logo

Фотографии


2016 252016 222016 2120162016 112016 152016 282016 262016 202016 62016 132016 272016 142016 82016 32016 72016 162016 92016 242016 122016 232016 102016 172016 42016 192016 182016 22016 5

Вход на сайт

Вход через

 

Поиск

Roulette table for: HOW TO PLAY ROULETTE . поселок французский квартал

Вистава «Покотигорошко»(2019)

Рейтинг:   / 1

 

 

21 березня відбулась вистава за мотивами української народної казки «Покотигорошко», за участю: шостого та сьомого театральних класів (кл.викл. Блотницького Р. А.), хореографічного ансамблю «Першоцвіт» (кер. Карина Юсіфова), хореографічного ансамблю «Пірует» (кер. Ірина Луценко).

 

 

 

 

 
Увазі глядача була представлена історія про маленького, дуже доброго, відважного та кмітливого хлопчика, який не побоявся і постав на захист рідних людей, та рідного краю і переміг зло.
Яскраві костюмі, світлове та музичне оформлення, неповторні акторські образи не залишили байдужими жодного з глядачів.
Бажаємо нашим юним артистам нових, цікавих творчих проектів.

 

 

 

 

 

 

 

"Класика у фойє" (2019)

Рейтинг:   / 0

23 січня вперше в 2019 році, у фойє школи мистецтв відбулося продовження проекту

"Класика у фойє".

Цей захід був присвячений Дню Соборності України.

 

Зі святом усіх присутніх привітали учні сьомого театрального класу Тімошіна Ярослава та Когтєв В’ячеслав (клас викладача Блотницького Р. А.). Юні актори виконали патріотичні та гумористичні вірші українських письменників.


Як завжди глядачі отримали від виступів задоволення і віддячили артистам теплими та дружніми оплесками.

 

 

 

 

 

 

"Кицін дім" (2018)

Рейтинг:   / 0

11 грудня відбувся контрольний урок 2 театрального класу з предмету "Основи акторської майстерності".
Увазі глядача була представлена вистава "Кицін дім" сценарист та режисер-постановник Блотницький Р. А.


Ця вистава була дебютною в житті учнів 2-го театрального класу. Діти дуже хвилювалися, але дружня атмосфера, яка панувала в залі і теплі оплески глядачів, надали юним акторам впевненості і все пройшло вдало.
Бажаємо акторам-початківцям творчого натхнення, нових яскравих образів і цікавих вистав!

 

 

 

 

 

Наші на радіо (2018)

Рейтинг:   / 0

 

 

 

14 травня учні 6-го театрального класу разом зі своїм викладачем Блотницьким Р. А. відвідали радіостанцію "Класне радіо Костянтинівка 104.4".

 

 

 

 

 

 

 

Ця зустріч відбулася для ознайомлення учнів театрального класу з роботою радіо ведучого, з тонкощами і нюансами робочого процесу в прямому ефірі та й на радіо в цілому.
Майстерністю і секретами ділилися з нами енергійні, веселі і просто найкращі радіо ведучі Анастасія Галасюк та Катерина Fly.
У студії панувала творча, доброзичлива атмосфера, учні змогли задати всі свої запитання, а Катерина та Анастасія з радістю відповідали і навіть кілька разів під час зустрічі виходили в прямий ефір, тим самим наочно продемонструвавши особливості роботи. Дякуємо за чудову пізнавальну і змістовну зустріч!

Вистава «Брись» (2018р)

Рейтинг:   / 1

14 березня у великому залі ШМ відбувся показ вистави «Брись» 5-го театрального класу.  Вистава бере "за душу" виховує і пояснює дітям та дорослим - думку про те що потрібно бути чуйнішими, добрішими, дружніше до тварин.
За сюжетом, глядачі занурюються в атмосферу підвалу і стають свідками розмови бездомних, голодних котів, які збилися в зграйку і пробують з великими труднощами разом вижити.
Кожен кіт (кішечка) розповідає історію свого життя, причину того через що він опинився на вулиці. Як банально, але як жорстоко їх зраджують господарі!
Але кожна історія повинна закінчуватися добре і в кінці вистави господарі котів освідомили свою помилку і забрали вусатих друзів назад додому.
Спектакль складний емоційно, але корисний для виховання позитивних душевних якостей, співчуття, відповідальності, дружби.

 

 

Подробнее: Вистава «Брись» (2018р)

На Андрія калиту кусаємо... (2017р)

Рейтинг:   / 3

{jcomments off}

 

 

 

14 грудня у великому залі школи мистецтв відбувся показ театралізованої вистави з елементами календарно - обрядової дії "На Андрія калиту кусаємо - весь рік горя не знаємо".

 

 

 

 

 

 

 

В цій виставі прийняли участь учні шостого театрального класу..
Хоч Андрій Первозванний - християнський святий, але в народній традиції звичаї і обряди в цей день мають дохристиянський характер: угадування майбутньої долі, заклинання, ритуальне кусання "калити".
В народі ще це свято називають Калита. Воно вважається парубочим святом, оскільки у Андріївську ніч парубкам дозволено бешкетувати і робити різні збитки, а дівчата цієї ночі можуть дізнатись свою долю. Свято Андрія є логічним продовженням молодіжних гулянь, де юнаки і дівчата шукають собі пару для майбутнього подружнього життя.
За традиціями наших предків, дівчата та хлопці сходилися до однієї хати ввечері , артували, оповідали цікаві історії та грали в різні ігри.
Всі основні елементи цього свята були відображені в театралізованій виставі сценаристом і режисером постановником якої є Блотницький Р. А.

 

Маленький принц

Рейтинг:   / 7

 

16 березня 2017 року, у великому залі Костянтинівській школи мистецтв відбулася прем'єра мюзиклу, за мотивами алегоричній казки-повісті

Антуана де Сент Екзюпері "Маленький принц".

Подробнее: Маленький принц

Снежная королева

Рейтинг:   / 14

 

27 грудня у великому залі школі мистецтв відбувся показ вистави 4 - го театрального класу "Снігова королева" за мотивами казки Г. Х. Андерсена.

 

 

В залі панувала атмосфера зимової казки, глядачі затамувавши подих спостерігали за історією Снігової королеви, яка забрала хлопчика Кая у своє крижане царство,за пригодами самовідданої Герди, що шукала по білому світі свого названого брата.

 

 

 

Сценарист та режисер-постановник цієї вистави -

викладач театрально класу Роман Андрійович Блотницький

в постановці піднімав найголовніші аксіоми життя будь-якої людини: те, яка вона - справжня дружба, те що добро, зроблене тобою обов'язково до тебе повернеться, а зло, яким би сильним і величним воно не було, буде переможено.

 

 

Подробнее: Снежная королева

Лекція до Дня українського кіно (2016 р)

Рейтинг:   / 2

12 вересня 2016 року учні 4-го театрального класу були присутні на лекції до Дня українського кіно.

 
З розповіді викладача учні дізналися цікаві факти про розвиток та становлення світового та українського кінематографу і, звісно, переглянули фрагменти з фільмів відомих українських кінорежисерів.

 

 

 
Заходи відбулись в каб. 17.
Лекцію підготував викладач театрального класу Блотницький Р. А.

 

День матері 2016 р

Рейтинг:   / 0

 

 

Есть в природе знак святой и вещий


 Ярко обозначенный в веках!


 Самая прекрасная из женщин-


 Женщина с ребёнком на руках!

 

 

 

Подробнее: День матері 2016 р

пам'яті Чорнобиля

Рейтинг:   / 1

27 квітня 2016 р.  в малій залі Костянтинівської школи мистецтв  відбулася

літературно-музична композиція "Пекуча рана України - Чорнобиль"

 присвячена 30-ій річниці з дня страшної техногенної катастрофи

 аварії на Чоробильській АЕС.

26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС сталася найбільша в історії атомної енергетики аварія. Реактор четвертого енергоблоку вибухнув. Радіоактивні елементи йоду, стронцію і цезію поширилися на північну частину України, Білорусі, Прибалтики, Польщі, Швеції, Фінляндії й інших країн. 

Чорнобильська катастрофа спричинила великі людські жертви і Чорнобиль став символом атомної небезпеки у світовому масштабі. Спільний біль не має минулого часу. Всім мріється, аби подібні трагедії ніколи не повторювалися.

Захід підготували та провели учні восьмого театрального класу у складі:

Анастасія Алєксєєнко, Вікторія Артамонова, Наталія Хоменко, Ганна Чистіліна, Катерина Караміна, Маргарита Стульнева, Давид Гаспарян та випускниці Катерина Завгородня і Світлана Правдівцева. Керівник  - Роман Андрійович Блотницький.

Літературна композиція супроводжувалася відео-уривками трагедії, що транслювалися на великому екрані та  виступами музикантів.

У заході взав участь ансамбль баянів - акордеонів під керівництвом Миколи Івановоча Васильченко у складі: Ганна та Андрій Клипач, Ігор Карабут, Пилип Власенко, Віталій Стульнев, Маргарита Стульнєва (скрипка), Олександр Соловйов (ударні). 

Ансамбль виконав композицію Миколи Васильченко   "Пам'ять" . 

Із аторською композицію "Дзвони чорнобиля" на слова Надії Красоткіної виступила учениця школи мистецтв – лауреат Міжнародного фестивалю – конкурсу «Мелодії сцени» в місті Дніпропетровськ   Голубова Вікторія (кл. викладачів  Утіна А.М., Каминіна Л. М.)

В залі були присутні учні, викладачі  школи мистецтв.

Слова вдячності учасникам заходу висловив директор школи   Олег Андрійович Кошкин та представник Костянтинівської організації "Інваліди Чорнобиля"   Олександр Михайлович Дерека.

 9v5dn2XKY7A

 

Огниво 2016 р

Рейтинг:   / 2

 

 

 

 

26 квітня 2016 року у великому залі відбулося підсумкове заняття з предмету "Основи акторської майстерності" четвертого театрального класу, в програмі заняття - показ вистави - казки "Огниво".

 

 

 

 

 

 

 

 

Подробнее: Огниво 2016 р

Випускна вистава 2016 р

Рейтинг:   / 15

 

 

14 квітня в великій залі школи мистецтв, відбувся показ вистави

«Всі миші люблять сир»

  

Подробнее: Випускна вистава 2016 р
Константиновская школа искусств Copyright © 2015
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.