logo

Меню

Фотографии


2016 212016 252016 42016 162016 192016 112016 102016 282016 262016 242016 62016 72016 232016 222016 22016 122016 82016 2020162016 132016 272016 152016 142016 182016 92016 52016 172016 3

Вход на сайт

Вход через

 

Поиск

"Grandfest

Рейтинг:   / 0

Вітаємо переможців міжнародного онлайн фестивалю-конкурсу мистецтв

"Grandfest", учнів відділу сольного співу Турка Марію та Шукіну Ангеліну

(клас викладача Каминіної Л.М.), які стали лауреатами І та ІІ премій в

номінації "Народний вокал"!

Бажаємо дівчатам нових перемог!

 IMG-21e338c61611815d33fc1feb4d240b37-V  dvdvd IMG-a8d27d202cd8a8406057c11ea7b5ecad-V

TOGETHERFORFUTURE

Рейтинг:   / 0

З 5 по 15 квітня 2020 року за підтримки мерії міста Румбурк, Чехія, та під патронатом мера м. Румбурк Люмира Куса , відбувся безкоштовний дистанційний Міжнародний творчий конкурс дітей та молоді «TOGETHERFORFUTURE». Конкурс був організований ініціативною групою громадських діячів, педагогів, фахівців в області культури, лідерами молодіжних організацій з метою підтримки творчої активності і зацікавленості молоді, збереження можливості спілкування, обміну досвідом та встановлення міжнародних творчих контактів в умовах ізоляції .

Тема конкурсу - творимо дома. Оцінювало творчу роботу і виступи учасників незалежне міжнародне журі, сформоване з провідних фахівців, педагогів і діячів в області культури і мистецтва. Конкурс охопив 1292 учасника, які змогли проявити свою майстерність та професіоналізм у наступних номінаціях : хореографія , вокал ( народний , естрадний , академічний ,поп і рок пісні ), інструментальний жанр , образотворче мистецтво , театр мод.

В номінації вокал прийняли участь 220 вокалістів з Германії , України , Білорусі , Чехії , Польщі, Литви , Латвії , Росії , італії , Нідерландів . Оцінювало виступ конкурсантів жюрі у складі :

Олеся Авдіва, Республіка Казахстан, лауреат міжнародних конкурсів, солістка Павлодарської обласної філармонії Іса Байдакова, викладач академічного вокального класу.

Микита Рубацький, Республіка Білорусь, член Білоруської спілки художників, художній керівник та соліст поп-фолькового гурту «Ляльки Корпорейшн».

Деніс Сміт, Нідерланди, співак, музичний продюсер, звукорежисер, фіналіст Слов’янського базру, лауреат міжнародних конкурсів, учасник проекту «Євробачення 2017».

AlyonkaKJ, Україна, викладач кафедри поп-вокалу Циркової академії, лауреат українських та міжнародних конкурсів та фестивалів, посол виробничої компанії «CLUKRAINE»

Люся Бойтмане, Лтвія, керівник студії «Юрас Акментині», керівник проекту з естетичного розвитку особливих потреб дітей , директор міжнародного вокального конкурсу.

Станіслав Кляйн, Росія, лауреат міжнародних конкурсів, керівник міжнародного проекту «Мальва», аранжувальник.

У цьому творчому заході прийняли участь і учні відділу сольного співу Галстян Марієтта та Турка Марія

(клас викладача Каминіної Л.М.), які виступили у номінаціях естрадний та народний вокал.

За результатами  оцінювання переможцями стали 58 вокалістів з різних країн світу, з якими радість перемоги розділили і наші учні

Галстян Марієтта стала лауреатом 1 премії у номінаціїї естрадний вокал,

розділивши місце з учасником з Польші Ніколою Скуча,

а Турка Марія стала лауреатом 3 премії у номінації народний вокал .

Вітаємо всіх переможців, їх викладачів і бажаємо всім творчого натхнення і нових досягнень!

https://www.facebook.com/groups/333305877072494/permalink/952644241805318/

Screenshot 3

конкурс Вокалізів 2020

Рейтинг:   / 0

Вокальне мистецтво... воно таке неосяжне, загадкове і таємниче!

Мабуть, кожен виконавець мріє досконало оволодіти вокально-технічними прийомами, щоб розкрити для себе всі таємниці народження вокального звуку і зрозуміти, що голос людини - це самий унікальний "живий" інструмент, який може бути налаштований на досконалу чистоту при вірно організованій системі навчання. І у вирішенні цієї задачі на допомогу кожному вокалісту пропонується вивчення вокалізів, які представляють собою дуже цінний музичний матеріал, який використовується не тільки для розвитку голосового апарату, але і сприяє формуванню музичного смаку.

17 лютого 2020 року на відділі сольного співу відбувся конкурс вокалізів "Кришталева нота",

в якому взяли участь 17 учнів відділу.

На конкурсі були представлені вокалізи різних стилів, форм та епох - вокалізи Дж. Коконе, Ф. Абта, Г. Зейдлера, М. Глінки, Б. Лютгена, В. Крохмаля, М. Мірзоєвої, Д. Портнова, AZIZU, М. Ракова.

       Учні відчули справжній дух конкурсу, адже їх оцінювало жюрі за наступними критеріями: техніка виконання, стилістика, розкриття художнього образу, емоційність виконання.

Всі учні були нагороджені дипломами лауреатів I, II та III ступеню.

Вітаємо всіх учасників конкурсу і бажаємо нових досягнень, творчих злетів, а у співі - звучання тільки "кришталевих нот".

изображение viber 2020-02-21 22-17-12

Лауреати I  ступеню:

Манькова Олександра - кл. викл. Каминіної Л.М., концертмейстер Храмцова Н.Б.;

Шукіна Ангеліна - кл. викл. Каминіної Л.М., концертмейстер Храмцова Н.Б.;

Галстян Маріетта - кл. викл. Каминіної Л.М., концертмейстер Каминіна Л.М.;

Лауреати II  ступеню:

Волинко Катерина - кл. викл. Каминіної Л.М., концертмейстер Каминіна Л.М.;

Бокало Ліна - кл. викл. Каминіної Л.М., концертмейстер Каминіна Л.М.;

Жук Аанастасія - кл. викл. Кирилової І.В., концертмейстер Онофрійчук О.В.;

Зінова Дарина - кл. викл. Бережної А.А., концертмейстер Крамчанінова Н.М.;

Турка Марія - кл. викл. Каминіної Л.М., концертмейстер Каминіна Л.М.;

Кусакіна Олександра - кл. викл. Кирилової І.В., концертмейстер Храмцова Н.Б.;

Трубіцина Аліса - кл. викл. Бережної А.А., концертмейстер Крамчанінова Н.М.;

Зайцева Марія - кл. викл. Каминіної Л.М., концертмейстер Саутіна І.А.;

Лауреати III   ступеню:

Лазебник Олексій - кл. викл. Кирилової І.В., концертмейстер Онофрійчук О.В.;

Мухіна Вікторія - кл. викл. Каминіної Л.М., концертмейстер Петриченко О.В.;

Покуса Єлизавета - кл. викл. Каминіної Л.М., концертмейстер Петриченко О.В.;

Мележко Єлизавета - кл. викл. Бережної А.А., концертмейстер Крамчанінова Н.М.;

Троцький Денис - кл. викл. Кирилової І.В., концертмейстер Бортнік Н.В.;

Тарасюк Валерія - кл. викл. Кирилової І.В., концертмейстер Храмцова Н.Б.;

Історія вокального відділу

Рейтинг:   / 0

У світі існує багато видів мистецтва і кожне з них – джерело естетичної насолоди, але вокальне мистецтво особливе. Спів – це вираження чогось внутрішнього, глибинного, бездонного, це мова душі і серця, це як перший плач і перший поцілунок – незабутньо вражаюче і на все життя.

Голос людини – це живий, надзвичайно тонкий інструмент, який змушує чути не тільки розум, а і серце. «Звук народжується в нас, як тремтливий стогін і виливається з наших грудей як саме дихання буття, він поєднує в собі людину і всесвіт» - Гумбольт.

Якщо поєднати всі вокальні твори, створені кожним народом за всю історію свого існуванния, тиои вийде нескінченна мелодія – грайлива, ніжна, чаруюча, захоплююча, з неповторними інтонаціями і вражаючими емоціями. Спів супроводжує нас все наше життя. Ми співаємо коли радіємо, сумуємо, мріємо, відпочиваємо, тому не дивно, що так багато людей бажає навчитись співати, розкривати свій голос. Опанувати вокальну майстерність.

У 2004 році на відділі музично-теоретичних дисциплін Костянтинівської школи мистецтв відкрився клас сольного співу, викладачем якого був провідний педагог школи Ситнікова Валентина Миколаївна. Вона працювала в школі з 1965 року, була завучем ДМШ, викладачем сольфеджіо, хору, розробила спеціальну методику розвитку логічного мислення учнів шкільного та дошкільного віку шляхом сприйняття на слух.

Валентина Миколаївна протягом багатьох років керувала гордістю школи – дитячим хором та вокальним ансамблем викладачів. З часом, сольний спів набував великої популярності серед молоді міста і до роботи секції долучилися викладачі – Бережна Алла Анатоліївна, Котляр Анатолій Григорович, Іванов Володимир Миколайович. А у 2016 році секція сольного співу відокремилась від відділу музично-теоретичних дисциплін і стала окремим підрозділом, який обєднав 47 учнів та викладачів – Бережну Аллу Анатоліївну, Каминіну Людмилу Миколаївну, Кирилову Ірину Вікторівну. Всі викладачі відділу сольного співу мають високий ступінь музичної освіти, великий педагогічний стаж роботи з дітьми, багато особистих подяк та грамот від жюрі престижних конкурсів.

Сьогодні відділ сольного співу – це справжня творча лабораторія, де шліфується індивідуальна вокальна виразнісить кожного учния, іде кропітка робота над повнотою звукоутворення, що є основною якістю професійного звучання, шукаються ті особливі фарби таи відтіинки, які формують головну якість спиівацького тону – його тембр, який є унікальним для кожного учня і стає його візитною карткою.

Голос людини, як «живий» інструмент, має унікальну властивість самостійно настроюватись і «грати». Управління його роботою є сфера свідомості співака, тому учні відділу навчаються не тільки створювати свій музичний інструмент, але і одночасно віртуозно володіти їм, співати в академічній, народній манерах, володіти різними техніками естрадного вокалу, основами джазової імпровізації.

На відділі створені творчі колективи – вокальні ансамблі: «Cantabile» (керівник Кирилова І.В., концертмейстер Онофрійчук О.В.), «Perfomans» (керівник Бережна А.А., концертмейстер Костоглод О.В.), «Doublehappy» (керівник і концертмейстер Каминіна Л.М.), хор молодших класів (керівник Кирилова І.В., концертмейстер Онофрійчук О.В.), хор старших класів (керівник Бережна А.А., концертмейстер Костоглод О.В.), дитячий фольклорний ансамбль (керівник Бережна А.А., концертмейстер Бережна А.А.).

Завдяки різним формам навчання відбувається гармонізація і становлення кожного учня як професійного виконавця, виховується духовне зростання, відкривається творча самореалізація і виконавська майстерність.

Учні відділу беруть активну участь у творчому житті школи, міста, є лауреатами багатьох престижних обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів – Торецьк, Бахмут, Краматорськ, Мариупіль, Скадовськ, Нетішин, Харків, Київ, Дніпро, Івано-Франківськ, м.Кітен (Болгарія), м.Серес (Греція), міста Венеція та Генуя (Італія), Нім, Авіньон, Бедарьо (Франція).

Лауреатами відділу є Галстян Маріетта, Бакало Ліна, Волинко Катерина, Шаповалов Гліб, Гречуха Вікторія, Турка Марія, Манькова Олександра, Чередниченко Єлизавета, Зінова Дар’я, Горожанкін Тимофій, Мелешко Єлизавета.

Особливу увагу викладачі відділу приділяють професійній спрямованості учнів, націлюють їх на подальше навчання у вищих музичних закладах.

Мріють стати професійними музикантами наступні учні: Жук А., Кусакіна О., Троцька Ю., Шукіна А., Бакало Л., Волинко К., Турка М., Погосова Е., Зінова Д.

Гордість відділу – наші випускники, які зберегли в своєму серці любов до музики і вибрали шлях професійного співака.

Це Соколуха Катерина – закінчила Харківську академію культури, факультет «Народний спів», є солісткою ансамблю «Козачки Кавказа» та викладачем вокалу вокальної студії у м.Єсентуки.

- Данило Однораленко – студент Бахмутського музичного коледжу, прийняв участь у телепроекті «Голос країни».

- Кузнєцов Марк – закінчив Слов’янський педагогічний університет, факультет підготовки вчителів навчальних класів з правом викладання музики.

- Новодран Світлана – випускниця Бахмутського музично-педагогічного коледжу.

- Маковецька Валерія – студентка Харківського коледжу мистецтв.

- Парфьонов Олексій – студент Бахмутського музичного коледжу, спеціалізація «Естрадний спів».

- Голубова Вікторія – студентка Бахмутського музичного коледжу, спеціалізація «Музично-теоретичні дисципліни».

- Приваліхіна Ганна – студентка Бахмутського музичного коледжу, спеціалізація «Хорове диригування».

- Деканенко Наталія – закінчила Київський університет ім. Бориса Грінченко, музично-педагогічний факультет, консерваторію ім. М.Глінки м.Дніпро, музичний факультет, спеціалізація «Академічний спів», є ведучою солісткою театру опери та балету м.Дніпро.

- Устінова Ольга - Київський національний університет Культури та мистецтв, факультет музичного мистецтва, кафедра естрадного співу та фольклору, є учасницею сучасного дуету «Spokusa», має гастрольні тури у Києві, Львові, Ужгороді.

Швидко плине час… І ми сподіваємось, що наші учні здійснять свої мрії і будуть продовжувати нашу спільну справу – служіння вокальному мистецтву.

 

Співограй (2019)

Рейтинг:   / 0

18 жовтня 2019 року в місті Харків відбувся

XXIV Міжнародний фестиваль - конкурс "Співограй".

Він  зібрав учасників не тільки з України, а й з Молдови, Ізраїлю, Білорусії  та ін країн. Члени жюрі серед яких народна артистка України Михаліченко Лідія, Доктор педагогічних наук Ткаченко Тетяна, Заслужена артистка України Старікова Олена.

 

 

Високими балами жюрі оцінили виступ учнів нашої школи:


Зінова Дар'я - І місце (кл. викл. Бережної А. А., конц. Крамчанінова Н. М.)
Горожанкін Тимофей - ІІ міце (кл. викл. Бережної А. А., конц. Крамчанінова Н. М.)
Мелешко Єлізавета - І місце (кл. викл. Бережної А. А., конц. Крамчанінова Н. М.)
Трубіцина Аліса - ІІІ місце (кл. викл. Бережної А. А., конц. Сизченко С. О.)
Князев Єгор - ІІ місце (кл. викл. Бережної А. А., конц. Сизченко С. О.)

 

 

 

 

«Смолянський куліш» 2019

Рейтинг:   / 0

Вже шостий рік поспіль тисячі гостей зі всього регіону з'їзджаються на фестиваль української культури Донеччини «Смолянський куліш», який приурочений Дню Незалежності України і проходить на прикінці серпня в селищі Олександро – Калиново.
З кожним роком фестиваль набирає популярності. Якщо у перший рік на свято завітало близько вісімсот гостей, то у цьому році приїхало більше трьох тисяч.
Всіх учасників та гостей чекала насичена музична та спортивна програма , святковий ярмарок, парад вишиванок та традиційне частування кулішем. Крім цього, усіх бажаючих пригощали українськими варениками. У концертній програмі фестивалю прийняли участь музиканти з Києва, Краматорська та Костянтинівки, виступали колективи й сольні виконавці з творчими номерами. Серед них були і учні відділу сольного співу Костянтинівської школи мистецтв : Бойко Захар та Манькова Олександра, які подарували глядачам свою творчість та любов до української пісні.

Screenshot 20190827-213545 Viber IMG-6c855fc4ad1e4e12fb2fb1fad1269a73-V

Festival D'avignon

Рейтинг:   / 0

Далека Франція...

Це країна сонця, квітів, краси, неповторного шарму. Вона зачаровує, надихає і дарує любов до себе навіки. 
Саме у цій країні відбувається одна з найважливіших міжнародних подій сучасності -Festival  D'Avignon.

Щороку, в липні місяці, французьке містечко Aвіньйон вітає десятки тисяч музикантів, співаків, танцюристів, театралів з різних країн світу, які приїжджають сюди з найщирішими почуттями, любов'ю до мистецтва та великим бажанням творчого спілкування з глядачем.

У цьому році Festival D'avingon зібрав артистів з Венгрії, Мексики, Турції та Вірменії. Щовечора французькі глядачі мали можливість насолоджуватися національним колоритом кожного номеру, знайомитись з культурою різних країн світу.

На Festival D'avignon Вірменію представляла учениця вокального відділу Костянтинівської школи мистецтв Галстян Маріетта, яка отримала запрошення від народного художнього колективу України ансмаблю народної пісні і танцю ,,Аракс'' при почесному консульстві Республіки Вірменії.

Галстян Марiетта - дуже щира і талановита людина, яка закохана в чарівний  світ вокального мистецтва, який завжди полонить найчуттєвішими інтонаціями і торкається самих глибинних струн нашої душї.

unnamed 2

Щоденна кропітка праця, розуміння природи звуку, володіння багатьма мовами світу дає можливість Маріетті в повній мірі розкрити свій талант. Галстян Маріетта народилась в Україні, але її родове коріння веде до Вірменії, де на цей час мешкають її бабуся та дідусь, тому українські та вірменські пісні для нашої співачки найулюбленіші, найрідніші.

В репертуарі Маріетти багато пісень на румунській, венгерській, грецькій, англійській, італїйській, вірменській та українській мовах, але справжніми подарунками для французького глядача стала пісня «La Boheme» легендарного співака Франції Шарля Азнавура.

unnamed 1 unnamed

Слухачі були настільки вражені і зачаровані вокальною майстерністю і самобутністю нашої співачки, що після концертів збирались на вуличні виступи Маріетти, де вона не тільки співала, але й спілкувалася з глядачами, розповідала їм про Україну та Вірменію, про наше місто Костянтинівку, про свою улюблену школу мистецтв.

Фестиваль завершився, але спогади залишуться на все життя. Хочеться побажати Маріетті багато сонця і тепла у душі, любові, натхнення, професійного зросту і здійснення всіх її бажань та мрій!!!

майбутнє країни 2019

Рейтинг:   / 0

Літо! З яким задоволенням ми його зустрічаєм ! Воно тепле, сонячне, різнокольорове дарує нам багато можливостей гарного відпочинку, цікавих подорожей, нових зустрічів, здійснення мрій. Це також і нові творчі досягнення, які збагачують наше життя приємними спогадами.

Тож 8-9 червня місто Маріупіль гостинно зустрічав учасників Міжнародного фестивалю - конкурсу "Майбутнє країни". В ньому прийняли участь і учні нашої школи Галстян Маріетта, Волинко Катерина, Бакало Ліна, Турка Марія (відділ сольного співу, викладач Каминіна Л.М.).

unnamed - копия

Оцінювало виступ компетентне жюрі: 

Жилкіна Олена Іванівна-доцент кафедри вокально-хорової підготовки, Харківська гуманітарно-педагогічна Академія, відмінник освіти України, член Національної музичної спілки України.

Колосок Вадим Іванович - лауреат премії Івана Франка, 1 канал Національного радіо.

Пащенко Інна Миколаївна - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін БДПУ

Ловягін Артем В’ячеславович - виконуючий обов’язки Донецького обласного навчально-методичного центру культури.

За результатами конкурсу дівчата здобули перемогу і стали лауреатами перших премій!

Вітаємо наших переможців!!

Звітний концерт вокального відділу (2019)

Рейтинг:   / 0

Все на Землі починається з любові… І пісня народжується саме так – нахлинуло щось, заполонило, затремтіла душа, слово з’єдналося з музикою – і зазвучало!

Пісня… Як багато важить вона в житті кожного з нас. Вона надихає, окриляє, сповнює наше життя ніжністю і любов’ю, відкриває перед нами весь світ. Вона завжди поруч з нами. Немає в світі жодної людини, яка б не любила співати, тому що спів – це музика душі.

У світі існує багато видів мистецтв і кожен з них – джерело естетичної насолоди. Але вокальне мистецтво – особливе.

У цьому змогли переконатися його шанувальники, які завітали 5 квітня  

на звітний концерт учнів відділу сольного співу.

Screenshot 2    Screenshot 3

Screenshot 4 Screenshot 5

Screenshot 6


«Пісенний вернісаж» - це захоплююча подорож у світ вокальних жанрів, колискою яких була і є народна пісня. Вона – первісне джерело, з якого народилися романси, опера, оперета, джаз та сучасні пісні. Розмаїття українських пісень вражає. Жодна країна світу не має такого автентичного скарбу, як ми з вами. Радісні, сумні, жартівливі, героїчні, обрядові – всі вони прекрасні. Це втілення чогось квітучого і безсмертного.

У концертній програмі прозвучало безліч українських пісень – «Колискова», «Чорна редька», «Глибока кирниця», «Запорізька похідна», «Перекинувся місток», «Ой дівчино, шумить гай», «Черевички», «Грицю, Грицю», виконавцями яких стали Турка Марія, Мухіна Вікторія, Мілова Анна, Лазебник Олексій, Зінова Дар’я, вокальний квінтет, у складі Шаповалова Гліба, Погосової Елони, Галстян Маріетти, Гречухи Вікторії, Бойко Захара, вокальні ансамблі «Performans» та «Double Happy».

А розпочав наш «Пісенний вернісаж» вокальний ансамбль «Cantabile», який виконав пісню «Чарівний світ мистецтва», муз. О. Еремова, сл. К. Кряженої. Творчу естафету продовжили – Чередніченко Єлизавета, яка виконала «Гопак», муз. М. Мусоргського на слова Тараса Шевченка, Горожанкін Тимофій, у виконанні якого прозвучала арія Садко з однойменної опери М. А. Римського-Корсакова, Манькова Олександра, яка познайомила з оперетою «Гість із Відня», композитора Я. Цегляра, виконавши пісню Жанни «Тюльпани».

Наступний номер переніс глядачів у 17 століття, коли була написана урочиста кантата «Dettinger Te Deum»німецьким та англійським композитором Г.Ф. Генделем. Найпопулярнішу арія «Dignare» виконала Кусакіна Олександра. Мікаель Тарівердієв «Музика». Цей твір присвячений пам’яті великого польського композитора Фредеріка Шопена. Свою майстерність дарувала глядачам Шукіна Ангеліна, а Погосова Елона, разом з французьким композитором Лео Делібом, нагадала нам про щасливі дитячі роки , виконавши твір «Лялька». З виступом Галстян Марієтти до «Пісенного вернісажу» завітав яскравий джаз, який полонив всіх витонченою імпровізацією, гострим ритмом і розмаїттям тембрових барв. «Попробуй щось новеньке, будь стильною та модною» - співала Марієтта.


Під дружні оплески і вигуки «Браво!» юні виконавці завершили свій виступ фінальною піснею, яка об’єднала серця всіх присутніх в єдиному творчому пориві.

Хай лунає пісня голосна!
Летить в безкрайні обрії просторів
Звеличує великії серця дітей
Які горять добром, надією, любов’ю!!!


Дякуємо всім нашим глядачам за їх добрі, чутливі серця! Дякуємо концертмейстерам Крамчаніновій Н.М., Храмцовій Н.Б., Петриченко О.В., Онофрійчук О.В., Бортнік Н.В., Костоглод О.В.!

Дякуємо всім, хто допоміг у проведенні цього незабутнього свята!

Обласне методичне заняття - Вокал

Рейтинг:   / 0

   Питання  пошуків ефективних методичних прийомів у системі вокального навчання і вихованні завжди було в центрі уваги вокальної педагогіки,  попри те, що в галузі професійного співу за багатовіковий період накопичено вже чимало практичних методик розвитку голосу. Школа класичного бельканто визначила основні постулати виховання голосу співака академічної манери і узагальнила комплекс методичних прийомів розвитку його основних технічних показників - збалансованого вокального дихання, комплексу грудного і головного резонування, тембральної насиченості звука, опори дихання і звука, чіткої виразної дикції, динамічної розмаїтності, однорегістрового монолітного звучання впродовж всього діапазону голосу співака.

  Але розвиток сучасних високотехнічних наукових досліджень в галузях фізіології, акустики,нейролінгвістики, психології, фонопедії, педагогіки, квантової та вібраційної фізики, дає підстави для розширення межі розуміння співацького процесу і створює нові перспективи удосконаення базових знань у вокальній мистецькій діяльності.

    Адже відомо, що звукова природа, тобто музика загалом і спів зокрема, мають величезний вплив не тільки на людський організм, а й на всю живу природу. Отже, вміння керувати звуковою енергією відкриває можливість удосконалення фізичної і духовної сфери людського буття і вимагає пошуків креативних методик виховання голосу, які б дозволили цілеспрямовано використовувати звукові потоки на гармонізацію всієї життєвої енергії людини.

     26 березня 2019 року у Костянтинівській школі мистецтв відбулося відкрите обласне методичне заняття за темою «Формування вокально-хорових навичок на уроках ансамблевого співу», яке провела викладач відділу сольного співу Каминіна Людмила Миколаївна з учнями свого класу. Вона показала своє розуміння процесу звукотворення, виявила формулу народження вірного співацького тону, продемонструвала авторську методику роботи над розвитком вокально-хорових навичок.

   Особливою була робота на формування навичок гармонічного та ладового сприйняття, розвиток навиків імпровізації, де учні змогли відчути радість творчості, натхнення і показати той музичний досвід, який вони здобули. Заключним етапом було виконання вокальних творів – української народної пісні «Ой дівчино, шумить гай», яку виконав вокальний квінтет, української народної пісні в обробці Каминіної Л. М. «Грицю, Грицю», яку виконали всі учні класу. Також прозвучали твори сучасного композитора Олексія Котовського «Колядка» та «Свят вечір».

  По завершенню майстер-класу відбулося творче спілкування між колегами-вокалістами, які приїхали з різних міст Донецької області. Людмила Миколаївна відповідала на запитання і щиро ділилася секретами своєї методики. Методичне заняття викладача було високо оцінено присутніми колегами, гостями, адміністрацією. 

  Урок завершився, але попереду ще багато кропітливої роботи над удосконаленням вокальної майстерності...

IMG 4453

 IMG 4450

 IMG 4452

"Чарівний спів" 2019

Рейтинг:   / 1
Чарівний світ вокального мистецтва... Він заворожує,окриляє,надихає,торкається самих глибинних струн нашої душі.
 
І саме таке свято вокального мистецтва відбулося 16 березня у Торецькому музичному коледжі. Відкритий вокальний конкурс "Чарівний спів" зібрав 115 юних вокалістів із різних міст Донеччини-Добропілля, Краматорська, Костянтинівки, Торецька, Горняк, Селідове, Білецьке.
 
Хочеться подякувати організаторам конкурса за гостинність,увагу, доброзичливість та творчу атмосферу,яка надихала учасників на яскраві виступи. Оцінювали вокальну майстерність учасників викладачі предметно-циклової комісії вокального відділу „спів“. Голова жюрі-викладач-методист, викладач вищої категорії Мольдерф Тетяна Михайлівна.
 
 Костянтинівську школу мистецтв представляли учні відділу сольного співу і згідно підсумкам конкурсу отримали наступні результати
 
Манькова Олександра-лауреат  1 премії, концертмейстер Храмцова Н.Б., кл.викл. Каминіної Л.М.
 
Горожанкін Тимофій-лауреат 1 премії, концертмейстер Крамчанінова Н.М., кл.викл. Бережної А.А.
 
Волинко Катерина-лауреат 3 премії, концертмейстер і викладач Каминіна Л.М.
 
Мелешко Єлизавета-лауреат 3 премії, концертмейстер Крамчанінова Н.М., кл.викл. Бережної А.А.
 
Погосова Елона-дипломант конкурсу, концертмейстер Петриченко О.В., кл.викл. Каминіної Л.М.
 
Чередниченко Єлизавета - дипломант конкурсу,концертмейстер Онофрійчук О.В., кл.викл. Бережної А.А.
 
Трубіцина Аліса-грамота за участь, концертмейстер Онофрійчук О.В., кл.викл. Бережної А.А.
 
Ганжа Кароліна-грамота за участь, концертмейстер Сизченко С.О., кл.викл. Бережної А.А.
 
Зінова Дарина-грамота за участь, концертмейстер Крамчанінова Н.М., кл.викл. Бережної А.А.
 
IMG 4432  IMG 4433
  
   IMG 4430  IMG 4431
 
Вітаємо всіх учнів відділу і бажаємо нових перемог! 
 

Яскраві діти України - гала-концерт

Рейтинг:   / 0

14 березня 2019 року у м. Краматорську відбувся гала-концерт Східного регіонального конкурсу „Яскраві діти України”, який об’єднав талановитих дітей з Донеччини ,Луганщини ,Криму та всієї України.

„Яскраві діти України”- це більше, ніж конкурс дитячої творчості. Це велика можливість показати свій талант на всю країну та за її межами. Цей проект дійсно змінює життя багатьох виконавців, тому що є першим значним кроком на шляху до всесвітньої слави. Виступи під акомпанемент неперевершеного оркестру The Bright Band, керівником якого є композитор, аранжувальник, музичний продюсер конкурсу „Яскраві діти України“, засновник Київської студії звукозапису UpGradeRecords - Іван Лопухов.

Зіркове жюрї, майстер-класи від педагогів - все це залишаться в житті кожної дитини щасливим епізодом,яскравим,неймовірним спогадом незабутніх моментів радості та натхнення.

Виступи учасників оцінювало зіркове журі у складі:

-Заслужена артистка України Рімма Шаповалова, музичний керівник і вокальний тренер телевізійних проектів („Голос Країни“, „Голос Діти“, „Супер зірка“, „Зірка + Зірка“ на 1+1, „Шоу номер 1“ на Інтері „народна зірка“ на ТРК „Україна “, „Голос Азербайджану“, „Зима“ на AZTV, „Євробачення“).

-Український музичний продюсер і композитор Руслан Квінта.У своїй творчій майстерні він створив понад 200 улюблених хітів для таких відомих зірок шоу-бізнесу, як Софія Ротару, Ірина Білик, Євгенія Власова, Міка Ньютон, Микола Басков, ALEKSEEV, Ані Лорак, Наталія Могилевська, Андрій Данилко та більше сотні інших артистів.

-Українська співачка, теле-радіоведуча Ольга Цибульска. Кожна її пісня зачаровує своєю мелодійністю,а кожен номер-це справжня театральна постановка з майстерно продуманим сюжетом.

-Українська співачка Віра Кекелія, яка на даний момент має багато виступів зі своїм бендом не тільки в Україні,але за її межами.Співпрацює з такими музичними колективами, як „Lords of the Sound“ і „Foresight Show“.

- Українська співачка, музикант і автор пісень гурту „Один в каное“ Ірина Швайдак.

Гурт часто займає перші сходинки музичних хіт-парадів, їхні пісні обирають для виступів на талант-шоу України. Музичне звучання, глибокі та ліричний тексти не залишають байдужими навіть найвибагливіших слухачів не тільки в Україні, але і за її межами - Чехії, Франції, Англії, Бельгії, Нідерландах та в інших країнах, де гурт мав свої сольні концерти.

Костянтинівську школу мистецтв на грандіозному гала-концерті представила учениця відділу сольного співу Марієтта Галстян (кл. викладача Каминіної Л.М.), яка успішно пройшла всі відбіркові тури і стала однією з 15 найсильніших вокалістів Донеччини. За яскравий, вдалий виступ Марієтта одержала спеціальний приз, який їй вручила заслужена артистка України Рімма Шаповалова.

Бажаємо нашій юній співачці натхнення і нових перемог!

IMG 4365 IMG 4367

 

IMG 4387

Подробнее: Яскраві діти України - гала-концерт

Концерт в селищі Довга Балка

Рейтинг:   / 0

7 березня учні вiдділу сольного співу Волинко Катерина, Бакало Ліна, Турка Марія, Мухіна Віктория, Галстян Марієтта, Шукіна Ангеліна, Гречуха Вікторія (клас викладача Каминіної Л. М.) прийняли участь у святковому концерті, присвяченому міжнародному жіночому дню, який відбувся в селищі Довга Балка.

Вітаємо всіх жінок зі святом!

IMG E4157 IMG E4139

IMG E4169 IMG E4160

IMG E4154

 

«Бахмутська весна» - «Вокал» (2019)

Рейтинг:   / 0

«Бахмутська весна» за спеціалізацією «Вокал» (2019)

2 березня 2019 р. в новому корпусі Бахмутського коледжу мистецтв ім. Івана Карабиця відбувся обласний огляд-конкурс «Бахмутська весна» за спеціалізацією «Вокал».

Метою конкурсу було виявлення обдарованих дітей, розкриття творчого потенціалу особистості.

Відділ сольного співу представляла учениця нашої школи Кусакіна Олександра (клас викладача Кирилової І. В., концертмейстер Храмцова Н.Б.) у номінації «Академічний вокал».

Згідно результатам, вона була нагороджена грамотою за участь. Конкурс відбувався в атмосфері творчої конкуренції, дружелюбності, та пісенного натхнення.

DSCN0010 DSCN0014

Яскраві діти України - другий етап

Рейтинг:   / 0

15 лютого у м. Краматорськ відбувся другий етап обласного конкурсу дитячої

творчості "Яскраві діти України", де були визначені 15 найкращих вокалистів, які

продовжуть змагання за право представити Донецьку область у фіналі конкурсу,

який відбудеться у м. Києві. 

Серед переможців 2 етапу і учениця Костянтинівської школи мистецтв

Галстян Маріетта, яка вразила журі виразністю виконання джазової композиції і

віртуозним володінням голосу. 

Вітаємо Маріетту з перемогою і бажаємо їй

яскравих виступів і здійснення мрій!!! 

unnamed 1 unnamed 2

unnamed 3 unnamed
Константиновская школа искусств Copyright © 2015
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.