logo

Меню

Фотографии


2016 272016 72016 142016 192016 282016 212016 112016 222016 32016 262016 102016 152016 122016 202016 2320162016 132016 62016 82016 162016 42016 52016 22016 252016 172016 182016 92016 24

Пошук

Отдел народных инструментов   

   В 1959г. с открытием детской музыкальной школы в г.Константиновка, начал свою работу и отдел народных инструментов.

   У истоков создания народного отдела стояли такие преподаватели как Жученко В.В. (баян), Шкромада Владимир Николаевич (баян), Долин Владимир Иванович (домра), Семенченко Григорий Васильевич (баян), Анисимов Евгений Васильевич (гитара), Кузнецов Василий Иванович (баян).Первым заведующим отдела стал Кожан Евгений Александрович (баян).(фото 1) С каждым годом рос контингент учащихся музыкальной школы и пополнялся преподавательский состав. В юбилейном 1968-1969 учебном году на народном отделе обучалось: 66 учащихся по классу баян-аккордеон, 7 учащихся по классу домры.

Фото 2

   В 1969 - 1975 годы ряды преподавателей народного отдела пополнили уже его выпускники:Бондаренко А.В., Дубинин В.Н., Бакулина Л.В., Болотов Ю.А.

   В период 1969-1985 отдл народных инструментов продолжает пополняться такими преподавателями как: Друцкая Л.А., Сидоренко В. П.,Нехаев В.Я., Ковалев А.К., Макарова Д.А., Визирова Л.Е., Золотарев А.А., Кошкин О.А., Кошкина Н.П., Гнап В.А., Кузнецова Г.Г., Васильченко Н.И.

  На протяжении всех лет существования отдела народных интсрументов он является "мастерской преемственности". В 90 годы отдел снова пополняют его бывшие выпускники: Ларинкова А.Г., Гаджимурадова И.Е., Стульнев В.Г., Бубнов А.Л. Дружный союз музыкантов-преподавателей дополняют: Сидоренко Н.И., Соловьев А.В. фото 3

Відділ народ. інструментів звітує (2022)

Навчальний рік 2021-2022 добігає кінця і хочеться пригадати, яким він був для учнів та викладачів відділу народних інструментів.

Відбулися усі заплановані заходи першого та початку другого семестру. Серед них заходи: лекція «Сучасні твори у виконанні на народних інструментах», концерт до Міжнародного дня музики, конкурс серед учнів відділу «На краще виконання твору українського композитора», звітний концерт відділу «Калинове намисто», свято для першокласників «Перші кроки майбутнього музиканта», концерт учнів «16+».

Інструментальний ансамбль викладачів « Music time”(керівник Г.Ларінкова) з радістю, хвилюванням та великою відповідальністю подарували свою творчість, своє натхнення нашим колегам-партнерам з міста «Сокаль», взявши участь у проєкті «Цей дивовижний Донбас».

На протязі навчального року викладачі відвідали багато методичних конференцій, семінарів-практикумів, майстер-класів, пройшли короткотермінові курси підвищення кваліфікації в Комунальному закладі «Бахмутському фаховому коледжі культури і мистецтв ім. І. Карабиця».

Ансамбль викладачів «Рідні наспіви» (кер. Людмила Бакуліна) захистив звання «Народного аматорського колективу». Колектив став переможцем Всеукраїнського відкритого фестивалю – конкурсу «Барви Полтави».

Учні відділу приймали участь у шкільних, обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсах та фестивалях.

Юні музиканти відділу з зацікавленням займаються у дитячому оркестрі народних інструментів ( кер. Ганна Ларінкова), у шумових оркестрах « Веселий вулик» та « Пустунчики» (кер. І Гаджимурадова), ансамбль гітаристів (кер. О. Соловйов, О. Воловік).

Юні баяністи, домристи, акордеоністи та гітаристи приймають активну участь у житті школи та Костянтинівської.

 

 

Міжнародний День рідної мови (2022)

21 лютого на відділі народних інструментів вшановували свято, присвячене Міжнародному Дню рідної мови. Лекція, яку підготувала і провела Бакуліна Людмила Василівна, зібрала юних музикантів різних за віком. Але всіх їх об'єднало бажання бути причетними до історії виникнення, розвитку та збереження рідної мови. Бо рідна мова є найсильнішим засобом передачі з покоління в покоління нашого матеріального та духовного спадку. Учні з цікавістю приймали участь у розмові щодо "української скарбнички мудрості", яка містить багату народну, фольклорну, історичну спадщину, а саме - колискові, приказки, прислів'я, лічилки; вірші народні та авторські, казки, пісні тощо. З веселим настроєм діти згадували українські пісні, які виконували на музичних інструментах, загадки та скоромовки. Мовна розминка наприкінці бесіди ще більш підбадьорила учнів. Вони з задоволенням відгадували загадки, підбирали риму, придумували слова-перевертні.

В завершенні вирішили: Любити, зберігати та збагачувати нашу Рідну мову.

 

Перші кроки майбутнього музиканта (2021)

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

24 грудня на відділі народних інструментів відбулося свято для першокласників "Перші кроки майбутнього музиканта". Вітаємо наших юних виконавців з першим виступом на сцені і бажаємо успіхів у навчанні та великих творчих досягнень!!!

 

 

 

 

"На краще виконання творів українських композиторів" (2021)

17 грудня на відділі народних інструментів відбувся конкурс:

"На краще виконання творів українських композиторів". 

У конкурсі приймали участь 13 учнів з класу баяну, акордеону, домри, гітари, балалайки.  Переможці отримали дипломи за зайняте  I , II  та ІІІ місце.

Вітаємо переможців та бажаємо  нашим юним музикантам подальших творчіх успіхів!

 

 

День української писемності та мови (2021)

Кожного року 9 листопада в Україні відзначають

День української писемності та мови.

                              
Ця дата припадає на православне свято - день вшанування преподобного Нестора літописця - послідовника творців слов'янської писемності Кирила та Мефодія. Викладачі та учні відділу народних інструментів приєдналися до відзначення цього дня. У мережі Zoom Ларінкова Ганна Геннадіївна розповіла про історію свята, цікаві факти про українську мову, продекламувала вислови відомих людей про українську мову та писемність.  

                                                
Відзначила, наскільки важливо любити свою рідну мову,

мову наших батьків, мову нашої країни!

 

 

 

 

"Сучасна популярна музика у виконанні на народних інструментах" (2021)

 

5 жовтня на відділі народних інструментів відбулася лекція на тему: "Сучасна популярна музика у виконанні виконавців на народних інструментах", яку підготували та провели викладачі Гаджимурадова І.Є. та Сидоренко Н.І..

Наші маленькі музиканти були у захваті! Уявляється на баяні можна грати дуже популярну зараз пісню "Ягідка-малинка", а на бандурі навіть "Despacito"! І ще багато багато мелодій, які вони дружньо підспівували разом з ведучою!

 

 

 

Запрошуємо на навчання!

ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв»
Відділ народних інструментів
Запрошуємо на навчання!


Пропонуємо навчання грі на наступних інструментах:


На відділі народних інструментів Костянтинівської школи мистецтв працюють 10 кваліфікованих викладачів.

Навчаються 95 учнів.

 

Подробнее: Запрошуємо на навчання!

Методична доповідь (2021)

Наприкінці березня відбулося міжшкільне методичне об’єднання, в якому прийняли участь викладачі відділів народних інструментів Костянтинівської школи мистецтв, музичної школи ім. І. Карабиця (м.Торецьк) та Дружківської мистецької школи.

З методичною доповіддю «Роль викладача у вихованні музиканта-інструменталіста» виступила викладач Овчинникова О.І., методичну розробку «Психолого-педагогічні особливості роботи з обдарованими дітьми» представила Євсюкова М.В. (м. Торецьк).

Викладач нашої школи Гаджимурадова І.Є. показала відеоматеріали з відкритого уроку «Різні форми роботи з оркестром шумових інструментів, як засіб мотивації до навчання».

Дякуємо усім учасникам та доповідачам методичного об’єднання! Сподіваємося на подальшу співпрацю та обмін досвідом.

 

 

 

Обласна методична конференція (2021)

25 березня викладачі відділу народних інструментів взяли участь в обласній методичній конференції (дистанційно):

«Сучасні тенденції мистецької освіти. Навчальний процес – життя в потоці творчості. Музична терапія»

у рамках ІІ відкритого конкурсу-фестивалю «Карабиць-Дебют».


У конференції спікерами виступили провідні викладачі мистецьких шкіл та вищих навчальних закладів з різних куточків України. Цікаві і пізнавальні доповіді надали ведучі викладачі області з класу баяну, акордеону, домри та гітари.
Дякуємо за змістовні доповіді усім викладачам та спікерам конференції!

Окрема подяка організаторам конференції, зокрема Якушиній Людмилі Миколаївні!

 

 

 

"Разом веселіше" (2021)

2 березня на відділі народних інструментів відбувся фестиваль ансамблів "Разом веселіше".
У фестивалі прийняли участь ансамблі класу викладачів Бондаренко О.В., Болотова Ю.О., Воловік О.В., Соловйова О.В., Сидоренко Н.І. та Стульнєва В.Г.  
Дякуємо нашим юним музикантам за чудові виступи та бажаємо успіху у другому турі,  шкільному фестивалі ансамблів    "Музичний Бум"!

 

 

 

 

 

Незвичайне свято! (2020)

17 грудня на відділі народних інструментів відбулося незвичайне свято! Наші найменші музиканти-першокласники уперше вийшли на сцену та поділилися набутим знаннями.


Було весело! Зі сцени звучала музика на різних інструментах: баяні, домрі, акордеоні, гітарі. Маленькі виконавці уперше відчули себе частинкою великої сім'ї музикантів.  Не обійшлося і без солодких подарунків, які наприкінці свята вручив сам "Святий Миколай". Сподіваємось радість від першого музичного виступу, одержаних дипломів та подарунків діти будуть згадувати як світлу подію свого музичного життя.

 

 

 

 

Конкурс на краще виконання твору українських авторів (2020)

10 грудня юні музиканти відділу народних інструментів змагалися у конкурсі на краще виконання твору українських авторів. Змагання вийшло творчим, дружнім та натхненним!

Звучання різних інструментів: гітари, домри, баяну, акордеону, балалайки утворили справжній музичний калейдоскоп, у якому усі учасники з задоволенням дарували свою музику.

Адже хорошу музику не можна залишати для себе, її треба - дарувати!

 

 

 

 

Відкритий урок викладача Гаджимурадової Інни Євгенівни (2020)

25 листопада на відділі народних інструментів

відбувся відкритий урок викладача Гаджимурадової Інни Євгенівни на тему:

"Різні форми роботи з оркестром ударних та шумових інструментів, як засіб мотивації учнів до навчання".    

Урок був проведен з учнями першого класу, групою оркестру шумових інструментів "Веселий вулик". На уроці було продемонстровано багато корисних вправ та ігор для розвитку почуття ритму у дітей молодшого віку. Маленьки музиканти з задоволенням виконували вправи для координації рухів, пальчикові ігри та дихальну гімнастику. Урок був цікавим і корисним, багато вправ які були показані, викладачі можуть використовувати на уроках спеціальності.

 

 

 

 

Музика у кіно (2020)

I знову Мала Зала школи мистецтв стала мiсцем для зустрiчi з музикою.

Цього разу говорили про музику у кiно.

Учнi молодшого вiку почули та побачили багато "цiкавинок" про нiме та звукове кiно. Викладач Бакулiна Л.В. розповiла про важливу роль музики у кiнофiльмах, ii особливостi.

Яскравим доповненням розповiдi стали iлюстрацii уривкiв з рiзноманiтних кiнофiльмiв вiд викладача Сидоренко Н.I. Дiти завзято приймали участь у обговорюваннi теми.

Адже жити поряд з музикою - це чудово !!!

 

 

 

 

 

 

Відділ народних інструментів вітає (2020)

Ось і добігає кінця навчальний рік. Його закінчення було несподіваним для всіх - і для викладачів, і для учнів та їх батьків.
Викладачі відділу народних інструментів вітають учнів з успішним закінченням навчального року! Ви великі молодці!

Окрема подяка всім батькам,

які пройшли період дистанційного навчання разом з дітьми!

Бажаємо вам і вашим діткам всього найкращого, міцного здоров'я та творчих успіхів!
Досвід дистанційної роботи безсумнівно нам буде корисний,

але все-таки сподіваємося почати новий навчальний рік, потискуючи один одному руки!     

              
Як це було...

 
Константиновская школа искусств Copyright © 2015
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.