logo

Фотографии


2016 62016 82016 192016 22016 152016 272016 232016 262016 122016 182016 212016 42016 92016 162016 202016 72016 282016 112016 252016 32016 1420162016 102016 172016 132016 52016 242016 22

Вход на сайт

Вход через

 

Поиск

Виставка «Прелеснянський пленер – 2019»

Рейтинг:   / 0

 

 

 

21 серпня о 12 годині у приміщенні Центральної міської публічної бібліотеки м. Костянтинівка відбулось відкриття виставки «Прелеснянський пленер – 2019», організатором якої є Донецький обласний художній музей.

 

 

 

 

 

 

На виставці представлені роботи пленеру-конкурсу, виконані учнями мистецьких і художніх шкіл Донецької області. В пленері цього року вперше приймали участь і учні відділу образотворчого мистецтва Костянтинівської школи мистецтв, роботи яких ви зможете побачити на виставці протягом найближчих двох тижнів. На заході наукові співробітники музею розповіли історію цього пленеру, специфіку проведення і організації. Також слово було надано викладачу школи мистецтв Олександрі Новосельській, яка розповіла про особистий досвід участі у пленері та учнів школи, про мальовничі краєвиди місць, де він проходив, про позитивні враження і відгуки дітей. Костянтинівська школа мистецтв дякує музею за можливість взяти участь у цьому пленері і виставці!

 

 

 

 

 

 

 

 

Прелеснянський пленер (2019)

Рейтинг:   / 0

 

В сучасному світі  пленер є основою навчання живопису в різних художніх закладах та стає  часткою живоспису з натури. Так, учні відділу образотворчого мистецтва прийняли участь у ,,Прелеснянському пленері,, який проходив 4-5 травня.

Перші етюди юні художники виконали серед живописних схилів Святогірської Лаври.  Другий  день пленеру проходив  у  музеї під відкритим небом у селі Прелесне  Слов'янського району. Учасники працювали в різних живописних техніках оліею, аквареллю,  гуашшю. Наші учні здобули гарний досвід в роботі з натури та стали переможцями пленеру. За підсумками рішення журі І місце посіла учениця  4 класу - Шапран Лідія (клас викладача Кравчук О.К.), 5 місце отримала учениця 5 класу - Макарова Аліна (клас викладача Кравчук О. К.), а учні Гаспарян Гарік, Карлаш Софія (викладач Андрієнко О.А.), Жеребна Софія (викладач Держановська Ю.В.) отримали дипломи за участь.

Вітаємо наших  переможців , а всім учасникам пленеру бажаємо творчої наснаги та  перемоги у майбутньому! Хай щастить!

 

Подробнее: Прелеснянський пленер (2019)

Тематична композиція ,,Пам'ятаємо-перемагаємо 1939-1945,, (2019)

Рейтинг:   / 0

 

 

 

 

 

 

  

Тематичну композицію

,,Пам'ятаємо-перемагаємо 1939-1945,,

виконали учні відділу образотворчого мистецтва до свята Перемоги, вшановуючи пам'ять подвигу українського народу та його безцінного внеску у Другу світову війну.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Персональні виставки учнів відділу образотворчого мистецтва (2019)

Рейтинг:   / 0

Персональна виставка -  це  завжди  можливість показати свої роботи, у чомусь переосмислити в якому напрямку рухатись далі в своїй творчості,а також отримати бесцінний досвід.
Персональні виставки учнів відділу образотворчого мистецтва у цьому році демонструють результат роботи у різних напрямкахтворчості: живопис,декоративно-прикладне мистецтво,комп'ютерна графіка тощо.

 


      

Персональна  виставка Макарової Аліни,  учениці 5 профорієнтаційного класу(викладач Кравчук О. К.) складається з  етюдів, замальовок   рідного міста в техниці олійного живопису. З теплотою юна художниця  передає світло у вікнах,на вулицях міста,зображує одиноких перехожих,які поспішають в теплі домівки . Окрему роботу,яка пронизана легкою іронією, вона присвятила костянтинівському трамваю.

 

 

 

 

 

 

 

Подробнее: Персональні виставки учнів відділу образотворчого мистецтва (2019)

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості (2019)

Рейтинг:   / 0

23 січня 2019 року Донецьким обласним навчально-методичним центром культури спільно з управлінням культури і туризму Донецької облдержадміністрації проведено церемонію урочистого відкриття експозиції робіт учасників 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об`єднаймося ж,брати мої!» .

Серед переможців почесні призові місця зайняли учні відділу образотворчого мистецтва Костянтинівської школи мистецтв: І місце - Чалий Олексій - учень 4класу (викладач Кравчук О.К.) з ілюстрацією до поеми Т.Г.Шевченка «Катерина»; 4 місце - Яхно Мілена, учениця 5 класу (викладач Кравчук О.К.) з витинанкою до вірша Т.Г. Шевченка «Село».

Вітаємо юних художників з перемогою та бажаємо творчих успіхів!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виставка переможців Всеукраїнського спеціалізованого фестивалю - конкурсу "Українське намисто" - 2018 р. (м. Краматорськ)

Рейтинг:   / 0
 • До уваги шанувальників творчості юних художників у фойє        Костянтинівської школи мистецтв експонується виставка переможців Всеукраїнського спеціалізованого фестивалю - конкурсу "Українське намисто" - 2018 р. (м. Краматорськ)d0bdd0b0d181d182d18f-d0bdd0b0d0bcd0b8d181d182d0be
 • Донецький обласний пленер《Нащадки Куїнджи》

  Рейтинг:   / 1

  26-30 вересня 2018 року у м.Маріуполь відбувся Донецький обласний пленер

  《Нащадки Куїнджи》 під патронатом народного депутату України С.О.Тарути. 

  Учениці 5 профорієнтаційного класу відділу образотворчого мистецтва 

  Макарова Аліна і Лашина Єлизавета《викл.Кравчук.О.К》прийняли участь у творчому марафоні, довжиною у 4дні. 

  У перший день пленеру учасники знайомилися з містом.

  На другий день юні художники відвідали Маріупольский краєзнавчий музей, міський парк та узберіжжя Азовського моря,

  де виконали короткочасні підготовчі етюди та замальовки з натури.

   

  aX3tfLN0BZorhOwDx6eLGst8CDH5LOTfc

  Подробнее: Донецький обласний пленер《Нащадки Куїнджи》

  до Дня Конституції України. (2018р)

  Рейтинг:   / 0

  Виставка творчих робіт учнів відділу образотворчого мистецтва

  до Дня Конституції України.

   

  Подробнее: до Дня Конституції України. (2018р)

  Персональні виставки учнів образотворчого відділу 2018

  Рейтинг:   / 0

  9090г8шрнгпспамрпро

  Розвиток творчих здібностей  у  закладах естетичного виховання  можливий  лише завдяки індивідуальному  підходу до кожного учня. Навчаючи мистецтву, викладачі відділу образотворчого мистецтва звертають увагу до кожної особистості, вчасно  надають необхідні професійні поради, об’єктивно оцінюють  результати творчого процесу та допомагають учням у самовдосконаленні і самореалізації. Викладач  у тісному контакті з майбутнім художником виховує у нього не тільки професійні якості і художні здібності, але й  моральні якості, естетичний смак, любов до національної культури, до рідного міста, допомагає  йому знайти свій шлях, своє місце у житті. У творчому процесі наставники довіряють своїм  учням діяти самостійно, не зважаючи на те, що їх роботи можуть бути  спочатку  недосконалі. Викладачі  завжди  аналізують  набутки в процесі роботи. Це допомагає більше дізнаватись про різні індивідуальні особливості кожного учня, їх прагнення, уподобання, смаки, що проявляються як у виборі тематики робіт, так і в застосуванні виразних засобів композиції. Базові знання, індивідуальний підхід, живе спілкування - все це дає свої результати. Щорічно викладачами відділу образотворчого мистецтва демонструються досягнення юних художників у вигляді персональних, тематичних, звітних виставок. В цьому році до уваги шанувальників мистецтва у фойє школи мистецтв свого глядача чекають  персональні виставки.

   

  Подробнее: Персональні виставки учнів образотворчого відділу 2018

  «Теплі серця» (2018р)

  Рейтинг:   / 0

   

   

   

   

  14 квітня в Палаці Культури та Дозвілля пройшов підсумковий день Благодійного Пасхального марафону «Теплі серця», який почався ще в лютому. Пройшов він з ініціативи Центру сім’ї та молоді.

   

   

   

   

   

  Викладачі та учні відділу образотворчого мистецтва Костянтинівської школи мистецтв також прийняли участь у цьому заході – були проведені майстер-класи: «Декупаж» (викладач Держановська Ю.В.) та «Петриківський розпис» (викладач Андрієнко О.А.). Всі виготовлені роботи було віддано до благодійного аукціону.

   

   

  Подробнее: «Теплі серця» (2018р)

  До Новорічних свят! 2018

  Рейтинг:   / 2

  Мереживно вирізані ножицями або спеціально загостреним ножем витинанки, є чудовими зразками декоративно-ужиткового мистецтва України. Удавнину витинанки наклеювали на стіни, печі, шибки вікон як прикрасу. Техніка витинанки подібна до техніки вирізування силуету, який був широко розповсюджений в Західній Європі у XIX — поч. XX ст. Але коріння як витинанки, так і силуету, сягає глибокої давнини ужиткового мистецтва країн Сходу ( Японії та Китаю) VІІ-ХII ст. Уперше витинанки у вигляді ажурного візерунка зі шкіри, хутра зустрічаються у кочових народів V ст. до н.е. ,а з середини ХІХ ст.паперовими витинанками прикрашають хати в українських селах.

       І в нашій сучасності є місце витинанкам. Так, учні відділу образотворчого мистецтва зробили виставку витинанок на вікнах у фойє школи мистецтв до Новорічних свят !  Ми запрошуємо бажаючих відвідати тематичну експозицію витинанок та вітаємо усіх .

   kKfrQ 5GC4

  Подробнее: До Новорічних свят! 2018

  Виставка переможців Всеукраїнського спеціалізованого фестивалю - конкурсу "Українське намисто" - 2017 р. (м. Краматорськ)

  Рейтинг:   / 2

  До уваги шанувальників творчості юних художників у фойє Костянтинівської школи мистецтв експонується виставка переможців Всеукраїнського спеціалізованого фестивалю - конкурсу "Українське намисто" - 2017 р. (м. Краматорськ)

  lagscjR34Y8

   

  Подробнее: Виставка переможців Всеукраїнського спеціалізованого фестивалю - конкурсу "Українське намисто" -...

  "Пишаємось тобою,захисник!"

  Рейтинг:   / 1

  До Дня захисника України в бібліотеці Костянтинівської школи мистецтв проходить виставка творчих робіт учнів відділу образотворчого мистецтва "Пишаємось тобою,захисник!" Експозиція відображає славетні традиції захисників України часів козацтва та сьогодення.

  -nyaVTO4wRo

  Подробнее: "Пишаємось тобою,захисник!"

  " Квітуча Сакура"

  Рейтинг:   / 4

  У фойє Костянтинівської школи мистецтв відбувся захід у рамках оголошеного у 2017-му року Японії в Україні. Переможці І-ого етапу міської мистецької акції декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва " Квітуча Сакура" приймуть участь у ІІ-ому обласному етапі.
  В І-ому етапі " Квітучої Сакури"прийняли участь діти віком 11-16років-вихованці відділу образотворчого мистецтва. Всі роботи,представлені на виставці-яскраві,дивовижні,бо дитяча фантазія не знає меж.
  Конкурсні роботи виконані в різних техніках. Це-паперопластика, квілінг,кінусайга,графічно-живописні техніки,скульптура та комп`ютерна графіка.

  Завітайте до "Квітучої Сакури"! 

  6qSOZcKhpro

  Подробнее: " Квітуча Сакура"
Константиновская школа искусств Copyright © 2015
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.