкова А.Г, Соловьев О. В, Онофрийчук О.В, Педченко В.В.

 

 

 

 

 

 

 

Виступ ансамбля трубачів (2019)

 

Традиція-регулятор суспільних відносин. Все, що пов'язано з хорошим в житті-завжди має обростати традиціями. Це можливо одне з небагатьох слів, яке приростає до всього гарного: урочистої дати, дитячого або дорослого свята, творчого вечора, концерту. Ось такою чудовою традицією на початку лютого стала зустріч випускників шкіл нашого міста. Ця зустріч напевно пройде у всіх школах. Школа № 3 і новоявлена школа № 1 запросила на свій вечір зустрічей, точніше на урочистий концерт, учнів Костянтинівської школи мистецтв.

 

 

Ось так ансамбль трубачів з його керівництвом Стогнушенко В. Л. потрапив на це чудове дійство. Хлопці дарували присутнім гарну музику і приємний настрій. Хотілося, щоб в таких зустрічах участь колективів школи мистецтв СТАЛО ДОБРОЮ  ТРАДИЦІЄЮ.

 

 

 

 

 

На відділі духових та ударних інструментів - свято! (2018)

На відділі духових та ударних інструментів - свято!!! 19.04 відбувся конкурс на краще виконання творів українських композиторів.

З 40 учнів нашого відділу у конкурсі прийняли участь 18 дітей.
На підставі положення учасників поділили на групи: молодша 2 - 3 клас; середня - 4 - 6 клас; та старша - 7 - 8 класи. У конкурсі звучали твори Косенка, Ревуцького, Єльчинінова, Петрова, обробки українських народних пісень.

У молодшій категорії прийняли участь 6 конкурсантів:
І місце жюрі у складі: Плотникова О. І, Михальчука Ю. Ф., Стогнушенко В. Л., віддало зразу двум виконавцям: Антоняну Олександру, (кл. викл. Михальчук Ю Ф., конц. Саутіна І. А.) та Салтовському Богдану (кл. викл. Стогнушенко В.Л., конц. Бондаренко Л. М.)
ІІ місце - Акулова Тетяна (кл. викл. Стогнушенко В.Л., конц. Арапова Л. Ю.),
ІІІ місце - Бут Ярослав (кл. викл. Стогнушенко В.Л., конц. Арапова Л. Ю.)
Дипломантами у молодшій категорії стали Суков Макар, Мельникова  Ліза.


У середній групі було 5 конкурсантів:
І місце - Педченко Максим (кл. викл. Стогнушенко В.Л., конц. Бондаренко Л. М.), та Жиліна Олеся (кл. викл. Стогнушенко В.Л., конц. Арапова Л. Ю.)
ІІ місце - Світличний Арсеній (кл. викл. Михальчука Ю. Ф., конц Саутіна І. О.), та Свиридов Мирослав (кл. викл. Стогнушенко В.Л., конц. Бондаренко Л. М.)
ІІ Місце  - Тлустий Давид (кл. викл. Михальчука Ю. Ф., конц. Саутіна І. О.)


Дуже цікава була боротьба у старшій групі. Діти грали дуже старано.Призові місця поділили наступним чином:

І місце - Баленко Дмитро та Тарасовська Вірсавія (кл. викл. Михальчука Ю. Ф., конц. Саутіна І. О.)
ІІ місце - Білоцерковцева Марія, та Комолов Дмитро (кл. викл. Михальчука Ю. Ф., конц Саутіна І. О.)
ІІІ місце у троїх конкурсантів: Орлов Олександр, Соколов Данило (кл. викл. Плотнікова О. І., конц Петриченко О. О.), та Жовнір Даша (кл. викл. Стогнушенко В. Л., конц. Бондаренко Л. М.).
Дітям та викладачам дуже сподобалося це творче свято. Всі конкурсанти втомлені від переживань, але щасливі та задоволені своїми результатами. Викладачі вирішили кожного року влаштовувати такі конкурси.

 

 

Лекція для дітей (2017 р)

У  теплий сонячний день, напередодні Міжнародного Дня Музики,  викладачи та учні духового відділу привітали концертними творами всіх, хто любить музику і присвятив їй своє життя, тих, хто пише музику і дарує її людям або просто слухає. Адже вона викликає прекрасні емоції і почуття.
Отже,  дзвінкоголоса труба кличе! Наші юні обдаровані трубачі, а також їх викладач - Володимир Леонідович Стогнушенко та їх незмінний концертмейстер Бондаренко Л.М. - поділилися  з слухачами своїми улюбленими музичними творами у органічному супроводженні  старовинного роялю, що створило незабутню атмосферу для усіх присутніх і викликало чудову дискусію: яка музика  найбільше подобається, які жанри  та музичні інструменти змушують наші серця радіти. Адже музика надихає людей, дає душі крила, а уяві - політ!

 

звітний концерт духового відділу

 

19 лютого 2016 року відбувся звітний концерт "Фанфари нашого міста"

духового відділу Костянтинівської школи мистецтв.

 Звітний концерт почався з виконання "Гімну України" М. Вербицького. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять "Небесної сотні".

 P1120383

Подробнее: звітний концерт духового відділу

Фанфари нашого міста

Крок до Олімпу 2015 рік

8 лютого 2015 року на базі Костянтинівської школи мистецтв відбувся обласний огляд-конкурс «Крок до Олімпу» учнів початкових спеціалізованих навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) за номінаціями: естрадний вокальний спів, академічний спів, фортепіано, баян, акордеон, струнні, духові та смичкові інструменти.

Подробнее: Крок до Олімпу 2015 рік
Константиновская школа искусств Copyright © 2015
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.